That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Zmiecione Pod Dywan

O recenzjach MisterWhiska (polskiego Luke`a Mochrie, jak już zaczęło się o nim mówić)

Re: Zmiecione Pod Dywan

Postprzez MisterWhisk » Śr sie 31, 2011 10:17 pm

Aj, sądzę że w moim wypadku facet nic takiego nie zrobił - napisał, co mu leży na wątrobie (co prawda z tym irytującym podejściem "Wszystko jest be, bo nie jesteś NC"), ale nie pienił się, nie wyzywał. Każdego śmieszy co innego.

Już prędzej Ichabodowi - to była ewidentnie złośliwa i głupia krytyka z jego strony (Coś na zasadzie: "Każdy ma prawo do własnego zdania, także ja i ty... CO?! Nie lubisz "Zielonej Mili"?! Minus! Denne! Nerd!")
(Kurczaki, ja sam lubię tylko połowę tego filmu)

"Kod" był niesamowicie nudnym filmem. Wszyscy tam (poza Ianem) zachowywali się tak, aby każdemu pokazać, że nie wierzą w to co grają i czekają na swoją gażę.

Krypteks? Taki "na poważnie"? To znaczy - z pięcioliterowym hasłem?

AMazON -> Chodziło mi o to, aby zaakcentować tę... wyrwę.
MisterWhisk
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 41
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:12 pm

Re: Zmiecione Pod Dywan

Postprzez Gaido » Cz wrz 01, 2011 7:29 am

MisterWhisk napisał(a):Krypteks? Taki "na poważnie"? To znaczy - z pięcioliterowym hasłem?


Tak, taki z hasłem które pozwala je otworzyć. Naprawdę bardzo fajnie wykonany. Hasło jest inne niż te w filmie, ale można je zmienić na dowolne (choć wymaga to trochę zachodu). Naprawdę fajny gadżet :p

Może przy okazji zrobię z tym jakiś filmik :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Poprzednia strona

Powrót do MisterWhisk

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron