That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

[Recenzja filmu] Zielona Mila

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: [Recenzja filmu] Zielona Mila

Postprzez DoubleFace » N sty 15, 2012 3:12 pm

Odpowiedź jest prosta - emisja Zielonej Milii w TVN. Ludzie może chcieli zobaczyć jakąś recenzją przed seansem, to poszukali owych na YouTube.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: [Recenzja filmu] Zielona Mila

Postprzez ichabod » N sty 15, 2012 3:28 pm

No to zagadka rozwiązana ;) Dzięki TVNie za tyle odwiedzin! :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Recenzja filmu] Zielona Mila

Postprzez Luklaser » N sty 15, 2012 9:59 pm

ichabod napisał(a):Mnie tylko zastanawia co tak dużo ludzi odczuło potrzebę wypowiedzenia się o tym gniocie ostatnio, po dość sporym okresie jaki upłynął od publikacji recenzji ;P Nagle temat odżył, pojawiły się nowe komentarze pod filmikiem i to w podobnym czasie, kiedy wcześniej była głucha cisza... dziwne

Emisja w TVN + coś, co właśnie się nazywa "bycie recenzentem". Lepiej przywyknij ;)
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: [Recenzja filmu] Zielona Mila

Postprzez Trojden » Wt paź 15, 2013 1:40 pm

Nie zdążyłem zobaczyć tej starej recenzji "Zielonej Mili", bo Ichabod ją usunął, więc mogę odnieść się tylko do tej wrzuconej w maju 2013.
http://www.youtube.com/watch?v=HQ01tuxOwPk - do tej.
I uważam ją za całkiem trafną. Choć zawsze ceniłem "Zieloną Milę", to jednak przyznam Ci rację w punktowaniu jej wad, zwłaszcza odnośnie cech bohaterów. W sumie to mnie też od pierwszego zobaczenia "Zielonej Mili" wkurzało, że Tom Hanks nie powiadomił sądu i prokuratury o niewinności Johna lub że nie pozwolił uciec Johnowi, żeby ocalić życie niewinnemu człowiekowi.

I pytanie do reszty osób, które się tu wypowiedziały: czy z tą nową recenzją "Zielonej Mili" zgadzacie się bardziej niż z tamtą starą? Czy uważacie ją za lepszą?
Trojden
 
Posty: 40
Dołączył(a): N lip 29, 2012 9:34 pm

Re: [Recenzja filmu] Zielona Mila

Postprzez roofix » Śr lis 20, 2013 2:34 pm

Ja się bardziej spodziewałem solidniejszej kontrargumentacji (szczególnie po krytyce w wykonaniu Akane, która była miażdżąca) i po za odniesieniem do tego "stereotypu Murzyna" de facto nie było nic nowego. W dodatku nie podobał mi się styl recenzji - z tonu icha wydawałeś się wręcz agresywny z chęcią narzucenia swojej opinii. Mówiłeś szybko z manierą "ja mówię oczywistości i macie się z tym zgodzić". De facto była to powtórka poprzedniej recenzji, tylko że tym razem w słabszym wydaniu.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: [Recenzja filmu] Zielona Mila

Postprzez ichabod » Śr lis 20, 2013 5:29 pm

Chyba mnie ta miażdżąca krytyka ominęła, bo na tę niemiażdżącą zdążyłem odpowiedzieć już na forum ;)

Reszta to classic roofix, jak ja cholernie tęskniłem za Twoimi absurdalnymi zarzutami :*
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Recenzja filmu] Zielona Mila

Postprzez roofix » Śr lis 20, 2013 6:12 pm

Nie no, spodziewałem się po Tobie czegoś bardziej rozbudowanego, a nie pseudoironii. Jak nie chce Ci się odpowiadać, nie musisz.
Ps. Odpowiadałeś wtedy? Wszak też ograniczyłeś się wtedy do kilku zdań.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: [Recenzja filmu] Zielona Mila

Postprzez ichabod » Śr lis 20, 2013 6:57 pm

Wszak możesz to przecież znaleźć na forum. viewtopic.php?f=31&t=281
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Recenzja filmu] Zielona Mila

Postprzez roofix » Śr lis 20, 2013 8:20 pm

Nawet tam argumenty nie są przekonujące, które można stwierdzić "ale i tak mi się nie podoba, bo taki styl filmów do mnie nie przemawia" i odsyłasz parokrotnie na jutuba.
Ja tu przede wszystkim zwracam uwagę na wykonanie recenzji - po za jedną informacją (magic nigger, czy jakoś tak), de facto nic nowego nie wnosi. W dodatku jeszcze ten drażniący ton mówienia a'la "mówię wam oczywiste rzeczy z mojego punktu widzenia". No ale jak spojrzeć z drugiej strony i tak zaargumentować, to "ale ja w sumie nie lubię takiego stylu". No i w sumie o to się tylko rozchodzi...
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: [Recenzja filmu] Zielona Mila

Postprzez ichabod » Śr lis 20, 2013 9:49 pm

Ja się ciągle zastanawiam czy Ty tak na serio piszesz te głupoty ("nic nie wnosi", no shit sherlock) czy to ja daję się wkręcać jak głupi.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron