That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Polskie growe kaszanki

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: Polskie growe kaszanki

Postprzez Yeshu » Pt sie 12, 2011 8:36 am

ichabod napisał(a):Raczej Mass Effecta, CD-Action przekartkowałem, stwierdziłem że nuda i rzuciłem gdzies w kąt :P



Nie wiem czemu ale czuje, że ty masz jakąś awersje do tego pisma ;)

Ale co tam, oczekuję raportu z ekscytujących przygód z agentem Rutkowskim ;)
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Polskie growe kaszanki

Postprzez ichabod » Pt sie 12, 2011 10:52 am

Pewnie że mam, jak do każdego innego pisma na ten temat w Polsce, od czasu do czasu kupie jakies i żadne nie jest przynajmniej na sensownym poziomie. A już ten nr CD-Action to jakaś żenada, absolutnie NIC mnie nie zainteresowało, dobrze, że przynajmniej gry dorzucili konkretne, jakby wiedząc, że w samym piśmie kompletnie nic nie ma :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Polskie growe kaszanki

Postprzez Gaido » Pt sie 12, 2011 11:43 am

Jakby nie było lipiec-sierpień to sezon ogórkowy growej branży, więc nie ma się czemu dziwić, że nie ma o czym pisać. Nic również dziwnego, że w takim okresie dają mocne gry (Mass Effect oraz bodajże Syberia) by jednak ludzie chcieli ich kupować :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Polskie growe kaszanki

Postprzez ichabod » Pt sie 12, 2011 12:08 pm

Mi tam pasuje, za te kilkanaście złotych wolę mieć dobre gry niż cienkie jak barszcz lub w najlepszym wypadku słabe czasopismo ;) Keep up the good work, guys!
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Polskie growe kaszanki

Postprzez Yeshu » Pt sie 12, 2011 2:22 pm

Cóż nie każdemu można dogodzić, ale z tą żenadą to chyba lekkie przegięcie, pismo miało lepsze i gorsze numery, ale ogólnie trzyma dosyć wysoki poziom. Fakt, jeżeli opisywane gry cię nie interesują raczej człowieka się nie przekona.

Mnie przedewszystkim zainteresowała artykuły o Dead Island i Guild Wars 2 a i tekst o "Najdziwniejszych japońskich grach" był bardzo fajny.

Ostatecznie trzymajmy się tego co lubimy i wszyscy będą szczęśliwi :)
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Polskie growe kaszanki

Postprzez ichabod » Pt sie 12, 2011 6:43 pm

Wiesz no, nie hejtuję dla zasady, kiedyś nawet to CDA czytałem, ale potem zwyczajnie przestał mnie ten ich humor bawić, recenzje wydały mi się nudne, a artykuły mało interesujące. Zwyczajnie wyrosłem (nie jest to najszczęśliwsze określenie, bez urazy, chodzi o to że mi przestało odpowiadać, tak jak daaawno temu) z CDA i od czasu do czasu kupię, ale jestem bardzo rozczarowany poziomem, a nawet zdegustowany, w porównaniu do tego co mogę znaleźć w necie lub na tgwtg za darmo ;) Serio, poziom jest tak ze dwa razy niższy
EOT z mojej strony, moja zasada - wrzucając na CDA nie wrzucam na was, czytelników, więc we're cool mam nadzieję :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Polskie growe kaszanki

Postprzez Yeshu » Pt sie 12, 2011 7:39 pm

Spoko ja tu nie chce sobie wrogów robić z powodu pisemka dla graczy.

Każdy ma swoje opinię a ja nie jestem typem człowieka co rzuca się na kogoś z kłami i pazurami tylko dlatego, że ma inną opinię na jakiś temat niż ja. Po internecie pałęta się już zbyt wiele takich troli.
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Poprzednia strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron