That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

[Retrospektywa] Doctor Who - część II

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: [Retrospektywa] Doctor Who - część II

Postprzez Kajanka » Wt paź 18, 2011 12:30 am

obejrzę jutro bo dzisiaj siedzę i się uczę :( ale nie mogę się doczekać
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: [Retrospektywa] Doctor Who - część II

Postprzez Nibi no Nekomata » Wt paź 18, 2011 6:26 am

UncleMroowa napisał(a):Nawet ja miałem jedno nieintencjonalne cameo (którego nie dostrzegłem za pierwszym razem... bo mrugnąłem).

blink, and you're dead :C

tyle czasu Cię o to męczyłam, że czuję się w obowiązku zostawić porządny komentarz, więc wrócę tu i strzelę więcej tekstu ;)
Träumen und Gedichte schreiben oder reiten mit dem Wind... Niemand versteht mich so wie du!
~~
- Zaczynamy trochę myśleć? (...)
- Ja zaczynam myśleć. Ty jesteś tylko animowanym objawem schizofrenii.
Avatar użytkownika
Nibi no Nekomata
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 5:10 pm
Lokalizacja: tu żyją smoki

Re: [Retrospektywa] Doctor Who - część II

Postprzez DoubleFace » Wt paź 18, 2011 11:15 am

Miałem to szczęście, że poczekałem aż się filmiki zbuforują, a trwało to dwa razy dłużej od samego filmiku. Kolejna świetna retrospektywa, brakowało mi tylko wspomnieniu o tym, , jak wygląda TARDIS zmieniał się wraz z kolejnymi wcieleniami Doktora. Tak to wyszło idealnie, forma ciekawa, znikoma ilość spoilerów. Wystarczyło, by zachęcić mnie do obejrzenia starych serii!
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: [Retrospektywa] Doctor Who - część II

Postprzez ichabod » Wt paź 18, 2011 12:11 pm

Myśle ze za jakiś czas zmontuję jakiś suplement, jak już pozbieram z Waszych komentarzy wszystko, czego zabrakło ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Retrospektywa] Doctor Who - część II

Postprzez Kolmyr » Wt paź 18, 2011 3:04 pm

Jak dla mnie bomba (jak zwykle zresztą). Słucha się tego z wielką przyjemnością i zainteresowaniem. Mi tam nie brakowało niczego zwłaszcza że tylko 2 sezony jak dotąd obejrzałem hehe xD Czekam z niecierpliwością na Beetlejuice ;)
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: [Retrospektywa] Doctor Who - część II

Postprzez Kajanka » Wt paź 18, 2011 6:07 pm

chłopie uważaj. beetlejuice to mój ulubiony film, jestem jego fanką od zawsze i na zawsze i jeśli coś namieszasz albo będziesz narzekał - zginiesz.

a co do recenzji doktora - przez Ciebie mam ochotę serio zapoznać się z tą serią. będzie bardzo źle, jak zacznę od najnowszego wcielenia? bo jakoś najbardziej przypadł mi do gustu.
ogólnie recka GENIALNA : D
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: [Retrospektywa] Doctor Who - część II

Postprzez MistrzSeller » Wt paź 18, 2011 6:28 pm

Kajanka>>> Nowe wcielenie pojawia się w 5 sezonie. Zmieniono wtedy całą ekipę, a odcinki sprawiają trochę wrażenie jakbyśmy oglądali reboot (czyli wszystko od nowa). Wiele zmieniono i niewiele jest odniesień do sezonów 1-4, więc nic się nie stanie. Jeśli zaś 5 sezon ci się nie spodoba to polecam zobaczenie 1 sezonu (nowej serii, oczywiście).
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: [Retrospektywa] Doctor Who - część II

Postprzez ichabod » Wt paź 18, 2011 7:17 pm

Tak, jak mówi poprzednik, możesz śmiało oglądać od 5 sezonu ;) Zreszta większość moich znajomych zaczynała od 11 Doktora i wciągała sie po uszy, wiec warto ;) Zreszta imo te dwie nowe serie są lepsze od poprzednich ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Retrospektywa] Doctor Who - część II

Postprzez BetonStudio » Wt paź 18, 2011 7:30 pm

Dzięki, wreszcie mam co oglądać ;)
BetonStudio
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 6:04 pm

Re: [Retrospektywa] Doctor Who - część II

Postprzez MacG » So paź 22, 2011 7:28 am

Bardzo mi się ten filmik podobał, zwłaszcza szacunek za wspomnienie Cushinga, Atkinsona i Granta, o których część osób zapomina. Moim pierwszym Doktorem też był Dziewiąty. ;)
Avatar użytkownika
MacG
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz maja 26, 2011 9:24 am

Poprzednia strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron