That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Odpowiedź na recenzję ichaboda

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez Akane » Cz wrz 29, 2011 9:00 am

GarudoHS napisał(a):Btw: Akane, jak nazywa się ta piosenka, którą użyłaś przy momentach z wyświetlaniem zarzutów?

"Shine My Knob" - z soundtracku z "Mili" ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez ichabod » Cz wrz 29, 2011 10:00 am

Płascy, nie wywołujący emocji bohaterowie? Bullshit! Może nie umiałem się wczuć w film, jednak po obejrzeniu Percego znęcającego się :o nad szczurkiem :cry: samemu się chciało wepchnąć na krzesło i przełączyć dźwignię. Nie mocząc gąbki.


To, że są płascy, to jedna sprawa i Twój komentarz to tylko potwierdza ;) A co do nie wywoływania emocji, to chyba nie mówiłem tego w kontekście bohaterów, tylko całego filmu (właśnie z powodu czarno-białych bohaterów), bo mówiłem np., że Billy'ego Kida bardzo polubiłem :)

Scenkę ze strzelbą pomijam, bo nie chcę się powtarzać, natomiast co do tego, kim jest John. John jest kliszowatym magical Negro, więc bez niespodzianek tutaj ;) Btw, jeśli jedyne, nad czym miałbym się zastanowić po obejrzeniu filmu, to "wow, ciekawe skąd wytrzasnęli tego Murzyna", to powiem Ci, że dużo bardziej pobudzające do myślenia były filmy X-Men :mrgreen:

w filmie JEST kilka kwestii nad którymi można by się dłużej zatrzymać? Jakie? Szczerze mówiąc po tylu komentarzach i postach nikt nie podał nic w tej materii, ba, zwykle ludzie pisali, że o oto w tym filmie chodzi, że ma być prostym starciem dobra ze złem, a nie niczym, czego oczekiwałem.

Btw, proszę nie pisz mojego nicka z błędem ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez roofix » Cz wrz 29, 2011 11:28 am

ie chcę mieć ludzi na sumieniu, a roofix już wspominał o potencjalnych koszmarach nocnych ;)

Oj tam, oj tam, żeby z powodu mojego widzimisię rezygnować z robienia filmików :D
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez Olagfigh » Cz wrz 29, 2011 11:37 am

Odpowiedź dość fajna. Jednak ja również byłbym za tym żebyś spróbowała swych sił w recenzji, Akane ;).
Sądzę, że Twoje recenzje byłyby bardziej szczegółowe niż wielu innych krytyków lecz mniej zabawne. I dobrze. Miałabyś swój własny, wyjątkowy styl i skupiała się na samym filmie a nie na rozbawieniu widzów (jak to czyni np.: NC).
Sam właściwie zrezygnowałem ze swojej recenzji, ponieważ uznałem że za bardzo naśladowałbym NC. Tobie to absolutnie nie grozi więc chętnie obejrzałbym Twoją reckę jakiegoś poważnego i ogólnie uznanego filmu.

A wracając do "Zielonej Mili" powiem, że nie podoba mi się kontrast wyglądu i charakteru czarnoskórego uzdrowiciela. Rozumiem, że mógł być dobrze zbudowany, ale robienie z niego kulturysty jest trochę nie na miejscu. Żeby mieć taką muskulaturę jak on trzeba regularnie ćwiczyć. Tak, to jest drobny szczegół ale tak czy siak w ogóle mi się to nie podoba. O.
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez Gaido » Cz wrz 29, 2011 11:53 am

Co prawda o kulturoznastwie nie mam bladego pojęcia, natomiast nasz czarny przyjaciel wydaje mi się mieć po prostu dużą masę. Napewno macie podobnych kolegów którzy są po prostu "wielcy". Nie trenują, nie wcinają odżywek, po prostu są DUZI TACY DUZI. Niektórzy po prostu tak mają. Specjalnie nie przypominam sobie by była jakaś scena by popatrzeć na Dżonego bez koszulki, więc cięzko mi ocenić czy to rzeźba, czy masa :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez Olagfigh » Cz wrz 29, 2011 12:04 pm

A patrzyłeś chociażby na jego odsłonięte ręce? Miał bicepsy niczym Sylvester Stallone :D. Można być dużym, można być trochę wyrzeźbionym gdy się ciężko pracuje, ale żeby być tak wyrzeźbionym to trzeba ćwiczyć.
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez ichabod » Cz wrz 29, 2011 12:12 pm

Gaido, spamuj sobie gdzie indziej :>
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez Gaido » Cz wrz 29, 2011 12:24 pm

ichabod napisał(a):Gaido, spamuj sobie gdzie indziej :>


Dobrze, ale najpierw:

Gaido napisał(a):Co prawda o kulturoznastwie nie mam bladego pojęcia, natomiast nasz czarny przyjaciel wydaje mi się mieć po prostu dużą masę. Napewno macie podobnych kolegów którzy są po prostu "wielcy". Nie trenują, nie wcinają odżywek, po prostu są DUZI TACY DUZI. Niektórzy po prostu tak mają. Specjalnie nie przypominam sobie by była jakaś scena by popatrzeć na Dżonego bez koszulki, więc cięzko mi ocenić czy to rzeźba, czy masa :p


Wskaż mi gdzie w tej odpowiedzi na argument o sylwetce naszego bohatera widzisz spam, bo mam z tym nie lada problem ;)
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez ichabod » Cz wrz 29, 2011 12:31 pm

Omg, nie zauwazyłem posta wyżej i myslałem, że ten twój Tekst o muskułach to jakiś sucharowy random :D
Wybacz :(
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez Gaido » Cz wrz 29, 2011 12:33 pm

Ha ha, no problemo ;)
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron