That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Bonus z okazji 1000 subskrybentów

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez speiderman » N maja 27, 2012 2:00 pm

Wydaje mi się, iż poprzez przedstawiony powyżej kadr z serialu animowanego z zabawnym podpisem Ichabod pragnie powiedzieć, że nie obchodzi go ta dyskusja. Wnioskuję, iż stwierdził, że argumenty, które podawał wcześniej nie przyniosły oczekiwanego przez niego rezultatu, dlatego uznał, że dalsza dyskusja na ten temat wydaje się być daremna i zbędna.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez roofix » N maja 27, 2012 2:21 pm

Reasumując - miałem rację.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez rav815 » N maja 27, 2012 2:22 pm

Przeczytałem powyższą dyskusję i ze smutkiem muszę zauważyć, że po raz kolejny na tym forum widzę unikanie odpowiedzi i ogólne samouwielbienie. Odpowiedzi ichaboda, pokazują jaki ma stosunek do ludzi i jak bardzo ceni sobie wszelkie opinie. Człowieku, nie jesteś w centrum świata i wszystkie opinie nie będą dla ciebie pochlebne - musisz nauczyć się komunikować, a nie tylko rozmawiać. Z tego co widzę to każde zdanie, które przeczy twoim wierzeniom staje się herezją i starasz się wyśmiać oponenta marnymi odzywkami/obrazkami. Naprawdę aż się nie chce wypowiadać własnego zdania - i piszę to jako nowy użytkownik, więc weźcie pod uwagę to, że takim bezmyślnym zachowaniem zrażacie do siebie ludzi. Na innych forach poprzednie posty już dawno zostałyby oznaczone jako spam.
rav815
 
Posty: 63
Dołączył(a): So paź 08, 2011 7:07 pm

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez Luklaser » N maja 27, 2012 2:26 pm

Okej, skoro tak wiele osób w tym temacie deklaruje brak sensu prowadzenia dalszej dyskusji, to może jednak byśmy się trzymali tak powszechnej opinii?
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez ichabod » N maja 27, 2012 2:36 pm

Chłopie, dyskutowałem na tym forum na masę tematów z rożnymi ludźmi, czasami miałem rację, a czasami nie i zazwyczaj dyskusja trwała do momentu, kiedy był jakikolwiek sens ją prowadzić. Tak jak w przypadku tej rozmówki z roofiksem - gdyby krytyka dotyczyła samego filmiku, doboru pozycji, argumentów, czegokolwiek to ok, bysmy pogadali. W zasadzie bardzo lubię gadać z ludźmi, którzy mają INNE ZDANIE, Akane Ci potwierdzi :P Problem w tym, że imo gość pojechał tak po bandzie, że brnięcie w tę absurdalną dyskusję było kompletnie bez sensu (speiderman bardzo ładnie to opisał), wobec tego żeby dostosować się do jej śmieszności, zacząłem wklejać spidermany (czemu więc nie skończyłem tematu/nie przestałem się odzywać? No cóż, bawiła mnie ta sytuacja i rozwój wątku, wybaczcie). Hej, to i tak mój dział, mogę tu sobie spamować, bo jeśli komuś zaszkodzi ten burdel, to mi ;) Mam prawo sobie rozmawiać z kim chce i kiedy chce, a także zlewać kogo chce i kiedy uznam to za stosowne, tak samo jak Ty i każdy na tym forum, plus możesz sobie oglądać bądź nie moje filmiki i odnosić się do mojej osoby jak chcesz. Jeśli chcesz mnie oceniać przez pryzmat olewania głupich argumentów, proszę bardzo. Swoją drogą, budowanie sobie wizerunku pępka świata online jest fajne, postaram się kontynuować :mrgreen:

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez roofix » N maja 27, 2012 3:39 pm

Jedyny, który zaczął olewać, to ty właśnie tego typu fotami.
Choć bawi reakcja na fakt, że komuś nie w smak robienie filmików z powodu ilości widzów (co jest nawet bardziej absurdalne).
Żeby ponownie to podsumować: http://www.youtube.com/watch?v=5I0pEkMd5a0
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez ichabod » N maja 27, 2012 3:40 pm

Wkleję jeszcze 3 raz, bo może ktoś nie widział: http://www.youtube.com/watch?v=5I0pEkMd5a0
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez speiderman » N maja 27, 2012 4:39 pm

Jak dla mnie dyskusji nie wygrał nikt. Roofix napisał co sądzi o robieniu filmów z okazji iluś widzów, Ichabod i Mroowa odpowiedzieli w kilku postach co osobiście o tym myślą i praktycznie można już kończyć, ale roofix dalej mówi to samo - że wstawianie filmów z okazji iluś widzów jest głupie. Dyskusja stoi przez to w miejscu (ba, wstawił nawet ponownie ten sam film), więc inni stwierdzili, że nie ma sensu się wysilać, bo i tak najwidoczniej nic go nie przekona. Więc jak mówiłem, nikt nikogo nie wygrał i widać tylko wracanie do punktu wyjścia. Więc jeżeli nadal będzie się to tak ciągnąć, to temat można zwyczajnie zamknąć.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez roofix » N maja 27, 2012 4:46 pm

Nie dałem argumentów? Nic nie wyjaśniałem? To widać słabo śledziłeś tę "dyskusję".
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez ichabod » N maja 27, 2012 4:49 pm

speiderman, nie daj się w to wciągnąć, bo też skończysz wrzucając głupie obrazki ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron