That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Recenzje filmów

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: Recenzje filmów

Postprzez Roy_v_beck » N lis 04, 2012 5:49 pm

Tu właśnie gość w recenzji tak nie najlepiej się sprawdził. Po pierwsze - mikrofon w lepszy winien zainwestować, po drugie niech się mimo wszystko trochę uspokoi i trochę z sensem coś powie. Akurat w sumie jako że oglądam twoje recenzje dla rzeczowych opinii, to dlatego w sumie takie jego cameo ni w kij ni w mrowisko był. Ale sama recka spoko. Nawet trochę NC mógłbyś pokazywać, jak robić recenzje filmów nie omawiając poszczególnych scen, a jedynie ogólnie opowiadając o różnych aspektach. Nie mówiąc już o tym, że konkretną opinię o filmie też przedstawiłeś, a nie zastanawiałeś się czy go za dobry, czy zły uznać, czy za komedię, czy dramat, czy dokument :) (chociaż sklasyfikowanie takiego gówna akurat nie jest trudne w sumie).
Więc słowem podsumowania, gratuluję przyjemnej recki.
I will make you hate me cuz you ain't me.
Avatar użytkownika
Roy_v_beck
 
Posty: 47
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Recenzje filmów

Postprzez ichabod » N lis 04, 2012 5:54 pm

Dzięki wielkie :) Co do występu Gurgiego - pisząc skrypt, od razu pomyślałem o Gurgiem, który był w stanie dać występ tak dziwny i bezsensowny, że ładnie to moim zdaniem korespondowało z omawianym filmem. Tyle, że obserwowanie Gurgiego to sama przyjemność, taka subtelna róznica :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Recenzje filmów

Postprzez Sorano » N lis 04, 2012 6:42 pm

Obawiam się, że obecność Gurgiego wniosła sens ; D
Jest superl, ale o tym już pisałam na jutubie w komęcikach.
Sorano
 
Posty: 81
Dołączył(a): Wt paź 18, 2011 9:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Recenzje filmów

Postprzez speiderman » Pn lis 05, 2012 10:41 pm

Bardzo fajna recenzja. Co prawda po 10 minutach miałem wrażenie, że wkrótce skończysz, a nie omówiłem dokładniej wszystkiego, ale pod koniec było znacznie lepiej i w sumie czuję się... spełniony ;) . A zresztą jak czegoś jest mało, to z recką Miecia stanowi świetne uzupełnienie, więc akurat fajnie się złożyło. Swoją drogą chyba żaden z twoich filmów nie miał od razu tak wysokiej oglądalności. Liczba głosów u Miecia też robi wrażenie, z marketingowego punktu widzenia ;) .

Ale co do występu Gurgiego, choć mam wrażenie, że było między wami za mało współpracy i dyskusji, jakby spełniał rolę kolesia, który od czasu do czasu rzuci komentarzem. Ale mimo wszystko wypadł pozytywnie. Tylko jedna kwestia. Miał jakieś rozpisane dialogi czy tylko kilka instrukcji, a reszta samowolka :) ?
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Recenzje filmów

Postprzez edson » Pn lis 05, 2012 10:57 pm

Bardzo misie podobało.

Gurguś pocieszny jak zwykle.
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Re: Recenzje filmów

Postprzez ichabod » Pn lis 05, 2012 11:01 pm

Gurgie początkowo miał tylko tę scenkę napoczątku, która miała pokazać, że nawet on wymięka przy tym tytule, a potem uznałem, że fuck it, niech się dopisze gdzie chce, im bardziej bez sensu i celu to będzie, tym lepiej odda to ducha filmu ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Recenzje filmów

Postprzez Sorano » Pn lis 05, 2012 11:04 pm

Innymi słowy - wpuściłeś dzikiego Gurgiego na scenariusz?
Sorano
 
Posty: 81
Dołączył(a): Wt paź 18, 2011 9:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Recenzje filmów

Postprzez Hevio » Śr lis 07, 2012 10:04 pm

Recenzje fajnie się oglądało . Była bardziej nieprzewidywalna od twoich wcześniejszych. Wpuszczenie ,żywego nie uwiązanego Gurge do recenzji? Respekt. Były straty w ludziach? Przyjemny eksperyment i orzeźwiające jak Cherry Coke.
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Re: Recenzje filmów

Postprzez ichabod » Śr lis 07, 2012 10:19 pm

Cherry Coke <3
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Recenzje filmów

Postprzez Hevio » Śr lis 07, 2012 10:55 pm

Kocham ten boski napój. Ambrozje Bogów. Ona jest dla mnie niczym Chewbacka dla Hana. Jak Szal dla najlepszego Doktora Who. Jak ... Słonce dla nieba .. po prostu cudo .
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron