That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

[Retrospektywa] Doctor Who - część II

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

[Retrospektywa] Doctor Who - część II

Postprzez ichabod » Pn paź 17, 2011 6:01 pm

Nie obyło się bez przebojów, ale nowa Retrospektywa jest już gotowa. Niestety nie ustrzegłem się kilku błędów, ale już nie mam siły poprawiać tego i renderować, trudno ;P Zapraszam!

http://www.youtube.com/watch?v=DrOOtF3b5wI
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Retrospektywa] Doctor Who - część II

Postprzez Akane » Pn paź 17, 2011 7:10 pm

Jak zwykle oglądałam z przyjemnością i coraz bardziej wkręcając się w serię ;) No i wreszcie wiem, do czegóż były Ci niezbędne te paski i demoniczny śmiech :D Plus wielkie dzięki za polecenie mojego gadania, dla mnie to naprawdę ogromne wyróżnienie.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: [Retrospektywa] Doctor Who - część II

Postprzez ichabod » Pn paź 17, 2011 7:12 pm

Dzieki :) Twoje cameo wyszło świetnie, aż jestemz siebie dumny

Szkoda, że Youtube tak utrudnia mi życie, właśnie renderuję nową wersje, która może będzie nawet działać ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Retrospektywa] Doctor Who - część II

Postprzez Akane » Pn paź 17, 2011 7:14 pm

Tym większa motywacja z pospolitym ruszeniem w kierunku oczywistym ;>
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: [Retrospektywa] Doctor Who - część II

Postprzez MistrzSeller » Pn paź 17, 2011 9:20 pm

część 1- fajna. Poza pominięciem najważniejszej towarzyszki, postaci ogromnie znanej i lubianej czyli Sary Jane. Rozumiem twoje argumenty, ale nadal twierdzę, że jeżeli wyjątkowo wspominać o którymś z towarzyszy to właśnie Sara Jane jest kimś takim, o kim nawet nie wypada nie wspomnieć, zwłaszcza po kilka miesięcy po śmierci Elisabeth Sladen.
Ale reszta fajnie wyszła.
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: [Retrospektywa] Doctor Who - część II

Postprzez ichabod » Pn paź 17, 2011 9:46 pm

Dzięki, na pewno tematu Dr Who jeszcze nie zostawiłem na dobre, więc postaram się nadrobić przy najbliższej okazji ;) Może przy okazji jakiegoś rankingu czy suplementu, bo podejrzewam, że jeszcze więcej opinii, że o czymś nie wspomniałem a powinienem się pojawi ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Retrospektywa] Doctor Who - część II

Postprzez amek » Pn paź 17, 2011 9:55 pm

Mam nadzieję że DW będzie dla Ciebie tym, co dla Spoony'ego Final Fantasy. Cieszę się, że będą kolejne części Retrospektywy, bo "Doctor Who" to wręcz temat-studnia. I niech Tardis będzie z Tobą.
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: [Retrospektywa] Doctor Who - część II

Postprzez ichabod » Pn paź 17, 2011 10:03 pm

Hm ;) Dzięki wielkie, tym niemniej Spoony stał się popularny dzięki hejtowi na FF, a ja do DW mam zgoła odmienne uczucia ;) No i szczerze, to nie jestem pewien, czy chciałbym być tak popularny mimo wszystko ;)

Co do planów na bliższą przyszłość - niedługo (za 20 minut jakoś) na kanał powinna trafić wersja części 2/2 i ta retrospektywa będzie definitywnie zamknięta, natomiast samym serialem jeszcze się kiedyś zajmę w inny sposób, bo po pierwsze, za bardzo go lubię, a tematów jest jak sam napisałeś masa, a po drugie, widzę, że szybko zdobywa nowych fanów ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Retrospektywa] Doctor Who - część II

Postprzez ichabod » Pn paź 17, 2011 10:34 pm

Część 2/2 po wielu perypetiach ląduje w końcu na kanale, ze zmienioną lekko muzyką ;)

http://www.youtube.com/watch?v=XdNzwS-xtmw
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Retrospektywa] Doctor Who - część II

Postprzez UncleMroowa » Wt paź 18, 2011 12:03 am

No, wreszcie zobaczyłem. Świetne Cameo od Akane ("straszne oczy", huh?), rewelacyjna końcówka i świetny random clip na początku. Nawet ja miałem jedno nieintencjonalne cameo (którego nie dostrzegłem za pierwszym razem... bo mrugnąłem). Niemniej, taa- przekonałeś mnie, zobaczę którymś wieczorem jakiś odcinek tego z tych nowszych Doktorów. Przekonałeś do tego Hardcore Trekkie, zatem pewnie i każdego byś dał radę

Podoba mi się też większa swoboda i rzetelność z którą podszedłeś do projektu. Gratuluję, good job :)

I koniecznie, daj źródło tego klipu z początku.
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Następna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron