That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Eragon

O recenzjach MisterWhiska (polskiego Luke`a Mochrie, jak już zaczęło się o nim mówić)

Re: Eragon

Postprzez Masters » Wt sie 02, 2011 7:16 pm

Określenie "polski Luke Mochrie" w pełni uzasadnione, rzeczywiście go przypominasz i to nie tylko wizualnie. Przyznaję, że nie widziałem jeszcze początkującego recenzenta, który mówiłby z taką lekkością, jak Ty to robisz. To prawdziwy talent, który trzeba rozwijać i wykorzystać w przyszłości, bo zdecydowanie jesteś człowiekiem, który może rzucić na kolana wiele osób i niesamowicie zamieszać na polskiej scenie recenzenckiej. Podoba mi się Twój humor, z jednej strony subtelny, a z drugiej jednak "z pazurem". Zjechałeś kiepski film w tak fajnych słowach, że należą Ci się naprawdę wielkie brawa. Jeśli ktokolwiek miałby wątpliwości, czy można bez rzucania ku***** i ch***** oddać beznadziejność jakiejkolwiek produkcji, powinien się ich wyzbyć po obejrzeniu Twojej recenzji "Eragona". Zjechanie badziewia za pomocą obrzucania go gównem jest niewątpliwie skuteczne, ale zjechanie go w takiej formie jak Ty to zrobiłeś, jest sztuką.
Popracować musisz natomiast nad stroną techniczną, ale to oczywiście wiesz i masz w planach wprowadzenie zmian, co bardzo mnie cieszy. Montaż jako taki oceniam nieźle, gdyby materiał źródłowy był lepszej jakości, to i efekt osiągnąłbyś na piątkę. Ciekaw jestem, co pokażesz w kolejnej recenzji, zwłaszcza że poprzeczkę (tak udaną recenzją) zawiesiłeś sobie w tym momencie naprawdę wysoko.
Embrace your dreams, and whatever happens, protect your SOLDIER honor.
Avatar użytkownika
Masters
 
Posty: 11
Dołączył(a): N lip 17, 2011 8:43 pm
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Eragon

Postprzez Boniek » Pt sie 05, 2011 7:54 pm

Ciekawa i zabawna recenzja, nieraz zaśmiałem się mimowolnie :mrgreen: Oby tak dalej ;)
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Eragon

Postprzez roofix » So wrz 03, 2011 12:00 pm

Pamiętam, że byłem na tym filmie z całą klasą i akurat byłem świeżo po przeczytaniu książki. Nie uważałem, że jest zła - przyjemne czytadło, acz nieodkrywcze. Z dwójką znajomych zajęliśmy pierwszy rząd i niemal cały film ryczeliśmy ze śmiechu i komentowaliśmy przeinaczenia w filmie.
Ulubione sceny - przemiana Saphiry w dorosłego smoka; starcie z urgalami (bez rogów) na moście i eksplodująca strzała; moment gdy Eragon zachwyca się słowem kefajster, czy jakoś tak. Tylko że my na szczęście oglądaliśmy film z napisami, bo dyrekcja kina studyjnego uważała już sam dubbing za tragiczny. Wg mnie lepiej jakby w Twojej recenzji też tak było, choćby ze względu na akcent Jeremy'ego Ironsa ;)
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Eragon

Postprzez Energytoran » So lis 19, 2011 10:34 pm

Jako Ten Natarczywy Fan powinienem również tutaj wyrazić swą opinię na temat tej recenzji, choć na Yt już o wszystkim wspominałem: recenzja przedłużona, ale bardzo zabawna. Podobał mi się Twój ton głosu podczas niektórych tekstów, choć jak wielu zauważyło: czasami przedobrzyłeś z żartami na temat prawie każdego głupiego szczegółu. Ale recenzja i tak mi się bardzo podobała: daję 8/10
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm

Re: Eragon

Postprzez Gracjan » Śr kwi 25, 2012 10:33 pm

Zachęcony słowami Akane i pozostałych członków forum, postanowiłem zapoznać się z twoimi recenzjami. Mój pierwszy wybór padł na "Eragona". I jak wrażenia? Muszę powiedzieć że jak najbardziej pozytywne. To od czego chcę zacząć, to to że masz naturalną lekkość mówienia, zupełnie tak jakbyś nie mówił przed kamerą, ale jakbyś po prostu na luzie rozmawiał ze znajomymi przy piwie, tudzież coli czy jakimkolwiek innym napoju. Innymi słowy słucha się ciebie z prawdziwą przyjemnością. Dalej rzeczowość, wszystkie najważniejsze informacje o filmie zostały przez ciebie zawarte co samo sobie jest naprawdę ważnym aspektem każdej recenzji (przynajmniej dla mnie). Co jeszcze? A tak...twoja recenzja jest naprawdę bardzo długa, ale wiesz co? To się w ogóle nie dłuży, potrafisz stworzyć taką atmosferę i na tyle przeciągnąć uwagę widza, że czas ten mija błyskawicznie i nawet nie zauważamy kiedy kończy się tak ciekawy film. To co jeszcze mi się podobało to twoje poczucie humoru, żarty dopasowane i naprawdę na wysokim poziomie wywołujące u mnie salwy śmiechu. Co tu dużo mówić, recenzja dopracowana w każdym calu, przyjemna w odbiorze i pokazująca jak takie produkty powinno się tworzyć. Sporo z niej wyniosłem, paru ciekawych rzeczy się dowiedziałem no i straciłem w przyjemny sposób kolejną godzinę życia, naprawdę super.

Ogólnie jestem pod jak najlepszym wrażeniem, doceniam niezwykły nakład pracy i wysoki poziom tej produkcji i muszę powiedzieć, że zachęciłeś mnie do zapoznania się z resztą twojego dorobku. Generalnie całość na plus i oby tak dalej, naprawdę masz talent i umiejętności.
http://www.allegro-szablon.pl
Avatar użytkownika
Gracjan
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 8:47 am
Lokalizacja: Opolskie, Głuchołazy

Poprzednia strona

Powrót do MisterWhisk

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron