That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Eragon

O recenzjach MisterWhiska (polskiego Luke`a Mochrie, jak już zaczęło się o nim mówić)

Re: Eragon

Postprzez scarlet » Pn sie 01, 2011 9:59 am

Yeshu napisał(a):Czy mi się wydaję czy "kubeł" stał się jakimś uniwersalnym symbolem?


SYMBOLISM!!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eragon

Postprzez ichabod » Pn sie 01, 2011 10:51 am

Reszcie obejrzałem recenzję dokładnie i świetnie wyszło, profesjonalna robota ;) Rób tego więcej, polski FilmBrainie :]

Smok w tym filmie jest obleśny...
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Eragon

Postprzez Olagfigh » Pn sie 01, 2011 5:00 pm

Smok w tym filmie jest obleśny...


Najładniejszego smoka widziałem w "Ostatnim Smoku" (ang. "Dragonheart"... polskie "tłumaczenia" -.-)

Co do recenzji to bardzo mi się podobała :D. Nic dodać, nic ująć. Wytknąłeś wszystkie słabe strony tego słabego filmu. Pamiętam jak widziałem to coś w kinie (świeżo po przeczytaniu książki). Film-porażka.
Jedyna wada Twej recenzji to dźwięk. Ale jak to poprawisz to będzie git ;)
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: Eragon

Postprzez MisterWhisk » Pn sie 01, 2011 6:52 pm

W pierwotnej, około 28 minutowej wersji, porównywałem wygląd smoka z "Ostatniego..." (ale im bliżej końca, tym bardziej ścinaliśmy materiał, żeby nie przekroczyć 25 minut) z Saphirą z "Eragona". Na korzyść... hm, Saphiry.

DoubleFace: Pomysłów mam mnóstwo, ale na razie najprawdopodobniejsze są: "Plan 9 z kosmosu" (tak złe, że aż dobre), "Dungeons & Dragons" (cóż... dobre) oraz "Kod da Vinci" (złe). Zobaczymy, na co mnie "weźmie".
MisterWhisk
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 41
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:12 pm

Re: Eragon

Postprzez Gaido » Pn sie 01, 2011 6:54 pm

Weź plan 9 z kosmosu. Niedawno oglądałem i dawno się tak nie uśmiałem :D Ten niesamowity kokpit samolotu xD
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Eragon

Postprzez ichabod » Pn sie 01, 2011 7:05 pm

Nie robi się prześmiewczych recenzji Planu 9 z kosmosu, to tak jakby krytyk fantasy recenzował Władcę Pierścieni albo muzyczny jakąś płytę The Beatles. To jest duchowy ojciec złych filmów i w ogóle dotykanie tematu byłoby delikatnie mówiąc pójściem na łatwiznę ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Eragon

Postprzez Gaido » Pn sie 01, 2011 7:12 pm

Ale nikt wcześniej tego nie robił i nie każdy ma siłę by te produkcje zobaczyć :D Gdyby Majster Whisk chciał zrobić reckę Planu 9, ma moje poparcie w każdym centymetrze mojego ciała :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Eragon

Postprzez ichabod » Pn sie 01, 2011 7:21 pm

Ja liczę na Kod da Vinci, fatalny film, ale dosyć nieoczywisty wybór i zawsze to okazja, żeby uzyć klipu z płaczacym Hanksem z Mazes & Monsters :D Dungeons & Dragons zrobił już Critic, a śmianie sie z Planu 9 mógłbym skwitowac tylko wielkim obrazkiem z napisem Thank you Cpt. Obvious ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Eragon

Postprzez MisterWhisk » Pn sie 01, 2011 10:24 pm

Nie miałem zamiary wyśmiewać "9 planu...", ale po namyśle doszedłem do wniosku, że to faktycznie bezsens. To tak, jakbym recenzował "Obywatela Kane'a" (tylko "9 plan..." jest po drugiej stronie barykady).

NC wziął na warsztat D&D? Kurczaki... Nie przeglądałem zbyt często TGWTG.com (wstyd się przyznać, ale z angielskim to u mnie... miernie. Naprawdę jestem taki podobny do Luke'a Mochrie'a?).

Kod da Vinci tak szybko nie powstanie, bo kompletnie nie mam na niego pomysłu.Za to mam pomysł na coś nowego.

W zasadzie powinienem założyć chyba osobny temat na ew. kolejne odcinki, w końcu ten tutaj to o "Eragonie".
MisterWhisk
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 41
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:12 pm

Re: Eragon

Postprzez scarlet » Pn sie 01, 2011 10:53 pm

MisterWhisk napisał(a): (wstyd się przyznać, ale z angielskim to u mnie... miernie. Naprawdę jestem taki podobny do Luke'a Mochrie'a?).



Fryz masz Lukowy :) Pozatym bardzo podobnie się wypowiadasz (treściowo) i gestykulujesz.
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do MisterWhisk

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron