That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Retrospektywy

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Retrospektywy

Postprzez ichabod » N gru 23, 2012 8:40 pm

Ok, minął rok, warto wrzucić nową retrospektywę ;P Tim Burton, część 1: http://www.youtube.com/watch?v=5PYdsBZx-08
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Retrospektywy

Postprzez Uknek » N gru 23, 2012 9:11 pm

Jak zwykle świetnie Ci wyszło :). W Twoich filmikach jest właśnie coś takiego, że choć mogą trwać nawet 30 min (nie pamiętam ile ten vlog o tej książce trwał) to i tak mam ochotę Cię słuchać, a gdy mówisz o czymś co mnie bardzo interesuje to już w ogóle ;). Czekam oczywiście na część drugą.
Oglądaj nowe odcinki GODZILLAZINE na moim kanale:

http://www.youtube.com/user/Jacob1074?feature=watch
Avatar użytkownika
Uknek
 
Posty: 52
Dołączył(a): Śr lip 11, 2012 1:25 am

Re: Retrospektywy

Postprzez ichabod » Pn lut 11, 2013 6:48 pm

Tim Burtą, część II - http://www.youtube.com/watch?v=vpCTLNuw4d4
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Retrospektywy

Postprzez Hevio » Śr lut 13, 2013 12:34 am

Respekt za długość. Zacna retrosa. Obejrzałem ją z przyjemnością. Czuć miłość do Burtonka. Respekt jeszcze raz za długość
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Re: Retrospektywy

Postprzez edson » Śr lut 13, 2013 1:05 am

tarcza za długość
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Re: Retrospektywy

Postprzez psoras » Śr lut 13, 2013 11:07 pm

Retrospektywa daję radę. +1 do głosów pochwalnych za długość.

Wieeelki szacun masz u mnie z kolei za przyznanie się do błędu w kwestii oceny filmu "Powrót Batmana". Publiczne stwierdzenia popełnionego błędu słyszę zdecydowanie za rzadko, szczególnie ze strony polityków, ale także wszystkich innych ludzi, którzy regularnie pojawiają się na ekranie mojego monitora. W tym kontekście twoje wyznanie jest szczególnie cenne.

Przyznaję, nigdy nie należałem do miłośników burtonowskich klimatów (fajnie to ująłeś: Burton kręci filmy dla absolutnie nikogo - za dużo horroru jak na komedię, za dużo komedii jak na horror; jak byłem dzieciakiem, to lubiłem, kiedy wszystko było proste i jasne, więc najczęściej nie wiedziałem, co o tych filmach myśleć - stąd moja niechęć do np. Nożycorękiego), ale po tej retrospektywię mam zamiar rzucić świeżym okiem na dzieła tego reżysera. Wszak taki South Park, który należy do moich ulubionych seriali, też nie powinien być oglądany przez nikogo.

A kiedy ostatnio odświeżyłem sobie burtonowskiego "Batmana", to złapałem się na tym, że często pauzuję film po to, żeby pogapić się na scenografię. Ta wizja Gotham jest niewiarygodnie przesadzona i z urbanistycznego punktu widzenia kompletnie nie ma sensu, ale za to jak wygląda!
Avatar użytkownika
psoras
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr kwi 25, 2012 12:45 pm
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron