That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ichabod Q&A

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: Ichabod Q&A

Postprzez pteroslaw » Pn sie 29, 2011 9:51 pm

Moim skromnym zdaniem Tennant był świetnym doktorem dopóki nie doszedł do "the end of time", wtedy wiele traci kiedy cały czas płacze i narzeka, że ma umrzeć. Z drugiej strony Smith jest w jednej kwestii gorszy od Tennanta. Gorzej gra groźnego, nie wiem dlaczego, ale u dziesiątego doktora było dużo bardziej widać nienawiści do daleków niż u jedenastego. No, ale jedenasty ma jeden z moich ulubionych odcinków The Time of Angels i
Flesh and Stone)
Avatar użytkownika
pteroslaw
 
Posty: 40
Dołączył(a): Cz gru 30, 2010 8:26 pm

Re: Ichabod Q&A

Postprzez ichabod » Pn sie 29, 2011 9:56 pm

Jedenasty się zbyt wiele z Dalekami nie spotykał mimo wszystko, zresztą Moffat powiedział, że zamierza nie eksploatować tak Daleków jak poprzednik, fakt jest faktem, że przez to stali się mniej groźni. A pamiętam jeszcze jaką rozpierduchę potrafił zrobić jeden Dalek w tym bunkrze-muzeum w pierwszej nowej serii ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ichabod Q&A

Postprzez pteroslaw » Pn sie 29, 2011 10:15 pm

Jak dla mnie daleków może nie być przez trzy lata byleby częściej pojawiały się płaczące anioły. To naprawdę fajne odcinki, kiedy twórcy potrafią lekko człowieka przestraszyć za pomocą posągów. Wszystko dzięki odpowiednio budowanej atmosferze strachu przed nimi.
Avatar użytkownika
pteroslaw
 
Posty: 40
Dołączył(a): Cz gru 30, 2010 8:26 pm

Re: Ichabod Q&A

Postprzez ichabod » Pn sie 29, 2011 10:33 pm

Dlatego uwielbiam odcinki pisane przez Stevena Moffata, on jak żaden inny scenarzysta potrafi wziąć coś zwykłego (posągi aniołów, chłopca w masce gazowej, cienie, itd.) i przerobić je na coś przerażającego ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ichabod Q&A

Postprzez DoubleFace » So wrz 17, 2011 8:16 pm

Dlaczego lubisz Rocky Horror Picture Show? Spróbuj mnie zachęcić do tego filmu.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Ichabod Q&A

Postprzez Boniek » So wrz 17, 2011 8:23 pm

To może jako mały wstęp przed wyjaśnieniem ichaboda, dlaczego ten film mu się podoba ;)

http://www.youtube.com/watch?v=bc80tFJpTuo
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Ichabod Q&A

Postprzez ichabod » So wrz 17, 2011 8:42 pm

Dlaczego lubisz Rocky Horror Picture Show? Spróbuj mnie zachęcić do tego filmu.

Hm... kiedyś może zrobię double feature z Shock Treatment, ale póki co... Hm. Ciężko zachęcić, bo to jeden z tych filmów, które albo się czuje i kocha, ale ucieka z krzykiem. Zresztą poczytaj o cult following za tym filmem, niesamowita sprawa.

Co mi się podoba to świetne piosenki, czerpanie motywów ze wszystkiego co się da - spooky castle, potwór Frankensteina, King Kong, Flash Gordon... masa, naprawdę masa rzeczy, które można odnajdywać w każdej scenie. Poza tym Tim Curry jest w głównej roli po prostu zjawiskowy. No i ta naprawdę bezpruderyjna fabuła ;)

http://www.youtube.com/watch?v=9FZMKPURQVs
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ichabod Q&A

Postprzez Akane » N wrz 25, 2011 7:26 pm

Chciałabym spytać czy kolejny ep będzie już poświęcony "Doktorowi"?
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ichabod Q&A

Postprzez ichabod » N wrz 25, 2011 7:42 pm

Tak, będzie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ichabod Q&A

Postprzez Luklaser » Cz wrz 06, 2012 11:01 pm

Mam dwa pytania:
1. Albo mi się śniło, albo pamiętam, że kiedyś nakręciłeś Listę pochwał i nagan za rok 2011. Nigdzie nie mogę znaleźć tego filmiku. Nie mogę znaleźć po nim najmniejszego śladu. Gdzie on jest?
2. Zauważyłem, że ustawiłeś sobie własne obrazki podglądowe przy filmikach. Czyżbyś dorobił się w końcu partnerstwa?
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron