That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Bonus z okazji 1000 subskrybentów

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez roofix » N maja 27, 2012 5:06 pm

Jak rzucać grochem o ścianę :P
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez ichabod » N maja 27, 2012 5:25 pm

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez speiderman » N maja 27, 2012 6:24 pm

roofix napisał(a):Nie dałem argumentów? Nic nie wyjaśniałem? To widać słabo śledziłeś tę "dyskusję".

Nie śledziłem kilku co dłuższych postów dotyczących filmu, o którym traktuje ten temat autorstwa Gracjana i kilku innych, chciałem zająć się tym później. Ale czytałem Twoją dyskusję z Ichabodem i Mroową. I to prawda, podałeś argumenty i wyjaśniłeś dokładnie o co Ci chodzi (nawet o tym wspomniałem w ostatnim poście). Oni tak samo. A potem pojawił się tekst o śmieszności jednego kolesia, który trochę za bardzo "sławił" Avenges. A Ty "przy okazji" wspomniałeś, że śmieszne jest wrzucanie filmy z okazji 1000 widzów. Jakbyś tego nie tłumaczył wcześniej. I wstawiłeś filmik o tym, że to głupie. Jakbyś tego nie zrobił. Wcześniej. Czyli wracasz do punktu wyjścia, gdy nie pisałeś o tym rozbudowanych komentarzy. Co tam było o grochu?

Ichabod napisał(a):speiderman, nie daj się w to wciągnąć, bo też skończysz wrzucając głupie obrazki ;)

Za późno.
Obrazek
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez roofix » N maja 27, 2012 7:21 pm

To rzeczywiście widać, że nie śledziłeś całej tej "dyskusji" i nie widzisz uzasadnienia ponownego wklejenia linka. Cały czas kontynuowałem odpowiadanie na krytykę, a jeśli powtarzałem jakiś argument, było to uzasadnione (kontekst). Cóż, i próbuj tu rozmawiać...
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez mietczynski » N maja 27, 2012 7:32 pm

Roofix, a nie zwróciłeś uwagi na to, że może zwyczajnie nie jest to dla niektórych ciekawy temat do rozmowy? Wiesz tak jakbyś powiedział komuś:

-Ej, na ch*j nosisz czapkę?
-Bo lubię.
-Acha... No ale to głupie wygląda.
-No może dla Ciebie, dla mnie wygląda to spoko dlatego ją noszę i już.
-Mhm... No, ale zdajesz sobie sprawę, że nie prezentuje się to dobrze?
-Powtarzam - wydaje mi się, że wygląda to dobrze i zdania raczej nie zmienię.
-Aaaa... No to na c**j nosisz tę czapkę?
-...

Trochę tak to z boku wygląda, więc nie dziw się że nie wszyscy mają ochotę na wchodzenie w jakieś wielkie dyskusje. Moje zdanie w tym temacie jest takie, że jest to kanał Ichaboda i jeśli będzie miał ochotę, to może sobie wstawić nawet filmik ze srającym psem i o ile sam będzie widział w tym jakiś sens, to nie ma się co czepiać ;>
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez roofix » N maja 27, 2012 7:44 pm

Jak nie chcesz dyskutować, to zwyczajnie nie odpowiadaj, nie wchodź w dyskusję. Tyle.
Stwierdzasz "kogo to tu obchodzi?" Wchodzisz w dyskusję, więc widać jednak obchodzi.
Przedstawiłem, czemu uważam tego typu powody do kręcenia filmów uważam za słabe. Zrobić filmik, o czym się chce, nie można zabronić - nie można jednak zabronić krytyki.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez mietczynski » N maja 27, 2012 7:52 pm

roofix napisał(a):Jak nie chcesz dyskutować, to zwyczajnie nie odpowiadaj, nie wchodź w dyskusję.


Dobra...



















Obrazek
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez UncleMroowa » N maja 27, 2012 7:54 pm

Zrobić filmik, o czym się chce, nie można zabronić - nie można jednak zabronić krytyki.

Jeśli dobrze pamietam, filmik akurat Ci się podobał, po prostu powód do stworzenia filmika uważasz za... erm... paskudny.
Dobrze pamiętam?
Filmik jak najbardziej mi się podoba, ale powód powstania - tak ironicznie

Ta, wygląda na to.

Ja nie wiem czemu ten powód uważasz za aż tak makabryczny, że aż wart takiej dyskusji. Ani nikomu icha nie zaszkodził tym podziękowaniem, nikogo nie zmarginalizował i nic się nie stało. Przeszczepiasz jakieś zadry i dramy ze środowiska let'splayerów, gdzie niby to miało spowodować marginalizację ludzi jako indywidualności, co w ogóle nie miało tutaj miejsca.

Jakby miało, sam bym pierwszy naskoczył na Ichaboda.

Myślę, że możemy zamknąć ten temat
Obrazek
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez ichabod » N maja 27, 2012 8:00 pm

Mimo wszystko, proszę o niezamykanie tematu, bo może ktoś będzie miał dla odmiany jakieś sensowne uwagi na temat filmu
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Bonus z okazji 1000 subskrybentów

Postprzez UncleMroowa » N maja 27, 2012 8:01 pm

Nie miałem na myśli dosłownego zamknięcia tematu jako threadu na forum, raczej odejście od offtopa ;P
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron