Strona 1 z 3

Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

PostNapisane: N cze 24, 2012 1:30 am
przez ichabod
Prawie rok przerwy to dobry okres, by przygotować się mentalnie do recenzji kolejnej niezapomnianej gry... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=vVTMFdgLx4Y

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

PostNapisane: N cze 24, 2012 1:03 pm
przez speiderman
Brawo, w końcu się przemogłeś ;) . I faktycznie, katorgą było patrzenie na materiały z tej gry. Nie to, co przy Wilczym szańcu. Sama recenzja wyszła dobrze, choć może przydałoby się trochę humoru jak na wstępie.

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

PostNapisane: N cze 24, 2012 9:06 pm
przez hulaka
No właśnie ja do końca nie wiem - to z założenia mają być poważne recenzje z subtelnymi akcentami humorystycznymi? Generalnie wszystkie Twoje recenzje są strasznie "tekstowe", w sensie bardziej by się sprawdzały w formie pisanej, gdzieś na blogu, portalu czy gdziekolwiek. Akurat z Rutkowskim to byłby bezsens, ale znowuż - taki filmik? Ten "detektywistyczny" crap powinien wywoływać jakiś kurde rage (vide Mroowa + Fallout 3 czy niezliczone recki z TGWTG), a nie beznamiętne rozłożenie na części pierwsze. Faktyczne wymienianie wad i zalet, profesjonalne podejście i szerokie omówienie czegoś takiego na poważnie jest absurdem.

Niemniej tak jak mówię - większość Twoich materiałów lepiej prezentowało by się w formie tekstowej, generalnie czuć że to wszystko sztywno trzyma się stworzonych przez Ciebie ram. To nie jest z definicji złe, tylko do YouTube'owego "show" tak średnio pasuje. Ale ... co kto lubi.

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

PostNapisane: N cze 24, 2012 10:27 pm
przez Luklaser
Jak dotąd zrecenzowałeś tylko gry, które były recenzowane w "Najgorsze Gry Wszechczasów". Takie recenzje z głosem Ivony, które oglądałem w gimnazjum, bo był to wówczas szczyt YouTubowych recenzji. I trzeba przyznać, że w Twoim wykonaniu ta gra wygląda dużo lepiej, niż została przedstawiona w tamtym programie. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=31EdoXGNxAo - Detektyw Rutkowski
http://www.youtube.com/watch?v=ZtMtLbikxvg&feature=relmfu - Wilczy Szaniec (chyba ktoś Ci już do podsyłał)

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

PostNapisane: N cze 24, 2012 11:17 pm
przez ichabod
hulaka - sure man, miałbym udawać wkurwionego z powodu nędznej gierki którą kupiłem za 2 zł celem zrecenzowania jej na YT? Bez jaj. Omawiam grę, bo to recenzja gry, od razu wiadomo, że złej, ale to nie znaczy, że mam ją traktować inaczej, niż 'normalne' gry. "Tekstowa"? Nie wiem do końca, co to w ogóle znaczy, ale dlatego robię recenzje video, bo uważam, że w ocenie filmów czy gier, o wiele lepiej jest widzowi zapoznać się z omawianym tytułem, gdy na ekranie widzi dokładnie to, o czym mówię. I jeśli jest zbyt informacyjnie, zbyt konkretnie, zbyt "sztywno", a za mało jest jakiegoś randomowego, improwizowanego humoru, to cóż, nie mój styl, nie chcę robić nic na siłę i robię ten stuff, tak jak mam na to ochotę. Na razie wielu osobom się takie coś widzi, więc tym bardziej ja nie planuję zmian w tej materii. No i nie każdemu się taka metoda mu podobać, więc mimo wszystko dzięki za opinię i w ogóle obejrzenie czegokolwiek ;)

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

PostNapisane: N cze 24, 2012 11:27 pm
przez Kapitan Oczywisty
Dobra recenzja. Czułem się jakby mi kumpel opowiadał.

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

PostNapisane: N cze 24, 2012 11:52 pm
przez ichabod
Postaraj się lepiej, trollu :>

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

PostNapisane: N cze 24, 2012 11:58 pm
przez UncleMroowa
Kapitan Oczywisty napisał(a):Dobra recenzja. Czułem się jakby mi kumpel opowiadał.

*brofist*

Ale wracając - jak zwykle w formie :)
Te Ivonowe Najgorsze Recenzje to miażdżysz tak, że ich kompletnie już nie ma... ale coś trochę w tej recenzji zabrakło energii. I mean, musiałem w dwóch partach oglądać, bo mnie bolało patrzenie na tę smutną grę :P

Ale podoba mi się, zrób więcej.

I bardzo ładny rysunek, ale coś mało napracowania.

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

PostNapisane: Pn cze 25, 2012 1:34 am
przez mietczynski
Porównanie tego ruchu w bok do kraba było bezcenne ;D Odnoszę wrażenie, że ta gra jest tak zła, że Ichabodowi po prostu nie było do śmiechu tworząc to reckę i uznał, że bardziej karcące będzie zjechanie jej właśnie w taki dyplomatyczny sposób (nie wiem, może się mylę)

Anyway, słyszałeś o grze "Snajper"? Kolejne polskie dzieło, z tym że różnica była taka, że ja jak to dorwałem (chyba to był koniec podstawówki, początek gimnazjum) to siedziałem przy niej godzinami jak ten debil, próbując ją przejść. Nie wiem o co chodzi, bo... od razu widać, że ta gra to straszny syf, a mimo wszystko...

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

PostNapisane: Pn cze 25, 2012 8:51 am
przez speiderman
Luklaser napisał(a):Jak dotąd zrecenzowałeś tylko gry, które były recenzowane w "Najgorsze Gry Wszechczasów". Takie recenzje z głosem Ivony, które oglądałem w gimnazjum, bo był to wówczas szczyt YouTubowych recenzji. I trzeba przyznać, że w Twoim wykonaniu ta gra wygląda dużo lepiej, niż została przedstawiona w tamtym programie. ;)


Ba, nawet jej twórca go "pobłogosławił" w komentarzach :) . Trochę widziałem jego materiałów, ale do Ivony jestem ogólnie zniechęcony, nawet jeśli jest w miarę poprawnie użyta. Ktoś się go chyba kiedyś napisał czemu nie używa własnego głosu, ale odpowiedział, że ma tak zły, że Ivona jest lepszą alternatywą :P .