That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

[Retrospektywa] Piątek 13-go

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: [Retrospekcja] Piątek 13-go

Postprzez MrSniffles69 » Pt sie 12, 2011 12:42 am

Nie będę się powtarzał, bo wszystko, co bym tu bym dodał zostało już napisane. Druga część retrospektywy "Piątku 13-go" była niezła, trzymała poziom części pierwszej, a nawet wg mnie była miejscami lepsza. Motyw z opisem każdej maski Jasona jak i jego wyglądu nie powiem ciekawy. Dowiedziałem się dzięki temu dużo nowych rzeczy o Jasonie, a jego coraz to nowszy wygląd podobały mi się coraz bardziej. (Nie, chociaż nie. W "Jason zdobywa Manhattan", sam bohater wywołał u mnie niepowstrzymany śmiech. Jak można aż tak zepsuć wizerunek Jasona, który to wyglądał jak wyrwany z jakiejś bajki xD) Czekam teraz na recenzje jednej z tych trzech gier ;P
Avatar użytkownika
MrSniffles69
 
Posty: 118
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:23 pm

Re: [Retrospekcja] Piątek 13-go

Postprzez Akane » Pt sie 12, 2011 8:33 am

ichabod napisał(a):Dyplom na razie stoi na biurku, na ścianie zawiśnie update, o którym wspominałaś ;)

Dzisiaj wysyłamy, więc w poniedziałek/wtorek wersje właściwe powinny już do wszystkich dotrzeć :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: [Retrospekcja] Piątek 13-go

Postprzez Emperor_Gustaf » Wt paź 11, 2011 10:27 pm

Pod wpływem tejże retrospekcji aż obejrzałem dzisiaj Jason X i... podobał mi się, naprawdę! Dzięki!
(sic)
Avatar użytkownika
Emperor_Gustaf
 
Posty: 67
Dołączył(a): Wt paź 11, 2011 9:26 pm

Poprzednia strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron