That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

[Recenzja gry] Wilczy szaniec

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: Wilczy szaniec

Postprzez Gaido » N lip 31, 2011 9:31 pm

Kaczor napisał(a):Kurczę, gdyby Polacy w '39 wiedzieli że kopniakiem można zniszczyć czołg


Ten fragment cofałem z kilka razy, bo nie mogłem uwierzyć w to co widzę :D Dobrze, że niczego wtedy nie piłem...
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Wilczy szaniec

Postprzez UncleMroowa » N lip 31, 2011 9:33 pm

Świetna recenzja, świetny humor, wszystko świetne :)
Ciężko mi wypomnieć jakiekolwiek wady, gdyż wszystko stało na bardzo wysokim poziomie. Bardzo mnie rozbawił moment rozwalania czołgów z kopniaka, perkusja w odpowiednim momencie i "ptaki z birdemic".
I heh, przez jakiś czas planowałem recenzje Tuneli Stalina 2, ale teraz widzę, że gra ma niemal identyczne wady ;)
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: Wilczy szaniec

Postprzez ichabod » N lip 31, 2011 10:06 pm

Omg, widzę, że materiału do kiepskich polskich gier mi nie zabraknie...
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Wilczy szaniec

Postprzez roofix » Pn sie 01, 2011 12:20 pm

Po obejrzeniu tej recenzji stwierdzę krótko - Mistrzu.
Oby tak dalej, a kolejne recenzje trzymały ten i wyższy poziom.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Wilczy szaniec

Postprzez Olagfigh » Pn sie 01, 2011 4:54 pm

Podpisuję się pod post wyżej.
Hitler rzeczywiście przypominał Tommy'iego z "The Room" :D
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: Wilczy szaniec

Postprzez Masters » Wt sie 02, 2011 7:05 pm

W pełni zasłużona wygrana, bo recenzję można uznać za bardzo udaną zarówno pod względem technicznym, jak i merytorycznym. Dobry scenariusz to duży plus, fajnie wplecione żarty, nic na siłę. Dzięki temu oglądało się miło i lekko. Jestem też pod wrażeniem umiejętności montażowych, całość została naprawdę nieźle "obrobiona". Bardzo dobra jakość obrazu i dźwięku dodatkowo umilała odbiór. Ciekaw jestem, co będzie dalej, ale mogę szczerze powiedzieć że to jedna z najlepszych recenzji, jakie widziałem (a widziałem sporo). I nie ograniczam się tu wyłącznie do polskiego podwórka.
Embrace your dreams, and whatever happens, protect your SOLDIER honor.
Avatar użytkownika
Masters
 
Posty: 11
Dołączył(a): N lip 17, 2011 8:43 pm
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Wilczy szaniec

Postprzez AMazON » Wt sie 02, 2011 8:10 pm

[quote="Yeshu"]Twój styl przypomina mi pierwsze recenzje Spooniego.

Rzeczywiście, jednak Spoony czasem ostro przeklina. A recenzja ogólnie bardzo fajna, nie ma niczego do przyczepienia się.
Avatar użytkownika
AMazON
 
Posty: 40
Dołączył(a): N lip 03, 2011 4:52 pm

Re: Wilczy szaniec

Postprzez MrT » Śr sie 03, 2011 6:30 pm

Ciekawi mnie czy ze wszystkim można tak sobie poradzić.Wyobraźcie sobie,wielki amerykański lotniskowiec.Wpada tam koleś,przysadza kilka razy z kopniaka i .. Ugh.To by było dziwne :lol:
Niekryty Krytyk ? Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
MrT
 
Posty: 15
Dołączył(a): So lip 30, 2011 9:03 pm

Re: Wilczy szaniec

Postprzez Boniek » Śr sie 03, 2011 6:49 pm

Wilczy Saniec...

O tej grze pierwszy raz dowiedziałem się z przezabawnej recenzji z czasopisma Cd Action, która oczywiście była w dziale Kaszanka Zone. Więc kiedy tylko ujrzałem scenę rozwalenia czołgu kopniakiem (nie z półobrotu), na mojej twarzy od razu zagościł uśmiech :)

Recenzja OF COURSE! świetna, słynne zdanie Tommiego Wiseau wypowiedziane z ust Hitlera było przezabawne, tak samo jak scena z ptakami z BIRDEMIC. Ogólnie rzecz biorąc rewelacja, czekam na następne recenzje ;)
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Wilczy szaniec

Postprzez ichabod » Śr sie 03, 2011 7:20 pm

MrT napisał(a):Ciekawi mnie czy ze wszystkim można tak sobie poradzić.Wyobraźcie sobie,wielki amerykański lotniskowiec.Wpada tam koleś,przysadza kilka razy z kopniaka i .. Ugh.To by było dziwne :lol:


Próbowałem skopać ze ścian flagi ze swastykami (takie przyzwyczajenie, niedawno przeszedłem gierkę Wolfenstein RPG na iPhonie, a tam zawsze były jakieś bonusy pod tymi flagami), ale się nie dało ;) Można też kopać do woli wazy i kurczaki na talerzach, ale nic więcej prócz nazistów, psów i czołgów ;)

Na kury też to nie działało z tego co pamiętam :P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron