That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Recki na arhn.eu

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Recki na arhn.eu

Postprzez ichabod » Wt wrz 18, 2012 2:17 pm

Hej, nawiązałem współpracę z arhn.eu i w ramach owej współpracy od czasu do czasu na tenże kanał trafiać będą moje recenzje gier (w formie nieco bardziej informacyjnej, aniżeli u mnie).

Oto i pierwsza z nich ;) http://www.youtube.com/watch?v=xRX4nJSo ... ture=g-u-u

Jest nudna i nie polecam xD

ObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Recki na arhn.eu

Postprzez signofthemoth » Wt wrz 18, 2012 4:44 pm

Nie gram dużo obecnie i nie grałam w Crusader Kings I/II, ale nie mogę powstrzymać się przed wklejeniem komentarza z yt.
"LOL! TO ICHABOD!
On jest zajebisty! Wejćcie na jego kanał! On dobrze robi! On ma najlepsze laski z horrorów i avengersów! Wpiszcie Ichabot wie lepiej w wyszukiwarce, to zobaczycie!!!!!!"

Ichabod - on dobrze robi i ma najlepsze laski 8-) Deal with it.

A poważnie(j) to gratulacje^^.
[img]http://www.asset-d.soup.io/asset/5326/8502_db5e.jpeg[/img]
Avatar użytkownika
signofthemoth
 
Posty: 37
Dołączył(a): Śr lip 04, 2012 10:26 am

Re: Recki na arhn.eu

Postprzez speiderman » Wt wrz 18, 2012 5:47 pm

(z góry wiedziałem kto tak napisał)

Ale gratulacje Ichabod. Wpierw Gaido, teraz Ty.

They grow up so fast... :cry:
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Recki na arhn.eu

Postprzez edson » Wt wrz 18, 2012 6:30 pm

SPRZEDAŁ SIĘ!!!111111

ale komercha
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Re: Recki na arhn.eu

Postprzez Kaczor » Wt wrz 18, 2012 7:14 pm

O, bardzo dawno nie grałem w nic z Paradoxu, ostatnio chyba 100 lat temu w Europę Universalis 2...
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Recki na arhn.eu

Postprzez Akane » Cz wrz 20, 2012 9:30 am

Bardzo udana recenzja, chyba jedna z Twoich najlepszych :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Recki na arhn.eu

Postprzez ichabod » Pn gru 31, 2012 5:45 pm

Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Recki na arhn.eu

Postprzez ichabod » So sty 05, 2013 3:26 am

Assassin's Creed 3 :) http://youtu.be/QkZbK_E8lHA
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Recki na arhn.eu

Postprzez Gracjan » Śr sty 09, 2013 12:22 pm

Oki doki, miło znowu zobaczyć twoją recenzje Ichabod. Na początek, bardzo mi się podoba to, że postanowiłeś podejść do tej recenzji inaczej, bo to zawsze coś nowego, co przywołuje sporo świeżości do twoich produkcji i pozwala zaskoczyć twoich widzów;).

Ok jako, że przyjąłeś tutaj inną koncepcje, to i ja będę mógł cię ocenić pod jej kątem, a nie pod względem innych twoich recenzji. Innymi słowy, traktuje ją jako czystą kartkę i nie będę robił porównań do innych twoich projektów. To co pierwsze rzuca się w oczy, to to że twoja recka jest bardzo podobna do tej, którą przedstawił Angry Joe. W sensie zwracacie uwagę na te same elementy i psioczycie praktycznie na to samo. Co w sumie nie dziwi, bo sam miałem okazje grać w AC 3 i zgadzam się z wami w całej rozciągłości. Mam jednak takie pytanko, czy ktoś może się ciebie nie czepiał pisząc coś w stylu "Zgapiłeś reckę od Angry Joe? Pff". Sam rozumiesz, ktoś mógłby dojść do wniosku, że to kopia:P.

Wracając zaś do samej recenzji, pomysł mi się podobał. Oczywiście cenie cię za twoje pozostałe recenzje, które były pełne informacji, często przydatnych, ale nowy konspekt jest super. Dlaczego? Ano dlatego, że o wiele bardziej skupia się na twojej opinii, co mnie osobiście bardzo cieszy, bo twoje zdanie jako gracza szanuje i wiem, że jak mi coś polecisz, to raczej się nie zawiodę (tak TSO mi się spodobał:P). Recenzja poprowadzona w ciekawy sposób pokazująca nie tylko twoją opinię, ale również to, jak zmieniała się ona na przestrzeni kolejnych tytułów, co w przypadku AC jest niezwykle istotne biorąc pod uwagę fakt, jak wiele różnych emocji wywoływała każda z odsłon. Podobał mi się też fakt, że pokazałeś wszystkie cholerne glitche w tej grze i to, że zwróciłeś uwagę na kartki z AI szturmowców z F.E.A.R, o czym chyba nie wielu recenzentów wspominało. Także fajnie, że powiedziałeś o rzeczach w sumie drobnych, ale jednak istotnych (przynajmniej dla mnie).

Poza tym podobało mi się to, że poprawiłeś błąd w jednej ze swoich wypowiedzi:). Fajnie to wyglądało i jest idealnym dowodem na to, jak bardzo przykładasz się do tego, żeby twoje vidy były dopięte na ostatni guzik. Poza tym jak zwykle, twoje poczucie humoru, świetny głos (jakkolwiek to brzmi) i inne pomniejsze czynniki punktują u ciebie. Gdybym miał się do czegoś przyczepić to hmm...wybacz, ale w sumie nie jestem w stanie znaleźć niczego co by mi nie pasowało, choćbym chciał.

Ogólnie rzecz biorąc, ta inna wersja zrobienia recenzji przypadła mi do gustu. Naprawdę fajnie ci to wyszło i liczę na to, że dodasz więcej takich projektów, które będą powiewem świeżości w gąszczu reszty twoich recenzji. Ja bawiłem się przy niej świetnie i jestem pewien, że nie jestem tutaj odosobniony. Powodzenia przy następnych projektach

Ocena 10/10
http://www.allegro-szablon.pl
Avatar użytkownika
Gracjan
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 8:47 am
Lokalizacja: Opolskie, Głuchołazy

Re: Recki na arhn.eu

Postprzez edson » Śr sty 09, 2013 8:03 pm

Gracjan napisał(a): nowy konspekt jest super. Dlaczego? Ano dlatego, że o wiele bardziej skupia się na twojej opinii, co mnie osobiście bardzo cieszy


o to
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Następna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron