That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

[Top] 13 najlepszych najgorszych filmów

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

[Top] 13 najlepszych najgorszych filmów

Postprzez Gaido » Pn sie 22, 2011 4:15 pm

Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: [Top] 13 najlepszych najgorszych filmów

Postprzez ichabod » Pn sie 22, 2011 4:23 pm

Pff, chciałem poczekać aż się druga część załaduje :P Walczę z tym uploadem od 2 dni (net 1Mbit, jaki mam w domu rodzinnym to tragedia)...
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Top] 13 najlepszych najgorszych filmów

Postprzez Akane » Pn sie 22, 2011 5:26 pm

W oczekiwaniu na część drugą, pozwolę sobie wyrazić oburzenie ;P "Zielona Mila" kiepskim, nudnym filmem? No please! Imo to jeden z lepszych filmów ever - szalenie poruszający (ile razy bym go nie oglądała, ryczę jak bóbr) i wciągający (pomimo braku "scen akcji").
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: [Top] 13 najlepszych najgorszych filmów

Postprzez amek » Pn sie 22, 2011 6:04 pm

http://www.youtube.com/watch?v=xSoz3Ay3 ... ture=feedu -Część 2
Ale.. Troll 2... :o JA MUSZĘ TO OBEJRZEĆ!!!!
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: [Top] 13 najlepszych najgorszych filmów

Postprzez Kolmyr » Pn sie 22, 2011 6:21 pm

Akane napisał(a): "Zielona Mila" kiepskim, nudnym filmem? No please! Imo to jeden z lepszych filmów ever - szalenie poruszający (ile razy bym go nie oglądała, ryczę jak bóbr) i wciągający (pomimo braku "scen akcji").


W pełni popieram bardzo dobry film no ale w końcu każdy może mieć swoje zdanie.
Cała lista wiele by się od mojej nie różniła jak mniemam choć chyba Birdemic bym dał na pierwsze miejsce bo przy tym filmie śmiałem się jak jeszcze nigdy przy żadnym innym.
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: [Top] 13 najlepszych najgorszych filmów

Postprzez Gaido » Pn sie 22, 2011 6:36 pm

O ZIelonej Mili oraz "dobrych filmach z Tomym Hanksem" popieram zdanie innych. Rozumiem, że każdy może mieć opinię jaką chce i nie każdemu może się podobać to co ogólnie jest pojęte za "dobre" (Dla mnie dla przykładu Łowca Androidów za pierwszym razem zrobił wrażenie oklepanego. Mniej więcej dlatego bo byłem pod ogromnym wrażeniem Ghost in the Shell), ale spodziewaj się morza hejterów na youtubie xD Może o to chodziło?

No i tak jak wspomniałem na youtubie "Żołnierz który spokojnie zabija ich gołymi rękami, sam nastawia sobie ramię, czy w pojedynkę wysadza czołgi... " Snake? Snake! SNAKE!!!
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: [Top] 13 najlepszych najgorszych filmów

Postprzez ichabod » Pn sie 22, 2011 7:23 pm

Chyba was tu nieźle pogięło z tą Zieloną Milą, przecież to jest okropny, miałki, lzawy do bólu i płytki film, który spaliłbym w piekle razem z Tomem Hanksem we własnej osobie zresztą ;)

Nie no, serio to wiadomo, każdy ma swoje zdanie, ja się nie obrażam, wy też się nie obrażajcie :) Choć szczerze mówiąc nie nastawiałem się na hejt, myslałem, że to oczywiste, że Zielona Mila nie nadaje się do oglądania, jakoś nikt kogo znam nie zgłaszał obiekcji gdy ożywałem tego filmu jako wzorca z Sevres dla złego filmu ;) Może po prostu przygotuję recenzję, jesli to ma być taki kij w mrowisko, może faktycznie ja czegoś nie widze ;)

W każdym razie baaaardzo ciezko było zrobić ten filmik, z uwagi, że większość czasu spędzam ostatnio w Płocku, gdzie nie mam do tego odpowiednich warunków. Nawet specjalnie pojechałem na 1 dzień do Torunia nagrać wstęp i te wstawki z moją facjatą ;) Jak tylko wróce do Piernikowa na stałe, to dokończę reckę gry, potem zacznę pracować nad retrospektywą Doktora, no i chyba warto nad tą Zieloną Milą pomyśleć, chyba sporo osób chętnie zobaczy recenzje tego filmu z innej perspektywy ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Top] 13 najlepszych najgorszych filmów

Postprzez MistrzSeller » Pn sie 22, 2011 7:26 pm

Tego Doktora?
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: [Top] 13 najlepszych najgorszych filmów

Postprzez ichabod » Pn sie 22, 2011 7:28 pm

Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Top] 13 najlepszych najgorszych filmów

Postprzez Akane » Pn sie 22, 2011 7:39 pm

Obrażać się nie mam zamiaru, ale jak rany - jeśli zjedziesz "Zieloną Milę" w odrębnej recenzji, to poczuję się zmuszona odpowiedzieć w takiej samej formie i ów film wybronić ;P A mówiąc serio: dla mnie ten film nie jest płytki, wręcz przeciwnie (porusza do głębi). Aktorstwo stoi na niezłym poziomie (super trójka: Hanks, Michael Clarke Duncan, David Morse - którego swoją drogą bardzo lubię, choć może nie jest wybitnie utalentowaną jednostką). Całość oparta jest na naprawdę niezłym pomyśle i tu oczywiście ukłon w stronę Kinga (fakt, że wiele jego książek to "to samo trochę inaczej", ale niektóre powieści mu się udały i nie spartolono ich ekranizacji - "Zielona Mila" jest, według mnie, przykładem na naprawdę udaną adaptację).

A żeby tak całkiem nie odbiegać od tematu - podziwiam, że obejrzałeś wszystkie te produkcje. Może nadają się do oglądania pod wpływem alkoholu, ale chyba nawet po licznych drinkach nie dałabym rady wytrzymać wszystkich tych filmów ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Następna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron