That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

[Recenzja filmu] Ciacho

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: [Recenzja filmu] Ciacho

Postprzez Gracjan » Pt kwi 27, 2012 8:01 pm

Szczerze mówiąc nie zauważyłem tego, ani nikt wcześniej mi na to nie zwrócił uwagi, więc jestem wręcz zaskoczony. Tak czy inaczej dzięki za uwagę, postaram się poprawić ten aspekt.
No cóż...kwestia gustu, widocznie jestem dziwakiem w tej kwestii. Znaczy widzisz ja preferuje pewien dość standardowy schemat recenzji w którym raz poruszany aspekt już raczej nie przewija się w dalszej części projektu, oczywiście jak już mówiłem każdy ma swoje gusta, a skoro tylko ja zwróciłem na to uwagę, to nie wiem czy jest sens w skupieniu się na czymś, co ma w sumie marginalne znaczenie (biorąc pod uwagę, że tylko jednostce się to nie podobało). Mam oczywiście nadzieje, że zaskoczenie nie było pomieszane hmm...z jakimś urażeniem czy coś w tym guście.
Tak więc dzięki za opinię, ale tutaj nie planuję większych zmian, dalej zamierzam traktować priorytetowo omawiany materiał, a siebie dawać tylko na wstęp, zakończenie i w paru innych momentach, gdy uznam to za stosowne.
Wiesz nie będę tutaj cytował całego fragmentu przedstawionego przez ciebie tekstu, ani mówił co ja sądzę na temat tej kwestii bo jak mniemam moją opinię już znasz (chociażby ze wcześniejszych komentarzy u Mroowy), a ich powtarzanie po raz nty mija się tak naprawdę z celem. Nie mniej jednak tak jak zawsze powtarzam najważniejsze jest, żeby recenzent czuł się jak najlepiej ze stworzonym przez siebie materiałem i żeby mu to wszystko pasowało. Skoro prezentujesz taką, a nie inną opinię w tym aspekcie i właśnie taka forma najbardziej ci odpowiada, to nie będę go już więcej poruszał (tak teraz jak i w przyszłości) i po prostu uszanuje twoje podejście. Nie mniej jednak swojego zdania nie zmienię;).
Jeszcze raz dzięki za poświecenie czasu na napisanie komentarza
To ja dziękuje, za zapewnienie mi rozrywki :D. W sumie tak, wy tworzycie coś co pozwala mi zabić czas przed komputerem i mieć świetną zabawę, oraz poszerzacie moją wiedzę i horyzonty, ja w zamian za to staram się porządnie komentować wasze filmiki. Jak dla mnie świetny interes;)
http://www.allegro-szablon.pl
Avatar użytkownika
Gracjan
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 8:47 am
Lokalizacja: Opolskie, Głuchołazy

Re: [Recenzja filmu] Ciacho

Postprzez Kaczor » Pt lip 27, 2012 12:01 pm

Odgrzebuję stary wątek ale mi się przypomniało:
http://demotywatory.pl/3879069/Tajemnic ... ch-komedii
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Poprzednia strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron