That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Inne materiały

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Inne materiały

Postprzez ichabod » Cz paź 25, 2012 8:24 pm

Tutaj będę wklejał linki do filmów, które nie są typowymi recenzjami.

Na pierwszy ogień - http://www.youtube.com/watch?v=iNDdGO20bo8 Mały halloweenowy przegląd
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Inne materiały

Postprzez Hevio » Pt paź 26, 2012 12:38 am

Fajny ten przegląd wyszedł . Jak zwykle wygrzebałeś parę zapomnianych trupków . Podoba mi się spektrum jakie starałeś się zatoczyć. Dla każdego coś miłego i ciekawego. Ja w tym roku się skusze na Gabinet doktora Caligari (1920) - uwielbiam ten film, ten klimat, scenografia. Dobry filmik Icha.
I chyba załatwię sobie te ostatnie bo mi umknęły a widać ,że mogą być całkiem przyjemnie. Dzięki
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Re: Inne materiały

Postprzez ichabod » Cz lis 01, 2012 12:21 am

http://www.youtube.com/watch?v=ErBNqqWIeEU

Nowy cykl, Horror Trivia #1
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Inne materiały

Postprzez mietczynski » Cz lis 01, 2012 1:45 am

Bardzo fajnie się seria zapowiada. Chociaż nie jestem fanem horrorów to bardzo dobrze mi się oglądało. Seria będzie się ukazywać jakoś systematycznie? Bo oprócz Twoich randomowych produkcji fajnie by było oglądać Cię w czymś "stałym".
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Inne materiały

Postprzez ichabod » Cz lis 01, 2012 1:53 am

Ambitny plan zakłada, żeby co miesiąc się coś takiego pojawiało ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Inne materiały

Postprzez speiderman » Cz lis 01, 2012 11:54 am

Lubię tego typu ciekawostki, toteż bardzo fajnie się to oglądało i czekam na więcej.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Inne materiały

Postprzez ichabod » N lis 18, 2012 11:33 am

Horror Trivia #2: http://youtu.be/nMX7Q8Z1n_4
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Inne materiały

Postprzez ichabod » Śr lis 21, 2012 6:13 pm

Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Inne materiały

Postprzez edson » Śr lis 21, 2012 9:47 pm

ichabod napisał(a):Moja opinia o Łepszołs http://www.youtube.com/watch?v=GS4qzoOvSMM

Wyszło zgrabnie, chociaż nieco monotonnie, ale to mówi człowiek, który nie potrafi powiedzieć pół zdania bez jąkania, więc...
Poza tym, serdeczna tarcza dla ciebie za tę opinię, przyda ci się, kiedy przyjdzie gimbusiarnia od Kanciarza i zacznie rzucać w ciebie beczkami. Szczerze rozbawiłoby mnie, gdyby zaraz nagrał vloga o tym, że jesteś gupi, nie rozumiesz jego ideowych zakusów, a książka jest super, jak to było przy okazji wybuchających beczek i niezbyt przychylnej opinii Wonzia.
Jak jest słowny to cię poleci na fejsiku - teoretycznie niby jest to recenzja bardzo kurtuazyjna i daleko jej do czysto hejtersko-negatywnego wydźwięku, ale jednak mnie skutecznie zniechęciłeś.

Na szczęście.

PS Taka mała refleksja odnośnie tego śmiesznego bulszytu Roja - ta słaba jakość jest do zniesienia i przełknięcia najwyraźniej (liczby subs... tarcz nie kłamią), jednak robienie z niej jakiegoś znaku rozpoznawczego i ostentacyjne dorabianie pióropuszy jest raczej groteskowe. To tak jakby zwierz popkulturalny zaczął nagle mówić, że robienie błędów maści wszelakiej jest fajne, ładne i dobre.
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Re: Inne materiały

Postprzez ichabod » Cz lis 22, 2012 12:10 am

Powiem Ci, że jestem akurat bardzo miło zaskoczony, bo Krzysztof odezwał się do mnie na priv, by poniekąd wyjaśnić swój tok rozumowania, jak wyglądać miał docelowy odbiorca, etc. Nie żeby to zmieniło moją opinię, ale bardzo ładnie świadczy o autorze, że czuje się odpowiedzialny za swoje dziełko ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Następna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron