That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Bonus z okazji 1000 subskrybentów

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez roofix » Pn maja 28, 2012 1:37 am

Wyjaśniłeś - że dziękujesz za subskrybowanie ((nie równoznaczne z oglądaniem), a to idzie w liczby. Bo jak sam określiłeś, możesz powtarzać robienie filmików z okazji ilości subskrypcji (nawet od "martwych dusz").
Różne filozofie do tego widziałem, ale zwykle chodziło o to, że autor cieszył (ego) się z powodu liczby widzów, Inaczej nie robiłby z takiej okazji produkcji. Kombinuj dalej, bo Twoja wersja jest mi już znana, albo sobie daruj.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez ichabod » Pn maja 28, 2012 2:01 am

Nie będę pisał tego samego kolejny i kolejny raz tylko dlatego, że nie dociera do Ciebie kompletnie nic, co tutaj piszę (i nie tylko ja). Albo udajesz głupiego albo serio nie potrafisz się wydostać poza ramy swojego dziwnego sposobu myślenia - tak czy inaczej, EOT z mojej strony. Żeby nie było, próbowałem.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez TheOne » Pn maja 28, 2012 10:23 am

speiderman: Sory, takie rzeczy możesz co najwyżej głosić na chatcie.

Kurdę! Ale o co wam chodzi?! Przeciż ja nie piszę nic złego! Piszę tylko, że ten gość jest zajebisty! To nie jest obrażanie! To znaczy, że on jest dobry! Wy sobie jeździcie po sobie, piszecie, że ktoś jest głupi, a ja tylko chwalę 'bota i mnie usuwacie!!! DLACZEGO?!!! BO JESTEM TU NOWY???!!!!
TheOne
 
Posty: 12
Dołączył(a): So maja 26, 2012 11:53 am

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez MrKubuś » Pn maja 28, 2012 12:00 pm

Znowu nie zdążyłem przeczytać posta ;p W każdym razie z tego co zrozumiałem twoje posty wyglądają tak: 'bot* jest zajebisty. Chodzi o to że są krótkie i nic nie wyrażają. Nie piszesz czemu jest taki zajebisty, co jest w nim zajebistego itd. Dobrze zrozumiałem?


* 'bot to ma być Ichabod?
,,Racja jest jak dupa, każdy ma swoją"
A.Sapkowski
MrKubuś
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 8:00 pm

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez ichabod » Pn maja 28, 2012 12:07 pm

Błagam, nie nakręcaj go. Obvious troll is obvious
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez Puty » Pn maja 28, 2012 1:08 pm

TheOne napisał(a):speiderman: Sory, takie rzeczy możesz co najwyżej głosić na chatcie.
DLACZEGO?!!! BO JESTEM TU NOWY???!!!!

Ta i dlatego, że jesteś rudy. Przeczytaj regulamin zanim coś napiszesz. To ostatnie ostrzeżenie.

Jeśli chodzi o dyskusję - od dłuższego czasu stoi ona w miejscu, więc wszelkie następne posty odnoszące się do tego, że "nagrywanie filmików z okazji xxx subskrybentów jest gupie" będą usuwane, bądź temat zostanie zamknięty na kilka godzin.
EDIT: Temat zamknięty na jakiś czas.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Poprzednia strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron