That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Roxter - recnezje, informacje newsy etc.

Czyli co i jak tworzymy - dyskusje i porady

Re: Roxter - recnezje, informacje newsy etc.

Postprzez Roxter » N lis 18, 2012 11:18 am

Co masz na mysli mowiac dobry stuff? :)
YT jest przesycony grami, komediantami. Chciałem trafić w target. Nie wiesz na co iść do kina? Zajrzyj do mnie. Chcesz podzielić sie wrażeniami z filmu, Eventu dowiedzieć sie jakiś ciekawostek? u mnie to było/jest. choć forma pozostaje wiele do życzenia. ;p Takie miałem wrażenie. A co jest dobrym stuffem?

Może tak, jestem zadowolony z siebie, choć nie powinienem po tym jak widzę jak ludzie oceniają moje filmy i na YT i na forum tu ;p
Dobrze się bawię, lubię monotować filmy i sprawia mi to radość.
Bawiłbym się doskonale gdybym widział odzew na kanale. Pozytywny ;p i do tego większy. Ale tego raczej nie doświadcze ;p
A co wygląda jak bym się źle czuł w tym co robię?
Kanał na YT :
http://www.youtube.com/user/Roxter1992?feature=guide

Zapraszam serdecznie, wszystkich oraz osoby chcące podjąć współpracę.
Avatar użytkownika
Roxter
 
Posty: 31
Dołączył(a): Śr paź 03, 2012 7:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Roxter - recnezje, informacje newsy etc.

Postprzez Gaido » N lis 18, 2012 12:38 pm

Pozwól mi na lakoniczny feedback:

Roxter napisał(a):Chciałem trafić w target.


Kto jest Twoim targetem?

Roxter napisał(a):Nie wiesz na co iść do kina?


Wchodzę na stronę multikina.

Roxter napisał(a):Chcesz podzielić sie wrażeniami z filmu,


Piszę na forum, facebooku, ewentualnie sam robię filmik. Przez oglądanie czyjejś relacji nie dzielę się swoimi wrażeniami.

Widzisz, możesz robić filmiki o czymkolwiek chcesz. I jest to dobre. Mieliśmy już gdzieś na forum dyskusję na temat tworzenia filmików podług oczekiwań widzów. Jeśli jest to coś, co chcesz robić - wspaniale. Jeśli nie przeszkadza Tobie, że tematyka jaką poruszasz (i forma) dla wielu osób nie będzie interesująca, to super. Tylko czy daje to Tobie motywację do dalszej pracy?
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Roxter - recnezje, informacje newsy etc.

Postprzez ichabod » N lis 18, 2012 12:51 pm

Nikt nie szuka informacji o premierach, "eventach", etc, na Youtube tym bardziej, że raczej nie ogarniasz wszystkiego, co sie dzieje w Polsce. Na YouTube ludzie chcą raczej opinii, rozrywki - informacji mają aż nadto w "pisanej" części internetu. Zatem jeśli chcesz robić to co robisz i sprawia Ci to przyjemność, to ok, ale nie dziw się potem, że nikt tego nie ogląda.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Roxter - recnezje, informacje newsy etc.

Postprzez Roxter » N lis 18, 2012 1:37 pm

Ok.
Chciałem po prstu zrobic cos bardziej pożytecznego niż granie w Majnkrafta.
Miałem pomysł, ale fatk, to chyba nie przejdzie ;/ trudno.
Kanał na YT :
http://www.youtube.com/user/Roxter1992?feature=guide

Zapraszam serdecznie, wszystkich oraz osoby chcące podjąć współpracę.
Avatar użytkownika
Roxter
 
Posty: 31
Dołączył(a): Śr paź 03, 2012 7:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Roxter - recnezje, informacje newsy etc.

Postprzez Akane » N lis 18, 2012 1:45 pm

Roxter napisał(a):Chciałem po prstu zrobic cos bardziej pożytecznego niż granie w Majnkrafta.

Zauważ, że nikt z naszego "kółka wzajemnej adoracji" nie zajmuje się Majnkraftem ;)

Roxter napisał(a):Miałem pomysł, ale fatk, to chyba nie przejdzie ;/ trudno.

Ja mam wrażenie, że jednak robiłeś to trochę na siłę, czy też jak Ania napisała "nie czułeś tego", nie widać było, że Cię to faktycznie fascynuje. Myślę, że grunt to mówić o czymś, co jest ważne dla Ciebie. Popatrz na Gaido - u niego jest przemieszanie z poplątaniem, ale wszystko oscyluje wokół tego, że jego to bawi, intryguje, ma pomysł jak opowiedzieć o czymś w interesujący sposób (kurczę, serio oglądałam jak 7 minut schodzi po schodach ;P). Jak pokochasz temat, o którym mówisz, to już sam ten fakt zainteresuje widzów (a przynajmniej tak sądzę).
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Roxter - recnezje, informacje newsy etc.

Postprzez Roxter » N lis 18, 2012 1:48 pm

Akane napisał(a):Zauważ, że nikt z naszego "kółka wzajemnej adoracji" nie zajmuje się Majnkraftem .



Wcale tak nie twierdze ale mówię o ogólnym globalnym idiotycznym popycie na te pixele ;p
Kanał na YT :
http://www.youtube.com/user/Roxter1992?feature=guide

Zapraszam serdecznie, wszystkich oraz osoby chcące podjąć współpracę.
Avatar użytkownika
Roxter
 
Posty: 31
Dołączył(a): Śr paź 03, 2012 7:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Roxter - recnezje, informacje newsy etc.

Postprzez Akane » N lis 18, 2012 2:36 pm

A co Cię obchodzi popyt na piksele? ;) Mów o swojej pasji (a serio nie wierzę, że Twoim największym hobby jest sprawdzanie co zagrają w kinie w listopadzie). Napisz recenzję wersji reżyserskiej "Władcy Pierścieni" (tylko wyśpij się przed), bazuj na skrypcie, ilustruj to, co mówisz, fragmentami materiału. Dodaj może jakąś muzykę w tle. Niech to nabierze nieco życia ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Roxter - recnezje, informacje newsy etc.

Postprzez Gaido » N lis 18, 2012 2:38 pm

Albo jeżeli irytuje Cię popyt na piksele, zrób o tym filmik :D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Roxter - recnezje, informacje newsy etc.

Postprzez UncleMroowa » N lis 18, 2012 7:34 pm


Chciałem po prstu zrobic cos bardziej pożytecznego niż granie w Majnkrafta.

k. W jaki sposób Twoje filmiki są bardziej pożyteczne niż "granie w Minekrafta"? I nie mów mi o tym, ze filmików o Minecrafcie jest już i tak w cholerę, albo że gra ssie. Mówimy o pożyteczności.
Istnieje cały stos różnych serwisów, portali, które pokrywają takie eventy szybciej i lepiej - zawsze się możesz dowiedzieć o nowym koncercie, wydarzeniu w kinie, festiwalu, konkursie, wkatever. Jeszcze z alertem mailowym, dokładnym planem, dojazdem i interaktywnym kalendarzem. To jest pożyteczne - Vlog o tym, ze jakaś impreza się odbędzie gdzieśtam (a potem i tak trzeba będzie zerknąć gdzieś indziej po szczegóły) - niezbyt
Niezbyt dobre podejście do Vloga - no, chyba, ze robiłbyś relacje z takich rzeczy jak same konwenty mangowe czy imprezy growe. Ale wciąż, nie tak bardziej pożyteczne.

Moja porada? Wal target, rób rzeczy, które sam chciałbyś oglądać. Nie wierzę, że informacyjne filmiki o jakimś evencie w kinie to takie dziełka, przy których Ty lubisz spędzać swój wolny czas ;P
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: Roxter - recnezje, informacje newsy etc.

Postprzez Nadi » Pn lis 19, 2012 11:49 am

Oj, widzę że wywołałam jednak burzę z piorunami :oops: A zatem znowu zabiorę głos, mam nadzieję, że zrozumiesz Roxter o co mi chodzi i nie poczujesz się dotknięty tymi uwagami.

To, że YT jest, jak piszesz, "przesycony grami, komediantami" nie oznacza, że koniecznie musisz zrobić coś kompletnie z innej planety, żeby przyciągnąć uwagę. Poza tym YT jest też przesycony reklamami, poradnikami, filmami dokumentalnymi, wywiadami, relacjami, teledyskami, koncertami, programami rozrywkowymi. Co do targetu, to UncleMroowa ma rację, że ludzie których chciałeś zainteresować swoimi filmikami, informacji o eventach szukają w innych miejscach. Pomyśl sam: interesuje Cię na przykład gdzie zagra w najbliższych miesiącach Florence And The Machine. Jaki jest Twój pierwszy odruch? Szukasz w Google, na oficjalnej stronie zespołu czy na YouTube?

Pytasz, co jest dobrym stuffem. Dobre jest wszystko to, co miło się ogląda ;) Co jest zabawne lub interesujące, o czym ludzie mówią z zapałem. UncleMroowa zrobił filmik o chronologii czasu w grach, o których nigdy nawet nie słyszałam. Ale mówił o tym w taki sposób, że nauczyłam się już i tytułu i imienia głównego bohatera ;) A mogłam wyłączyć po dwóch minutach, prawda? Pasja w jego głosie sprawiła, że pomyślałam sobie "To musi być ciekawe".

O to czy jesteś zadowolony z siebie pytałam dlatego, że to nachalne "Obejrzyj koniecznie!", "Subuj!", "Komentuj!" sprawia wrażenie, jakbyś nie tylko był zadowolony, ale rozpierany przez dumę. I uważał, że Ciebie trzeba oglądać, bo to jest nie do pomyślenia, żeby było inaczej. Osobiście tego nie rozumiem, zawsze byłam zdania, że dobry materiał obroni się sam. Co innego, gdy jest ten feedback ze strony odbiorców, wtedy na przykład utworzenie dodatkowych kanałów do kontaktu z widzami ma sens. Ale też nie widzę, by np. UncleMroowa zaczynał swoje filmiki od haseł "Mam profil na FB, natychmiast go polub!", a Akane o profilu na FB poinformowała chyba tylko raz.
"Gdy gra się kończy, i król i pionek trafiają do tego samego pudełka"
Avatar użytkownika
Nadi
 
Posty: 16
Dołączył(a): So maja 19, 2012 10:29 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasza twórczość filmowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron