That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Przemyślenia odnośnie sensu tworzenia filmików

Czyli co i jak tworzymy - dyskusje i porady

Re: Przemyślenia odnośnie sensu tworzenia filmików

Postprzez Energytoran » Śr paź 24, 2012 3:08 pm

Całego wątku nie przeczytałem, ale tego, co przeczytałem lepiej jak nie skomentuję. To "przesycone cynizmem" zdanie niekoniecznie musi się odnosić do osoby Eryka. Co do sensu tworzenia filmików? No cóż, ja to robię (znaczy raz zrobiłem, co przyszłość pokaże, to my zobaczymy), bo ciekawie podzielić się z innymi oryginalnym pomysłem (przynajmniej sądzę, że oryginalnym), no i przyznać bez bicia trzeba, że fajnie, jak Ci ludzie napiszą, że śmieszne, nawet jak napiszą, że denne, to i tak samoocena rośnie, bo jak pomyślisz, że ktoś poświęcił czas, żeby napisać hejta... Przynajmniej sądzę, że tak jest, bo dalej nie mogę rozkminić co znaczy koment edsona. Wchodzę na taki chat na wiki i mi ludzie piszą, że śmieszną rzecz zrobiłem :D. Zaskoczyła mnie też ilość wyświetleń i ilość widzów, którą zyskałem, czyli całe 5 (w tym moja mama :D). Teraz muszę zrobić bonus z okazji 5 subskrynentów.
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm

Re: Przemyślenia odnośnie sensu tworzenia filmików

Postprzez Akane » Pt sty 18, 2013 8:31 pm

Ciekawa jestem jak często zdarza się Wam chęć rzucenia w diabły tej całej zabawy i zajęcie się czymś kompletnie innym?
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Przemyślenia odnośnie sensu tworzenia filmików

Postprzez ichabod » Pt sty 18, 2013 8:33 pm

Nigdy :D

To znaczy... dlaczego miałbym? Czasami się lenie, czasami jestem zajęty czymś innym, ale zawsze fajnie wrócić.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Przemyślenia odnośnie sensu tworzenia filmików

Postprzez Akane » Pt sty 18, 2013 8:41 pm

Zazdroszczę ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Przemyślenia odnośnie sensu tworzenia filmików

Postprzez Energytoran » Pt sty 18, 2013 8:56 pm

Akane napisał(a):Ciekawa jestem jak często zdarza się Wam chęć rzucenia w diabły tej całej zabawy i zajęcie się czymś kompletnie innym?
Ja to robię, jak mam na to ochotę i pomysł, więc nie mam z tym raczej problemu.
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm

Re: Przemyślenia odnośnie sensu tworzenia filmików

Postprzez Gaido » Pt sty 18, 2013 8:58 pm

Jeszcze takiego momentu kryzysu nie miałem. Może dlatego, że nie trzymam się specjalnie żadnego nurtu. Robię filmiki o tym co mnie w danej chwili interesuje i o czym mam ochotę mówić. Tak by mnie samego to jarało... A czemu Cię tak naszło?
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Przemyślenia odnośnie sensu tworzenia filmików

Postprzez ichabod » Pt sty 18, 2013 9:00 pm

No właśnie, widzów przybywa, filmiki na poziomie, w zasadzie tempo narzuciłaś takie, że nam wszystkim powinno być głupio... Znowu jakiś frustrat się przyczepił?
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Przemyślenia odnośnie sensu tworzenia filmików

Postprzez Akane » N sty 20, 2013 3:42 pm

Nie, raczej pojawiła się wewnętrzna frustracja - stąd pytanie czy i Wam się zdarza coś podobnego.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia strona

Powrót do Nasza twórczość filmowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron