That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Bookake - Under the Dome

Czyli co i jak tworzymy - dyskusje i porady

Bookake - Under the Dome

Postprzez Gracjan » Wt sty 20, 2015 12:54 pm

Jako, że Akane poprosiła o recenzje książki Under the Dome, to ją stworzyłem. Zabawne, zwykle to ja recenzowałem was, a teraz znalazłem się po drugiej stronie kamery. Proszę o wszystkie krytyczne uwagi, gdyż wiem, że popełniłem sporo błędów. Mam nadzieje, że będę w stanie stworzyć ciekawą serię, z waszą pomocą
https://www.youtube.com/watch?v=lCndDJe ... e=youtu.be
http://www.allegro-szablon.pl
Avatar użytkownika
Gracjan
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 8:47 am
Lokalizacja: Opolskie, Głuchołazy

Re: Bookake - Under the Dome

Postprzez speiderman » So sty 24, 2015 7:09 pm

Ok, to co dobre. Masz dobry głos i przyjemnie się Ciebie słucha. Mimo że całość trwa 20 minut, mówiłeś płynnie przez cały czas, a to przydatna umiejętność. Dźwięk w nagraniu jest jednak fatalny. Nie tyle jest niewyraźnie, co dźwięk brzmi strasznie "głucho", a to już w słuchaniu nie jest przyjemnie. Razi też brak jakiegoś urozmaicenia, wieszak w tle to niezbyt ciekawa scenografia ;) . Problem w tym, że ciężko jest omówić książkę, która nie jest medium audiowizualnym. Może powinieneś robić właśnie recenzje audio? Byłyby dobre to słuchania w tle. Myślę jednak, że 20 minut to jednak zbyt długi czas, choć sama książka jest grubaśna, jednak wydawało mi się to nieco nazbyt rozciągnięte.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bookake - Under the Dome

Postprzez Yeshu » N sty 25, 2015 3:21 pm

Zasadniczo to co Speidi powiedział. Dobrze się słucha, ale mógłbyś nieco skompresować się w czasie.
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka


Powrót do Nasza twórczość filmowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron