That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Nina: Trylogia | Rzeźnik | Pac Quest 3D | Mini-recenzje gier

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Nina: Trylogia | Rzeźnik | Pac Quest 3D | Mini-recenzje gier

Postprzez ichabod » Cz wrz 06, 2012 1:38 pm

Trochę growego badziewia ;)

http://www.youtube.com/watch?v=mfdolUieZ8Q
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Nina: Trylogia | Rzeźnik | Pac Quest 3D | Mini-recenzje

Postprzez Akane » Cz wrz 06, 2012 2:18 pm

Jak ja na to czekałam! :D Recenzja "Niny" mnie zachwyciła i nie mogłam doczekać się Twojej opinii o "ulepszonej wersji" tej... "gry" ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Nina: Trylogia | Rzeźnik | Pac Quest 3D | Mini-recenzje

Postprzez Hevio » Cz wrz 06, 2012 5:52 pm

ichabod lubię twoje filmiki są interesujące może nie śmiechy po pachy ale takie jakie lubię ciut info ciut śmiechu. Ale ten wydawał się dla mnie ,taką parówką 3 gry razem . Przez co miałem wrażenie jakbyś chciał wyrobić normę tych plus minus 10 minut. wolałbym ,aby ta "ulepszona" Nina była jako suplement do poprzedniej recenzji. pozostałęj dwójce: PacQ i Rzeźniku jako grach nie można wiele powiedzieć oprócz paru zdań( dowcipów) co uczyniłeś. Filmik nie powalił na kolanach ale nie był straszny. Powodzenia z kolejnymi.
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Re: Nina: Trylogia | Rzeźnik | Pac Quest 3D | Mini-recenzje

Postprzez ichabod » Cz wrz 06, 2012 6:12 pm

Cóż, żadnej z tych gier nie mógłbym poświęcić "pełnej" recenzji, a o każdej chciałem chociaż słowo powiedzieć - no i wyszły takie 3 mini-recki. Jeśli czujesz, że to nie jest pełnowartościowy materiał... to masz rację :) To tylko taki przerywnik, większe recki są w przygotowaniu ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Nina: Trylogia | Rzeźnik | Pac Quest 3D | Mini-recenzje

Postprzez jedrzej180 » Cz wrz 06, 2012 7:44 pm

Świetna recenzja :) Nie wiedziałem że ktoś jeszcze w ogóle robi takie gry jak rzeźnik. Jak dla mnie jesteś najlepszym polskim recenzentem - liczę na więcej filmów! Pzdr
jedrzej180
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt sie 28, 2012 7:01 pm

Re: Nina: Trylogia | Rzeźnik | Pac Quest 3D | Mini-recenzje

Postprzez fafikozoom » Cz wrz 06, 2012 8:23 pm

Hevio napisał(a):ichabod lubię twoje filmiki są interesujące może nie śmiechy po pachy ale takie jakie lubię ciut info ciut śmiechu. Ale ten wydawał się dla mnie ,taką parówką 3 gry razem . Przez co miałem wrażenie jakbyś chciał wyrobić normę tych plus minus 10 minut. wolałbym ,aby ta "ulepszona" Nina była jako suplement do poprzedniej recenzji. pozostałęj dwójce: PacQ i Rzeźniku jako grach nie można wiele powiedzieć oprócz paru zdań( dowcipów) co uczyniłeś. Filmik nie powalił na kolanach ale nie był straszny. Powodzenia z kolejnymi.


Niby jak tu zrobić poważny 15min. filmik o grze w stylu "rzeźnika" której rozgrywka ogranicza się do machania myszką? A recenzja jak zwykle świetna :D
fafikozoom
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz wrz 06, 2012 8:21 pm

Re: Nina: Trylogia | Rzeźnik | Pac Quest 3D | Mini-recenzje

Postprzez Luklaser » Cz wrz 06, 2012 10:25 pm

O, wreszcie nakręciłeś coś co mi się podobało. :P Chyba robisz postępy! Takiego właśnie Ichaboda lubię - wyluzowany, pozytywny, optymistyczny... aż miło się patrzyło na ten badziew, który recenzujesz. O wiele bardziej lubię, jak prezentujesz zły produkt w luźnej, przyjaznej atmosferze, zamiast zarażać nas swoją nienawiścią i wewnętrznym bólem. Nareszcie nie jesteś zrzędliwy, marudny i zarozumiały, jak Phelous, którego sam zresztą za to krytykujesz.

Hm... miałem Cię pochwalić za fajny filmik, a tymczasem wyszedł mi trochę krytyczny post... no cóż, nie jestem dobry w pisaniu komplementów. Wiedz, że miałem dobre intencje. ;)
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Nina: Trylogia | Rzeźnik | Pac Quest 3D | Mini-recenzje

Postprzez ichabod » Cz wrz 06, 2012 10:35 pm

Wszystko zależy ile wcześniej wypiję...

Ale serio, to kiedy ostatnio zarażałem ludzi nienawiścią i wewnętrznym bólem? ;P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Nina: Trylogia | Rzeźnik | Pac Quest 3D | Mini-recenzje

Postprzez Luklaser » Cz wrz 06, 2012 11:00 pm

No wiesz, tak jak przy omawianiu Zielonej Mili, czy Żelaznej Damy...

Spoilerujesz cały film od początku do końca, tylko po to żeby oznajmić całemu Światu, że nienawidzisz tej produkcji, po kolei wymieniając wszystkie powody. Jesteś wtedy sztywny, przemądrzały, małostkowy i znęcasz się nad filmem, jakby zabił Twoją żonę i dzieci, a potem spalił Ci dom. Nigdy nie byłem fanem takich tworów. Nie jest to pełnoprawna recenzja, nie jest to filmik do pośmiania się... więc nawet nie wiem co to jest. Propaganda? Młodzieńczy bunt? Po prostu nie wiem. Znacznie bardziej lubię patrzeć na takie rzeczy - luźna gadka, przy której nawet paskudne produkty wydają się zabawne. Proszę, pij więcej!

Ach i byłbym zapomniał - dobra recenzja, czułem się jakby mi kumpel opowiadał i tak dalej...
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Nina: Trylogia | Rzeźnik | Pac Quest 3D | Mini-recenzje

Postprzez ichabod » Cz wrz 06, 2012 11:34 pm

Mam wrażenie, że pomyliłeś moje recki z kimś innym ;)

Nie spoileruję całego filmu, nie omawiam scena po scenie, a opis fabuły to zazwyczaj tylko fragment całej recenzji, która pisana jest tak, by być i trochę z przymrużeniem oka, a z drugiej strony, żeby zawierała także istotne informacje, kontekst i moją opinię podpartą argumentami. I to nie jest opis jak bardzo one są zajebiste, tylko jakie miały być w założeniu, więc jesli uważasz, że to nie wychodzi to spoko, krytyczne opinie są zawsze potrzebne (nawet te najbardziej absurdalne), ale czuję się zobowiązany powiedzieć, jaki był (i jest) zamysł stojący za tymi filmikami, szczególnie, że nie rozumiem czego im brakuje by być "pełnoprawnymi recenzjami". ;)

(z tego wszystkiego wyłącz Zielona Mile, bo tu nie do końca wiedziałem co w zasadzie chcę robić)

Swoją drogą ciekawe że taka opinia pojawia się odnośnie recki gry skrytykowanej chyba bardziej niż te wszystkie filmy razem wzięte ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Następna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron