That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

[Recenzja filmu] Sala Samobójców

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: [Recenzja filmu] Sala Samobójców

Postprzez Kolmyr » Cz sty 26, 2012 6:16 pm

Recenzja jak zwykle na najwyższym poziomie ale do tego już wszystkich chyba przyzwyczaiłeś ;) Ciekawe co tam przyszykujesz na "Och Karol 2".

Co do samej Sali Samobójców to po jej obejrzeniu jakoś strasznie byłem zbity z tropu. Nie widziałem sensu czy przesłania tego filmu i nie miałem zielonego pojęcia kto ma być jego odbiorcą. Przez dziury w fabule i nielogiczne oraz idiotyczne zachowanie bohaterów całość wydawała mi się po prostu głupia.
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: [Recenzja filmu] Sala Samobójców

Postprzez kokoss » Pt sty 27, 2012 6:01 pm

Jeszcze do niedawna myślałem, że nie będę w stanie polubić żadnego polskiego recenzenta. A tu proszę. Przekonałeś mnie tą Salą Samobójców. Kawał dobrej roboty. Na kiedy planujesz wrzucenie recenzji Och Karol 2? Przyznam, że nie mogę się doczekać prawie tak jak recenzji 7. Star Treka w wykonaniu NC. Trzymaj poziom! :)
kokoss
 
Posty: 28
Dołączył(a): Wt sty 24, 2012 11:35 pm

Re: [Recenzja filmu] Sala Samobójców

Postprzez ichabod » Pt sty 27, 2012 6:18 pm

Docelowo, planuję to wrzucić jakoś pod koniec przyszłego tygodnia, ale znając życie, pewnie trafi mi się jakiś egzamin czy inne licho i trzeba będzie opóźnić proces o parę dni.

Anyway, dzięki za tak pozytywną opinię ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Recenzja filmu] Sala Samobójców

Postprzez LukiSacz » So sty 28, 2012 2:20 pm

Bardzo dobra recenzja, jak każda z resztą ;) Nawet recka Zielonej Mili, z którą kompletnie się nie zgadzam całkiem mi się podobała. Obyś jak najdłużej trzymał poziom :)

PS. Oprócz Och Karol 2, masz jakieś plany na przyszłe recenzje?
Avatar użytkownika
LukiSacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): N lut 20, 2011 3:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Recenzja filmu] Sala Samobójców

Postprzez Luklaser » So sty 28, 2012 4:33 pm

Cu100m napisał(a):PS. Oprócz Och Karol 2, masz jakieś plany na przyszłe recenzje?

Na przykład "Wilczy Szaniec 2"? ;)
Albo "Och Karol 1" - właśnie, dlaczego postanowiłeś ominąć ten film? Nie był aż tak zły?
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: [Recenzja filmu] Sala Samobójców

Postprzez ichabod » So sty 28, 2012 5:26 pm

Dzięki wielkie, nawet nie wiecie, jakie to motywujące ;)

PS. Oprócz Och Karol 2, masz jakieś plany na przyszłe recenzje?

Tak, po Och Karol 2 będzie Ciacho, a potem - jeszcze nie wiem w jakiej kolejności - rimejki Halloween, szersze wrażenia z Old Republic, Sherlock w kinie i tv, recenzja filmu Zombie z Berkeley, coś muzycznego i recenzja jakiejś złej gry (ale do dopiero jak dokupię sobie zewnętrzny dysk do zgrywania materiału, właściwie dlatego odkładam to tyle czasu)

Albo "Och Karol 1" - właśnie, dlaczego postanowiłeś ominąć ten film? Nie był aż tak zły?

Ominąłem, bo go nie oglądałem :D Plan był taki, żeby rzucić okiem na inne polskie filmy, mające premierę mniej więcej w czasie wyjścia Sali, żeby mieć porównanie. Obejrzałem Och Karol 2, potem obejrzałem Ciacho... i po tym drugim uznałem, że nigdy więcej polskich filmów ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Recenzja filmu] Sala Samobójców

Postprzez kokoss » So sty 28, 2012 6:16 pm

Jak to nigdy więcej polskich filmów? Potrzeba kogoś takiego, kto dałby nam nowe powody do śmiechu z polskich filmów. Jak dla mnie nadajesz się bardzo dobrze. Filmami światowymi zajmuje się dużo osób, a właśnie nasza rodzima kinematografia jest traktowana po macoszemu. Nie wiem jak inni, ale mi bardzo przyjemnie ogląda się recenzje polskich filmów, niestety nie ma ich wiele.
kokoss
 
Posty: 28
Dołączył(a): Wt sty 24, 2012 11:35 pm

Re: [Recenzja filmu] Sala Samobójców

Postprzez ichabod » So sty 28, 2012 6:29 pm

Wiesz, no fajnie i w ogóle, ale oglądania Ciacha spowodowało u mnie nieodwracalną traumę ;) A inna sprawa, że te filmy są na ogół strasznie nudne i niewiele można o nich powiedzieć. Za to na pewno wezmę się za Wyjazd Integracyjny jak już wyjdzie na DVD, to wyglądało dosyć kuriozalnie na trailerze ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Recenzja filmu] Sala Samobójców

Postprzez kokoss » So sty 28, 2012 9:40 pm

No tak... Zapomniałem, że one są nudne. To tak jakby w Bum Reviews miały nagle ukazywać się recenzje filmów z Jennifer Aniston i Sandrą Bullock, Cameron Diaz, Kutcherem i co kim tam jeszcze, które i tak zawsze prowadza do pięknego pocałunku a w konsekwencji zejścia się głównych bohaterów... Nic do powiedzenia. Dno. Za to właśnie takie filmy powodujące tramy. Ciacha nie oglądałem, Wyjazdu integracyjnego też. Myślę, że filmów tak głupich, że aż powodujących taką traumę nie zabraknie w polskim kinie. Takie recenzje zawsze się fajnie ogląda.
kokoss
 
Posty: 28
Dołączył(a): Wt sty 24, 2012 11:35 pm

Re: [Recenzja filmu] Sala Samobójców

Postprzez ichabod » So sty 28, 2012 9:59 pm

Koniec zabawy, film zpostał usunięty z YT

UWAGA

Otrzymaliśmy następujące roszczenie dotyczące praw autorskich, związane z opublikowanym materiałem:

ze skargi WolfeVideo dotyczącej filmu [Recenzja filmu] Sala Samobójców — lstelmach89
Identyfikator filmu: U5MiT2w3oec

Uwaga: powtarzające się naruszenia praw autorskich spowodują usunięcie Twojego konta wraz ze wszystkimi przesłanymi filmami wideo. Usuń wszystkie filmy wideo, do których nie masz niezbędnych praw, i unikaj przesyłania kolejnych filmów wideo naruszających prawa autorskie.

Jeśli nie masz pewności, co to znaczy, koniecznie zapoznaj się z przewodnikiem Wskazówki dotyczące praw autorskich.

Jeśli jedna z Twoich publikacji została błędnie zidentyfikowana jako naruszająca prawa, możesz przesłać roszczenie wzajemne. Informacje na temat tego procesu można znaleźć w naszym Centrum pomocy.

Należy pamiętać, że na mocy art. 512(f) ustawy o ochronie praw autorskich każda osoba, która świadomie wbrew prawdzie twierdzi, że dostęp do materiału został uniemożliwiony w wyniku błędu lub błędnego rozpoznania, może zostać pociągnięta do odpowiedzialności za wyrządzone szkody.

Dla Twojej wygody kopia tej wiadomości została do Ciebie wysłana w wiadomości e-mail. Możesz ją także znaleźć na swojej stronie Ostrzeżenia konta.


Zobaczcie sobie, czym się zajmuje WolfeVideo... WTF? Okazuje się, że mają w swojej ofercie Salę Samobójców - http://www.wolfevideo.com/products/suicide-room/ Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia z czym mają problem
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron