That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Odpowiedź na recenzję ichaboda

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez GarudoHS » Cz wrz 29, 2011 12:49 pm

@Akane
Ah. Dzięki (:

ichabod napisał(a):To, że są płascy, to jedna sprawa i Twój komentarz to tylko potwierdza ;) A co do nie wywoływania emocji, to chyba nie mówiłem tego w kontekście bohaterów, tylko całego filmu (właśnie z powodu czarno-białych bohaterów), bo mówiłem np., że Billy'ego Kida bardzo polubiłem :)


To chyba bardziej kwestia długości filmu, niż zarysu bohaterów mnie odrzucała. ; ) Ewentualnie mojego sposobu ich odbioru. Na Billyego Kida zawsze patrzyłem mniej więcej tak: O_o

ichabod napisał(a): w filmie JEST kilka kwestii nad którymi można by się dłużej zatrzymać? Jakie? Szczerze mówiąc po tylu komentarzach i postach nikt nie podał nic w tej materii, ba, zwykle ludzie pisali, że o oto w tym filmie chodzi, że ma być prostym starciem dobra ze złem, a nie niczym, czego oczekiwałem.


Opisane w poprzednim poście i odpowiedzi Akane (;

ichabod napisał(a):Btw, proszę nie pisz mojego nicka z błędem ;)


Przepraszam! Przepraszam! Przepraszam! Przepraszam! Gomenenasai! :( Sam nie lubię przekręcania nicków (czyichś czy moich) Nie wiem jak to pisałem O: Przepraszam. Za karę idę napisać Twój nick 1000 razy na tablicy ; d
Taste the rainbow, motherfucker!
Avatar użytkownika
GarudoHS
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pt wrz 09, 2011 12:29 pm

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez scarlet » Pt wrz 30, 2011 8:05 am

Właśnie nadrabiam zaległości.

Primo. WIĘCEJ. I więcej pewności siebie Pani Kierowniczko co do swoich poczynań.

Secundo Bardzo przyjemny głos. Prezencja rzekłabym nader niebanalna (ale nie chce wyjść tutaj na hurtownię wazeliny więc zakończę ten podpunkt.)

Tertio jest Konkretnie. Strasznie chciałabym zobaczyć w Twoim wykonaniu normalne recenzje albo vlogi.

Serio Serio.

Do dyskusji na temat się nie wdaję, ponieważ zgadzam się w pewnych kwestiach z icha ale nie mogę też nie przyznać racji Akane.

Cieszę się, że nie ma to wymiaru hejtu (piszę to zanim przeczytam poprzednie posty, błoga niewiedza).

Tak czy siak na takie dyskusje youtubowe przybijam Official Scarlets Seal of Approval.
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez Kaczor » So paź 01, 2011 1:13 pm

Świetny film, Akane. Szkoda że wiecej nie nakręcisz bo to by było marnotrastwo talentu. Co prawda nie jestem obiektywny bo lubię Zieloną Milę ;) Należę do zaślepionej więszkości lemingów na dodatek wstyd się przyznać ale często się wzruszam na filmach (z oczu mi wtedy leci oczywiście czysty testosteron) ;)
W komentarzu napisałem że film może być nawiązaniem do historii Jezusa - też podobno uzdrawiał i wskrzeszał a i tak go zabili.

PS. Kevin Bacon może drażnić ale akurat w przytoczonych "X-Men: Pierwsza klasa" był rewelacyjny.
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Odpowiedź na recenzję ichaboda

Postprzez Akane » N paź 02, 2011 6:07 pm

Kaczor napisał(a):PS. Kevin Bacon może drażnić ale akurat w przytoczonych "X-Men: Pierwsza klasa" był rewelacyjny.

Z wąsem go nie poznałam :D Zasadniczo jak się pojawił już bez wąsa, to tylko się wzdrygnęłam i skupiłam na kreowanej przez niego postaci. Do niej jakoś mi pasował, film mi się podobał bardzo i właśnie dlatego wykorzystałam go w przykładzie :)

Plus - dzięki za kolejne ciepłe słowa, naprawdę jest mi szalenie miło :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron