That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

[Recenzja gry] Wilczy szaniec

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

[Recenzja gry] Wilczy szaniec

Postprzez ichabod » N lip 31, 2011 6:54 pm

http://youtu.be/iJ4VAHLAuOw

No to jeśli dzięki uprzejmości administracji mamy możliwość dyskutować o naszej twórczości, to nie będę zwlekał :) Co wam się podobało a co nie w tym filmie? Szczególnie zależy mi na Waszych opiniach odnośnie samej treści, bo technikalia stoją na niskim poziomie mimo wszystko i jak najbardziej zdaję sobie z tego sprawę, ale gdybyście widzieli w jakich chałupniczych warunkach była nagrywana ta recenzja, to byście mieli całkiem inną perspektywę :D Może niedługo nagram komentarz na temat tego filmu, bo geneza jego powstania jest dosyc ciekawa...

W każdym razie bardzo bardzo cieszę się, że generalnie recenzja zebrała tyle pozytywnych opinii, to dla mnie ogromny kop motywacyjny ;) Przy okazji dodam, że tym filmikiem premierowała koszulka mojego projektu ku czci The Room :D
Ostatnio edytowano Śr sie 03, 2011 7:51 pm przez ichabod, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Wilczy szaniec

Postprzez Akane » N lip 31, 2011 7:35 pm

No i mamy problem, bo nie jestem w stanie wskazać ani jednego słabego punktu tej recenzji ;P Technicznie też było zresztą naprawdę dobrze, montaż bardzo udany, dźwięk i obraz zdecydowanie w porządku :) Może jedyne, o co poproszę na przyszłość, to choć z minuta więcej ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Wilczy szaniec

Postprzez Gaido » N lip 31, 2011 7:40 pm

Podobnie uważam, że na siłę nie będę szukał wad. Można powiedzieć, że "gra aktorska mogła być mniej sztywna ble ble ble", ale z tego co widzę jest to jedna z Twoich pierwszych wideorecenzji i przy okazji bardzo udana, więc czego można tak naprawdę chcieć więcej? Nic tylko kręcić dalej. Krytyka pojawi się na pewno przy okazji przyszłych recek. Jak nie od nas, to wyleje się w komentarzach na youtubie :twisted:
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Wilczy szaniec

Postprzez yahoo » N lip 31, 2011 7:48 pm

O stary, zajebiście :D.

Naprawdę miło się ogląda, w dodatku masz świetny głos :)
yahoo
 
Posty: 75
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 9:47 pm

Re: Wilczy szaniec

Postprzez Kolmyr » N lip 31, 2011 8:06 pm

Dla mnie zrobiłeś naprawdę kawał dobrej roboty ! Nie mam się czego przyczepić tylko gratulować i czekać na więcej. :)
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Wilczy szaniec

Postprzez MrSniffles69 » N lip 31, 2011 8:18 pm

Recenzja gry świetna. Sam nie mam do czego się przyczepić. Sam posiadałem tą grę ... oddałem wujkowi, poddałem się na samym początku jej przechodzenia, więc tym bardziej gratuluje jej ukończenia. Motyw z podłożeniem głosy Tomka Wiseau zamiast sztywnego Hitlera powaliła mnie na kolana, a motyw z tym biegnącym żołnierzem i piosenką "it's ok to be gay" rozłożył mnie już totalnie. Szczerze gratulacje i czekam na dalsze recenzje ;P
Avatar użytkownika
MrSniffles69
 
Posty: 118
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:23 pm

Re: Wilczy szaniec

Postprzez DoubleFace » N lip 31, 2011 8:35 pm

yahoo napisał(a):Naprawdę miło się ogląda, w dodatku masz świetny głos :)


Właśnie, z tym głosem brzmisz trochę jak jakiś recenzent z Hypera.

Jeśli chodzi o recenzję, bez zarzutu. Tylko w 5:44 nie miałem pojęcia co się działo z tamtymi żołnierzami, nic nie było widać. Już nie mogę się doczekać recenzji Transmorphers. A może zrobisz też własną reckę Yora?

Aha, wyszedł sequel Wilczego Szańca. Gotowy?
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Wilczy szaniec

Postprzez ichabod » N lip 31, 2011 8:42 pm

Właśnie, z tym głosem brzmisz trochę jak jakiś recenzent z Hypera.

To zaleta czy wada? ;)

Już nie mogę się doczekać recenzji Transmorphers.

Chciałem pierwotnie zrecenzować ten niesamowity film, ale FilmBrain juz to zrobił, więc uznałem, że nie będę powtarzał, na razie chyba nie wytrzymałbym porównania. Nie mówiąc już o Spoonym i Yorze ;) Prędzej możecie się spodziewać recenzji Monster, tego drugiego filmu, który trzymam obok, asylumowej wersji Cloverfield, bo tego chyba jeszcze nikt nie ruszał

Aha, wyszedł sequel Wilczego Szańca. Gotowy?

Widziałem gameplaye i nie wyglądał aż tak źle, więc raczej w dalszej kolejności ;) Niedługo pojawi się coś związanego z horrorami, a potem pewnie kolejna polska strzelanka wojenna i w recenzji Wilczego Szańca jest wskazówka ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Wilczy szaniec

Postprzez Yeshu » N lip 31, 2011 8:56 pm

Twój styl przypomina mi pierwsze recenzje Spooniego.

Ale nie spoczywaj na Laurach, dobrzy mogą być zawsze lepsi :)
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Wilczy szaniec

Postprzez Kaczor » N lip 31, 2011 9:13 pm

Kurczę, gdyby Polacy w '39 wiedzieli że kopniakiem można zniszczyć czołg to historia by się inaczej potoczyła ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Następna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron