That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Odpowiedź na recenzję ichaboda

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez Gaido » Śr wrz 28, 2011 8:52 pm

AMazON napisał(a):takie wielkie i ciemne


Chmmm... Prawdziwe atrybuty mężczyzny!

Chociaż czekajcie, ciemne?
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez roofix » Śr wrz 28, 2011 9:34 pm

Więc nie tylko ja :D :D :D :D
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez Akane » Śr wrz 28, 2011 9:48 pm

Rzeczywiście jest się z czego cieszyć roofix... Ale nie martwcie się, nie grozi Wam ich ponowne oglądanie.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez Gaido » Śr wrz 28, 2011 9:54 pm

Akane napisał(a):Ale nie martwcie się, nie grozi Wam ich ponowne oglądanie.


Oj tam, oj tam. Wszyscy czekamy na następny filmik :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez Akane » Śr wrz 28, 2011 9:55 pm

Po głębszym namyśle postanowiłam trzymać się swojego pierwotnego postanowienia ;>
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez DoubleFace » Śr wrz 28, 2011 9:56 pm

No patrzcie co narobiliście... Teraz już nigdy nie doczekamy się recenzji w wykonaniu Akane.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez ichabod » Śr wrz 28, 2011 9:56 pm

Dajcie sobie spokój z tymi oczami, nie macie o czym pisać, to nie piszcie nic, zamiast śmiecić mi w dziale i swoją droga pisać takie pierdoły ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez Akane » Śr wrz 28, 2011 10:00 pm

DoubleFace napisał(a):Teraz już nigdy nie doczekamy się recenzji w wykonaniu Akane.

Nie chcę mieć ludzi na sumieniu, a roofix już wspominał o potencjalnych koszmarach nocnych ;) Zgoda, raz mógł być to żart, za drugim razem wciąż mogło bawić, za trzecim jakoś przestało mnie specjalnie śmieszyć, zwłaszcza że liczba zdegustowanych zaczęła szybko wzrastać ;) Nie miałam nigdy wielkich ambicji recenzenckich, chciałam nakręcić coś raz i nakręciłam ;) Starczy.

I nie zaśmiecajmy działu ichabodowi, ma rację że się tu spam mnoży :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez Gaido » Śr wrz 28, 2011 10:05 pm

Gdybym miał więcej czasu bym zrobił odpowiedź na komentarze do odpowiedzi na recenzje filmu :p Było dokuczać, co? :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez GarudoHS » Cz wrz 29, 2011 1:01 am

Filmu nie oglądałem całego (po prostu mnie trochę nużył). Nie wiem dlaczego, ale po prostu nie jestem wstanie wysiedzieć przed filmami opartymi na powieściach Kinga. Samych książek też nie czytałem. Zdaje się jednak, że stanę po stronie może nie samego filmu, ale jego obrońców. Najpierw jednak..
.
.

Odczepcie się od oczu Akane. Dziewczę ma je ładne (:

Jej piękne czarne oczy
Śnią się czarne oczy
Ich nie przeoczysz
Wiem że nie


Teraz dopowiem parę rzeczy, których nie zauważyłem. Pierwszy, ostatni i nie pełny, punkt idzie do ichaboda. W przeciwieństwie do Akane potrafię wymienić ten chociaż jeden film z czarującym murzynem. Chodź nie wiem czy stereotypowym. A mianowicie zrecenzowany przez NC - Czarodziej Kazaam.

Drugi punkt przydzielam dla Akane. Płascy, nie wywołujący emocji bohaterowie? Bullshit! Może nie umiałem się wczuć w film, jednak po obejrzeniu Percego znęcającego się :o nad szczurkiem :cry: samemu się chciało wepchnąć na krzesło i przełączyć dźwignię. Nie mocząc gąbki.

Trzeci punkt: Akane. Do "sceny, gdzie pościg znajduje Johna z dwoma martwymi dziewczynkami". No faktycznie. Jestem ciekawy gdzie ichabod widział tego wielkiego groźnego murzyna. Bo ja tam widzę jedynie JEDNĄ postać rozpaczającą nad zwłokami dwójki dzieci. Dzieci ojca, który dosłownie 5 metrów za sobą ma co najmniej 30 mężczyzn z miasta, w tym kilku z takimi samymi strzelbami jak ojciec. Faktycznie, dużo by zrobił ten "niebezpieczny murzyn" ;)

Czwarty punkt: Akane. "Zielona Mila nie skłania do myślenia" Hmm... Ja się zawsze zastanawiałem kim jest John. Skąd jest. Dokąd zmierza. .. No ok. To ostatnie może nie (: Ale, ichabod nie wiem dlaczego wyciągnąłeś taki wniosek, skoro w filmie JEST kilka kwestii nad którymi można by się dłużej zatrzymać.

Podsumowanie: 4:0,9 dla Akane. ;)

Btw: Akane, jak nazywa się ta piosenka, którą użyłaś przy momentach z wyświetlaniem zarzutów?
Ostatnio edytowano Cz wrz 29, 2011 12:30 pm przez GarudoHS, łącznie edytowano 1 raz
Taste the rainbow, motherfucker!
Avatar użytkownika
GarudoHS
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pt wrz 09, 2011 12:29 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron