That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

Postprzez ichabod » N cze 24, 2012 1:30 am

Prawie rok przerwy to dobry okres, by przygotować się mentalnie do recenzji kolejnej niezapomnianej gry... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=vVTMFdgLx4Y
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

Postprzez speiderman » N cze 24, 2012 1:03 pm

Brawo, w końcu się przemogłeś ;) . I faktycznie, katorgą było patrzenie na materiały z tej gry. Nie to, co przy Wilczym szańcu. Sama recenzja wyszła dobrze, choć może przydałoby się trochę humoru jak na wstępie.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

Postprzez hulaka » N cze 24, 2012 9:06 pm

No właśnie ja do końca nie wiem - to z założenia mają być poważne recenzje z subtelnymi akcentami humorystycznymi? Generalnie wszystkie Twoje recenzje są strasznie "tekstowe", w sensie bardziej by się sprawdzały w formie pisanej, gdzieś na blogu, portalu czy gdziekolwiek. Akurat z Rutkowskim to byłby bezsens, ale znowuż - taki filmik? Ten "detektywistyczny" crap powinien wywoływać jakiś kurde rage (vide Mroowa + Fallout 3 czy niezliczone recki z TGWTG), a nie beznamiętne rozłożenie na części pierwsze. Faktyczne wymienianie wad i zalet, profesjonalne podejście i szerokie omówienie czegoś takiego na poważnie jest absurdem.

Niemniej tak jak mówię - większość Twoich materiałów lepiej prezentowało by się w formie tekstowej, generalnie czuć że to wszystko sztywno trzyma się stworzonych przez Ciebie ram. To nie jest z definicji złe, tylko do YouTube'owego "show" tak średnio pasuje. Ale ... co kto lubi.
You can catch me in ya tenement, doing too much drugs
Straight Jimi Hendrixin'
Avatar użytkownika
hulaka
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn sty 02, 2012 11:05 pm
Lokalizacja: CK Kielce miasto moje, a w nim ...

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

Postprzez Luklaser » N cze 24, 2012 10:27 pm

Jak dotąd zrecenzowałeś tylko gry, które były recenzowane w "Najgorsze Gry Wszechczasów". Takie recenzje z głosem Ivony, które oglądałem w gimnazjum, bo był to wówczas szczyt YouTubowych recenzji. I trzeba przyznać, że w Twoim wykonaniu ta gra wygląda dużo lepiej, niż została przedstawiona w tamtym programie. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=31EdoXGNxAo - Detektyw Rutkowski
http://www.youtube.com/watch?v=ZtMtLbikxvg&feature=relmfu - Wilczy Szaniec (chyba ktoś Ci już do podsyłał)
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

Postprzez ichabod » N cze 24, 2012 11:17 pm

hulaka - sure man, miałbym udawać wkurwionego z powodu nędznej gierki którą kupiłem za 2 zł celem zrecenzowania jej na YT? Bez jaj. Omawiam grę, bo to recenzja gry, od razu wiadomo, że złej, ale to nie znaczy, że mam ją traktować inaczej, niż 'normalne' gry. "Tekstowa"? Nie wiem do końca, co to w ogóle znaczy, ale dlatego robię recenzje video, bo uważam, że w ocenie filmów czy gier, o wiele lepiej jest widzowi zapoznać się z omawianym tytułem, gdy na ekranie widzi dokładnie to, o czym mówię. I jeśli jest zbyt informacyjnie, zbyt konkretnie, zbyt "sztywno", a za mało jest jakiegoś randomowego, improwizowanego humoru, to cóż, nie mój styl, nie chcę robić nic na siłę i robię ten stuff, tak jak mam na to ochotę. Na razie wielu osobom się takie coś widzi, więc tym bardziej ja nie planuję zmian w tej materii. No i nie każdemu się taka metoda mu podobać, więc mimo wszystko dzięki za opinię i w ogóle obejrzenie czegokolwiek ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

Postprzez Kapitan Oczywisty » N cze 24, 2012 11:27 pm

Dobra recenzja. Czułem się jakby mi kumpel opowiadał.
Kapitan Oczywisty
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt kwi 10, 2012 4:29 pm

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

Postprzez ichabod » N cze 24, 2012 11:52 pm

Postaraj się lepiej, trollu :>
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

Postprzez UncleMroowa » N cze 24, 2012 11:58 pm

Kapitan Oczywisty napisał(a):Dobra recenzja. Czułem się jakby mi kumpel opowiadał.

*brofist*

Ale wracając - jak zwykle w formie :)
Te Ivonowe Najgorsze Recenzje to miażdżysz tak, że ich kompletnie już nie ma... ale coś trochę w tej recenzji zabrakło energii. I mean, musiałem w dwóch partach oglądać, bo mnie bolało patrzenie na tę smutną grę :P

Ale podoba mi się, zrób więcej.

I bardzo ładny rysunek, ale coś mało napracowania.
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

Postprzez mietczynski » Pn cze 25, 2012 1:34 am

Porównanie tego ruchu w bok do kraba było bezcenne ;D Odnoszę wrażenie, że ta gra jest tak zła, że Ichabodowi po prostu nie było do śmiechu tworząc to reckę i uznał, że bardziej karcące będzie zjechanie jej właśnie w taki dyplomatyczny sposób (nie wiem, może się mylę)

Anyway, słyszałeś o grze "Snajper"? Kolejne polskie dzieło, z tym że różnica była taka, że ja jak to dorwałem (chyba to był koniec podstawówki, początek gimnazjum) to siedziałem przy niej godzinami jak ten debil, próbując ją przejść. Nie wiem o co chodzi, bo... od razu widać, że ta gra to straszny syf, a mimo wszystko...
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

Postprzez speiderman » Pn cze 25, 2012 8:51 am

Luklaser napisał(a):Jak dotąd zrecenzowałeś tylko gry, które były recenzowane w "Najgorsze Gry Wszechczasów". Takie recenzje z głosem Ivony, które oglądałem w gimnazjum, bo był to wówczas szczyt YouTubowych recenzji. I trzeba przyznać, że w Twoim wykonaniu ta gra wygląda dużo lepiej, niż została przedstawiona w tamtym programie. ;)


Ba, nawet jej twórca go "pobłogosławił" w komentarzach :) . Trochę widziałem jego materiałów, ale do Ivony jestem ogólnie zniechęcony, nawet jeśli jest w miarę poprawnie użyta. Ktoś się go chyba kiedyś napisał czemu nie używa własnego głosu, ale odpowiedział, że ma tak zły, że Ivona jest lepszą alternatywą :P .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Następna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron