That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Komentarze - perełki

Czyli co i jak tworzymy - dyskusje i porady

Komentarze - perełki

Postprzez Akane » Cz sty 03, 2013 9:33 pm

Zainspirowana fascynującym komentarzem, jaki dzisiaj otrzymałam na YT, postanowiłam założyć ten temat. Wrzucajcie co ciekawszą twórczość swoich widzów :D

Do recenzji "Zdjęte z anteny - FlashForward: Przebłysk Jutra część 2"
Monika Środoń 4 godz. temu
nie można to udowodnić nawet dobry naukowiec nie może wiedzieć kiedy i co będzie data rok nie liczy się to jest rzecz niespodziewana zaciemnienie nie ma nic do przyszłości ludzi a takich filmów nie powinna się robić wcale o takich rzeczach bo to dla pieniędzy zrobili zaciemnienie nie ma nic do omdlenia i do przyszłości nawet nikt i? wizjonerki nie mogą zapowiadać przyszłości i nie mają prawa jak można mówić że będą zdarzenia złe ludzie będą widzieć przyszłość to tylko film to jednak tak nie będzie co ma zaciemnienie do zdarzeń do przyszłości a wizje to nie decydują o tym to jak sny? albo wizjonerki nie mają pojęcia o losie świata wiedza to głupota a nie wiedza żegnam nie pisz ."
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Komentarze - perełki

Postprzez ichabod » Cz sty 03, 2013 10:18 pm

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To tak z grubsza, a jest tego o wieeeele więcej ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Komentarze - perełki

Postprzez Akane » Cz sty 03, 2013 10:30 pm

Boże, Ty to zbierasz? Bo nie wierzę, że całość wyłapałeś w pół godziny ;P
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Komentarze - perełki

Postprzez ichabod » Cz sty 03, 2013 10:39 pm

Używam programiku Jing do robienia screenów, jak chce komuś pokazać jakąś perełkę, szczęśliwie screencast, na którym się te screeny hostują, ich nie usuwa ;p
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Komentarze - perełki

Postprzez Bananowy Janek » Cz sty 03, 2013 10:51 pm

To moje się nie umywają do ichaboda, ale oto jeden z pierwszych:

Obrazek
Avatar użytkownika
Bananowy Janek
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pn gru 10, 2012 12:28 pm

Re: Komentarze - perełki

Postprzez Gaido » Pt sty 04, 2013 5:25 pm

U mnie na dzień dzisiejszy tez jest bardzo spokojnie w komentarzach i z reguły są bardzo pozytywne i budujące. Gdybym miał coś ciekawego znaleźć, to musiałbym sięgnąć do pierwszych filmików w których poruszałem różne tematy, w tym marszczenie Freda...

Obrazek

Tak więc wszyscy jesteśmy sprzeczni z biologią. Szczególnie ludzie stosujący antykoncepcję :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Komentarze - perełki

Postprzez Zilla » So lut 09, 2013 11:07 pm

To może i ja coś dorzucę od siebie:

Obrazek

Miej Boże ten naród w opiece, bo jak widzę jakie imbecyle chodzą po ulicach to mam ochotę odrzucić racjonalne rozumowanie i iść za tym co mi instynkt podpowiada, czyt. napierdzielić takich słownikiem po ryju.
Jakbym się zebrał w sobie to bym jeszcze inne, ambitne komenty znalazł. Może dorzucę kiedy.
Avatar użytkownika
Zilla
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz lut 07, 2013 8:23 pm
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Nasza twórczość filmowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron