That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

[Misc.] Star Wars: The Old Republic - wrażenia z bety

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: [Misc.] Star Wars: The Old Republic - wrażenia z bety

Postprzez Energytoran » Pn gru 05, 2011 9:45 pm

Argumenty zachęcające do kupienia gry, szkoda tylko, że taki powalony komputer mam. :(
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm

Re: [Misc.] Star Wars: The Old Republic - wrażenia z bety

Postprzez roofix » Pt gru 30, 2011 7:52 pm

Moment w 1.53 - ichabod, czy ty nie narzekasz na brak kasy, żeby od tak zrobić taki zakup?
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: [Misc.] Star Wars: The Old Republic - wrażenia z bety

Postprzez ichabod » Pt gru 30, 2011 7:58 pm

Wiesz no, te 6 dych wydać na grę to znowu nie tak dużo, Old Republic kosztowało 3 razy więcej ;P Tyle, że ja nie kupuje gier jak leci, tylko wybrane tytuły, które mnie szczególnie interesują. Jak kupowałem tego WoWa to planowałem pograć trochę więcej, niestety poszedł w kąt jak tylko wyszedł SWTOR ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Misc.] Star Wars: The Old Republic - wrażenia z bety

Postprzez roofix » Pt gru 30, 2011 9:04 pm

Wybranych tytułów też może być sporo ;) A 60 PLN piechotą też nie chodzi, od tak człowiek tyle nie wydaje (chyba że na brak kasy nie narzeka).
Wybacz czepliwość, to takie stare, lewicowe nawyki (nie mogę się tego wyzbyć w cholerę). ;)
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: [Misc.] Star Wars: The Old Republic - wrażenia z bety

Postprzez ichabod » Pn sty 16, 2012 8:29 pm

UWAGA SPOILERY

Wrócę do tematu Revana - jest w SWTOR Flashpoint faktycznie nawiązujący do wydarzeń z KOTORa (pomijając już masę innych rzeczy, jak rozmaite artefakty i urządzenia nawiązujące do Bezkresnego Imperium i działań Revana walające się po całym świecie gry). Nie chcę spoilerować za dużo, ale tak, jest Revan, ba - jest nawet prześmieszny jak zawsze HK-47 (kradnie całe show jak zawsze). Całość zresztą dzieje się w niejakiej Foundry ;) Tym niemniej nie powiedziałbym, żeby to było jakoś rozczarowujące, wręcz bardzo mi się podobało, tym bardziej że sam FP jest cholernie trudny
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Misc.] Star Wars: The Old Republic - wrażenia z bety

Postprzez Olagfigh » Śr sty 18, 2012 9:20 pm

Wygląda ciekawie, ale... jeśli chodzi o MMO to bardziej przemawia do mnie Guild Wars2. Póki co twórcy zapowiadają, że jeżeli gracz wypełni jakąś misję z zabiciem konkretnej postaci to ta postać przestanie dla niego istnieć. Podczas mojego krótkiego pobytu w świecie WoWa irytowało mnie to, że po 5 minutach od zgonu znów spotykałem te same istoty...
Poza tym w Guild Wars2 postawiono w dużej mierze na granie zespołowe, a chyba to jedyny aspekt MMO który mnie zachęca do gry.

Star Warsi po Jedi Academy i KOTORze nieco mi się przejedli, a ten MMORPG wygląda zbyt podobnie do WoWa. Nawet cyferki z doświadczeniem "ukradli" xd
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: [Misc.] Star Wars: The Old Republic - wrażenia z bety

Postprzez BTM » N sty 29, 2012 2:22 pm

Olagfigh napisał(a):jeżeli gracz wypełni jakąś misję z zabiciem konkretnej postaci to ta postać przestanie dla niego istnieć.

Na pewno nie każda - bo jak sobie wyobrażasz innych graczy wykonujących to samo zadanie? Walczą z cieniem?

Zapewne rozwiążą to tak samo jak w SWTOR czy WoW - wprowadzą tzw. "fazy", czyli sytuacje, że jedna lokacja może mieć kilka wariantów, widocznych tylko dla gracza, tylko dla drużyny, czy tylko dla graczy którzy wykonują konkretne zadanie.

Np. w WoW:WotLK był moment, że w jednym obszarze należało najpierw pokonać okupujących go najeźdźców, po czym wkraczali rebelianci i strefa rozbijali obóz. Strefa ta miała dwa warianty - jeden dla pierwszej i jeden dla drugiej części historii - każdy z graczów przebywał tylko w tej, która dotyczyła jego chociaż na mapie mieli te same położenie.
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: [Misc.] Star Wars: The Old Republic - wrażenia z bety

Postprzez Puty » N sty 29, 2012 2:57 pm

BTM napisał(a):Na pewno nie każda - bo jak sobie wyobrażasz innych graczy wykonujących to samo zadanie? Walczą z cieniem?
Chyba nie zauważyłeś "dla niego" przy tym "istnieć" x).
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: [Misc.] Star Wars: The Old Republic - wrażenia z bety

Postprzez BTM » N sty 29, 2012 8:17 pm

Puty napisał(a):
BTM napisał(a):Na pewno nie każda - bo jak sobie wyobrażasz innych graczy wykonujących to samo zadanie? Walczą z cieniem?
Chyba nie zauważyłeś "dla niego" przy tym "istnieć" x).

no ok - zabijam mob-a X i przestaje on dla mnie istnieć.
Następnie, przechodzę w okolicy, w której on istniał i akurat inny gracz jest na tym samym zadaniu - walczy z mobem X, który dla mnie jest niewidzialny, bo przecież go zabiłem, right?
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: [Misc.] Star Wars: The Old Republic - wrażenia z bety

Postprzez Puty » N sty 29, 2012 8:33 pm

Kompletnie się na tym nie znam, ale słyszałem wyjaśnienie, że w jego grze(jakkolwiek to funkcjonuje) ta postać będzie żyła. Niestety nie mam linka do artykułu, pamiętam tylko, że było tam o tym, że "choices my ass", że niby nie ma się wpływu na świat prócz swojej wersji.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Poprzednia strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron