That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

[Recenzja filmu] Zielona Mila

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: [Recenzja filmu] Zielona Mila

Postprzez roofix » Śr lis 20, 2013 10:22 pm

A ja się zastanawiam czy ty zawsze starasz się pseudoironią i wyższością maskować fakt, że nie masz pomysłu/nie chce Ci się, ale potrzebujesz odpisać dla spokoju własnego ducha.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: [Recenzja filmu] Zielona Mila

Postprzez ichabod » Śr lis 20, 2013 11:16 pm

Nie dajesz się traktować poważnie, to co ja poradzę :roll: A że lubię lubię mieć ubaw Twoim kosztem...
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Recenzja filmu] Zielona Mila

Postprzez roofix » Śr lis 20, 2013 11:30 pm

No i jak zwykle. "Ubaw" który tylko ty rozumiesz, silenie się na "nie odpowiem, by się nie wygłupić więc będę starał się wyjść na pseudoironię". Jeśli tak ma wyglądać de facto każda dyskusja w Twoim wykonaniu to nie widzę sensu podtrzymywania.
Miej więc "ubaw" dalej, i dalej siedź we własnym gniazdku samozachwytu nad sobą.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: [Recenzja filmu] Zielona Mila

Postprzez ichabod » Cz lis 21, 2013 12:01 am

Nie z każdym dyskutuję w ten sposób, bo nie każdy mnie tak bawi. W zasadzie to nikt inny. Dzięki, wróć czasem pogadać :*
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Recenzja filmu] Zielona Mila

Postprzez Akane » Cz lis 21, 2013 11:02 am

Obejrzałam wreszcie nową recenzję "Zielonej Mili" i:
- na pewno jest w niej więcej konkretnych argumentów i przykładów na to, co jest w filmie nie tak (w Twojej ocenie), choć nadal mogłabym z częścią zarzutów polemizować
- wciąż nie dałam się przekonać, że ten film to dno ;)

Niemniej ciekawie było obejrzeć materiał stworzony przez Ciebie w 2 lata po pierwszej tego typu recenzji.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: [Recenzja filmu] Zielona Mila

Postprzez ichabod » Cz lis 21, 2013 11:52 am

wciąż nie dałam się przekonać, że ten film to dno


To tylko plus dla Ciebie ;) Poza tym, wiem, że to tak pół-serio, ale jeśli już, to wolałbym, żebyś dała się przekonać, że dla mnie ten film to dno :P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Recenzja filmu] Zielona Mila

Postprzez Akane » Cz lis 21, 2013 3:39 pm

Że dla Ciebie, to wiem od 2 lat ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: [Recenzja filmu] Zielona Mila

Postprzez roofix » Cz lis 21, 2013 6:57 pm

ichabod napisał(a):Nie z każdym dyskutuję w ten sposób, bo nie każdy mnie tak bawi. W zasadzie to nikt inny. Dzięki, wróć czasem pogadać :*

Czyli nie dość, że unikasz rzeczowej odpowiedzi (bo to "zabawa"? tak to nazywa się robienie z siebie idioty?), to jeszcze chamsko się odnosisz poprzez traktowanie z pogardą. No ładnie, no ładnie.
Nie planowałem odpowiadać, ale fajnie, że wyszło szydło z worka. A to mnie się zarzuca bycie tym "niedobrym".
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: [Recenzja filmu] Zielona Mila

Postprzez ichabod » Cz lis 21, 2013 8:21 pm

Prosta sprawa, jak już muszę za darmo czytać takie pierdoły jak Twoje, to chce mieć chociaż trochę rozrywki prowokując Cię do pisania tego więcej :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Recenzja filmu] Zielona Mila

Postprzez roofix » Cz lis 21, 2013 8:33 pm

Czy po za powtarzaniem się naprawdę nie jesteś w stanie wymyślić niczego twórczego?
Jak wolisz się chamsko zachowywać wobec innych osób w obliczu krytyki to mi przykro. To ty sobie robisz świadectwo osoby "opiniotwórczej".
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron