That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Star Wars: The Old Republic | Moje wrażenia

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: Star Wars: The Old Republic | Moje wrażenia

Postprzez ichabod » Śr cze 13, 2012 1:59 am

Wiesz co, z tego co czytałem, będą uaktualniać/edytować tę listę co jakiś czas, co ma sens, bo w sumie gdyby nagle wszyscy zaczęli migrować, to były jeden wielki chaos. Mam więc nadzieję, że i z mojego Shatlin Tunnels da radę uciec na jakiś bardziej zaludniony serwer, jak nie, to będę bardzo zły na Bioware :P

Czekam jeszcze na 1.3 i wtedy chyba zacznę alta (Jedi Knight ;P) na Tomb of Fredon Nadd albo Trask Ulgo, na którym mam jedną ukończoną postać po stronie Imperium i na którym populacja nie wygląda jeszcze tak źle (na potrzeby materiału byłem na Voss jakoś wieczorem i było koło 20 osob, podobnie na Ilum, na flocie jakieś 60, gdzie na Shatlin Tunnels jest zwykle koło 4-5, na flocie jakoś koło 15 )

EDIT:

Oho, mogę uciekać! Dostałem maila, że mój serwer jest już objęty całą akcją :) Problem w tym, że można przenieść się tylko na wybrany serwer

Shaltin Tunnels to The Progenitor 2 characters
Pre-select Servers
Lord Ieldis to Begeren Colony
Rakata Mind Prison to The Bastion
Soresu to The Harbinger
Mecrosa Order to Darth Nihilus
Phateem Halls of Knowledge to Mantle of the Force
The Restoration Zone to Jar'Kai Sword
Stereb Cities to The Jedi Tower
The Courageous to Canderous Ordo
Ven Zallow to Jung Ma
Kath Hound to The Ebon Hawk
Fa'athra to Drooga's Pleasure Barge
Hedarr Soongh to The Fatman
Zayne Carrick to Vanjervalis Chain
Eye of Ashlanae to The Red Eclipse
Kessel Run to Battle Meditation
The Shadow Runner to Tomb of Freedon Nadd
Keller's Void to Jedi Covenant


Więc sam nie wiem, czy poczekać, czy uciekać ;)

EDIT 2:
Jednak zwiałem, no i wypas, drugi mój serwer również czekała możliwość migracji - więc teraz mam 2 moje 50 lvlowe postacie i parę małych na jednym serwerze (The Progenitor). Jestem bardziej niż zadowolony :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Star Wars: The Old Republic | Moje wrażenia

Postprzez TheOne » Wt lip 03, 2012 10:31 am

ichabod napisał(a):Nie można było głupiej? Na pewno dałbyś radę skompromitować się bardziej, powodzenia, dajesz.

HAHAHA! Właśnie za takie teksty uwielbiamy Ichaboda!!! Jak można mówić, że Starwarsy nie są orginalne???!!! Są i orginalne i zajebiste!!! Oni powtażają rzeczy z późniejszych starwarsów, bo one były zajebiste i fajnie jest zobaczyć je w TEJ grze!
TheOne
 
Posty: 12
Dołączył(a): So maja 26, 2012 11:53 am

Re: Star Wars: The Old Republic | Moje wrażenia

Postprzez mrozik12 » Śr sie 01, 2012 9:31 am

http://mmohuts.com/news/star-wars-the-o ... ee-to-play
No i SWTOR przechodzi w tryb F2P. Ostatnie wyniki sprzedaży abonamentu, mówiły w sumie same za siebie Ja tam jestem w sumie zadowolony, w SWTORze szukałem głównie fabuły, a opcje sieciowe średnio mnie interesowały, więc jak dla mnie to pasuje, przynajmniej nie będę musiał już za to płacić :D .
A co Wy na taką zmianę?
Avatar użytkownika
mrozik12
 
Posty: 11
Dołączył(a): N kwi 01, 2012 7:15 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Star Wars: The Old Republic | Moje wrażenia

Postprzez ichabod » Śr sie 01, 2012 10:32 am

No cóż, najwyraźniej hajs się EA nie zgadza :mrgreen: Abstrahując od tego w jakiej kondycji jest gra, etc., to oznacza same plusy dla graczy - subujący dostaną w cholerę bonusów, czyli innymi słowy to, co mają teraz plus więcej (oraz więcej ludzi do robienia stuffu), a nowi gracze możliwość odkrycia tego kawałka uniwersum, który kryje się za tymi kilkoma świetnymi fabułkami.

Tyle, że to F2P to takie średnie F2P, raczej coś w stylu rozszerzonego triala, bowiem ograniczenia dla grających za darmo będą dosyć spore, w większości prawie uniemożliwiające sensowną online'ową zabawę (jest tabelka na swtor.com). Dochodzą do tego mikropłatności, więc zamieni się to w P2W ;) No, ale pewnie jest masa osób, które chętnie by sobie pograły, a nie interesuje ich PVP ani raidy i nie chcialo im sie wydawać kasy na abonament, więc będą mogli skorzystać.

Ja mam tylko nadzieje, że ta przemyślana decyzja/desperacki krok faktycznie coś dadzą i mi gra nie upadnie, bo pyka mi się się dalej naprawdę fajnie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron