That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

[Top] 10 powodów, dla których uwielbiam Martwe Zło 2

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: [Top] 10 powodów, dla których uwielbiam Martwe Zło 2

Postprzez Akane » Pn paź 31, 2011 11:51 am

Fantastyczna topka, jako duet jesteście znakomici :D I chyba obejrzę w końcu to "Martwe Zło 2" (widziałam tylko ostatnią część). Poproszę o więcej takich filmików!
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: [Top] 10 powodów, dla których uwielbiam Martwe Zło 2

Postprzez roofix » Pn paź 31, 2011 3:04 pm

Denerwujące są w recenzji przerwy na kolejne punkty - wykorzystywany wtedy fragment filmu dłuży się strasznie i pod koniec raczej już irytuje.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: [Top] 10 powodów, dla których uwielbiam Martwe Zło 2

Postprzez RoyZa_Blade » Pn paź 31, 2011 3:27 pm

Cieszy mnie, że tak kultowe horrory jak Martwica Mózgu, czy omawiane teraz Martwe Zło 2, są skutecznie propagowane przez takie listy. Dobrze, że Kolmyr wpadł na tak genialny i nowatorski pomysł z tymi top 10 :P

Swoją drogą, cały czas liczyłem, że na którymś miejscu pojawi się "Jak powstał film Martwe Zło 2", które moim skromnym zdaniem, jest najbardziej rozrywkowym the making of... jakie widziałem. No i nie zapominajmy o Martwe Złe Dziecko ;)
Avatar użytkownika
RoyZa_Blade
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 145
Dołączył(a): Pt paź 28, 2011 1:24 pm

Re: [Top] 10 powodów, dla których uwielbiam Martwe Zło 2

Postprzez ichabod » Pn paź 31, 2011 3:33 pm

O Making Of powstanie chyba kiedyś osobny filmik, bo faktycznie ogląda się to równie przyjemnie jak film :D Ale staraliśmy się trzymać właśnie samego filmu, bo nie ma co się oszukiwać, większość zachęconych do obejrzenia posłuży się raczej jakimś plikiem avi, a nie ładną płytką z dodatkami ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Top] 10 powodów, dla których uwielbiam Martwe Zło 2

Postprzez RoyZa_Blade » Pn paź 31, 2011 3:50 pm

Rok temu, gdy spacerowałem sobie pomiędzy regałami w Media Markt, to znalazłem cały stos DVD z Martwym Złem 2 w folii... za złotówkę. Mimo, że film już miałem od jakiegoś czasu, to wydałem te 2 złote i dałem filmy kumplom, żeby zobaczyli że dobry film, to nie tylko "Ojciec Chrzestny", "Człowiek z Blizną" czy "Siódma Pieczęć". Ciekawa to była promocja, bo zaraz obok leżał podobny stosik za złotówkę z filmem "Seed"... :P
Avatar użytkownika
RoyZa_Blade
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 145
Dołączył(a): Pt paź 28, 2011 1:24 pm

Re: [Top] 10 powodów, dla których uwielbiam Martwe Zło 2

Postprzez ichabod » Pn paź 31, 2011 3:54 pm

Kolejny powód, żeby uwielbiać Martwe Zło 2 :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Top] 10 powodów, dla których uwielbiam Martwe Zło 2

Postprzez Olagfigh » Pn paź 31, 2011 7:49 pm

O Making Of powstanie chyba kiedyś osobny filmik, bo faktycznie ogląda się to równie przyjemnie jak film :D


O! To ja idę zapoznać się z tym making of :D. Bóg zapłać za cynk!
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: [Top] 10 powodów, dla których uwielbiam Martwe Zło 2

Postprzez migelito » Wt lis 01, 2011 12:19 am

No ładnie, ładnie, chłopcy, aż się wkręciłem w film i jego klimat - pomimo tego, że zwykle unikam kupowania (ściągania? nieeeee, ja nie Somalijczyk nawodny...) i oglądania tego typu klasyków, mało tego! Zwykle komentuję w szeroko rozumianym towarzystwie takie dziełka wymownym prychnięciem i konstatacją "ja nie takiż nerd, bym miał takowe eksplikacje podpatrywać". Poza tym - jakże subtelne nawiązania do filmów Spoony'ego :)

Kolmyrze! Oducz się iż-owania! "Iż" jako spójnik brzmiało dobrze za czasów Franciszka Józefa i Kazimierza Wielkiego!

http://www.tubechop.com/watch/223598

Ale poza tym coraz przyjemniej się Ciebie słucha :)
Cytaty, Które Przejdą do Historii:

"Szkoda, że nie śpiewałam, ale wyszło zajebiście" - Akane
Avatar użytkownika
migelito
 
Posty: 98
Dołączył(a): N wrz 04, 2011 10:39 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: [Top] 10 powodów, dla których uwielbiam Martwe Zło 2

Postprzez Kolmyr » Wt lis 01, 2011 2:47 am

migelito napisał(a):Kolmyrze! Oducz się iż-owania! "Iż"


Oj tam oj tam "Białogłowami" nie rzucam wiec nie jest chyba tak źle :D

Ichabodowi dziękuję za możliwość współpracy zwłaszcza że chyba daliśmy radę przekonać kilka osób do tego filmu ;)
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: [Top] 10 powodów, dla których uwielbiam Martwe Zło 2

Postprzez Gracjan » Pn kwi 23, 2012 10:38 pm

Evil Dead 2 jest jedną z najważniejszych i najlepszych pozycji jeżeli chodzi o horrory. Film w moim skromnym rankingu na pewno zajmowałby miejsce w ścisłej czołówce, trudno się zresztą dziwić prawda? Pamiętam jeszcze swój pierwszy seans, akurat mama wróciła wcześniej do domu z pracy i zastała mnie oglądającego to arcydzieło kina grozy i skwitowała to krótkim "Coś cię chyba piiiiiiii".

Ta produkcja waszej grupy była tak naprawdę pierwszą z którą miałem do czynienia jeżeli chodzi o waszą grupę i było to na długo zanim trafiłem na to forum i muszę przyznać, że bardzo mi się podobała.
Zasiadałem do waszej recenzji z dość dużą dawką ciekawości bo zastanawiało mnie to czy wasze powody różnią się od moich i jeżeli tak to w jakim stopniu. I co tu dużo mówić wiele z podanych przez was rzeczy pokrywało się z tymi wybranymi przeze mnie, ale były też takie o których nie wspomnieliście, a które dla mnie osobiście były ważne, ale to w sumie dobrze bo gdyby nasze poglądy pokrywały by się w 100% to byłoby to w sumie nudne. Co do samych aspektów technicznych, montaż jak i dobór scen zdecydowanie udany i zasługujący na olbrzymiego plusa, postaraliście się. Wasza współpraca? Wypadła naprawdę świetnie i widać, że niejako dopełniacie się (jakkolwiek to brzmi) co również jest bardzo ważne. To co mnie osobiście urzekło to fakt, że wasza recenzja jest zarówno dobra dla ludzi który znają ten film (jak np. dla mnie) jak i dla tych którzy nigdy nie mieli z nim do czynienia (bo zdecydowanie zachęca niezaznajomionego odbiorcę to bliższego zapoznania się z produkcją). Film mi się bardzo podobał i przyjemnie mi się go oglądało, dziękuje wam za kawałek solidnej rozrywki.
http://www.allegro-szablon.pl
Avatar użytkownika
Gracjan
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 8:47 am
Lokalizacja: Opolskie, Głuchołazy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron