Strona 1 z 1

Historia memów

PostNapisane: Pn cze 04, 2012 6:51 pm
przez yahoo
otóż stworzyłem taki dosyć, mam nadzieję, ciekawy "program", jako brać recenzencka pewnie od razu zobaczycie, że jest to odpowiednik KnowYourMeme

tu link

http://www.youtube.com/watch?v=ADgRqQ1o ... ture=g-u-u

proszę o konstruktywną krytykę :)

Re: Historia memów

PostNapisane: Pn cze 04, 2012 8:45 pm
przez Yonish
1. Plusik za muzyczke w tle.
3. Zmień obraz w tle, bo tego KUMA nie było widać z początku.
4. A poza tym, całkiem spoko, tylko popracuj trochu nad dykcją, żeby nie było takich zająknieć i zastanowień.

Re: Historia memów

PostNapisane: Pn cze 04, 2012 8:50 pm
przez ichabod
'pedo-beer''? To jakieś piwo dla pedofili? :mrgreen:

Ogólnie spoko, choć strasznie mnie irytował głos, a raczej ton głosu prowadzącego, taki jakoś smutny, jakby był wręcz rozczarowany tym, co robi ;P Muzyczka w tle też dosyć denerwująca i trochę mi odwracała uwagę od narracji, a co do samej narracji, to ciut za dużo zacinek i przejęzyczeń. Ale czepiam się, bo jest potencjał, więc działaj dalej. Jak na początek ok, liczę na szybki progres :)

Re: Historia memów

PostNapisane: Pn cze 04, 2012 9:02 pm
przez yahoo
Uznałem, że nie będę robić poprawek tych wszystkich zacięć, bo nie wiem czy to w ogóle się komukolwiek spodoba, chociaż z drugiej strony powinno się sprzedawać swój produkt jak najlepiej :P.

Dobra, dobra, wiem, że źle wymówiłem "pedobira" :D.

Dzięki za opinie, bo póki co niemalże same pozytywy słyszałem, a jednak przydałoby się wiedzieć co trzeba poprawić ;).

Re: Historia memów

PostNapisane: Pn cze 04, 2012 9:15 pm
przez ichabod
Przede wszystkim nie brzmij jakbyś umierał z nudów i będzie ok :D

Re: Historia memów

PostNapisane: So cze 09, 2012 1:22 pm
przez roofix
Gdy była olimpiada w Kanadzie to jak pamiętam, Kwejków, Komixxów jeszcze nie było (Kwejk powstał w 2009), a np demotywatory.pl dopiero wtedy powstały (latem tego roku miały bodaj 150 stron' wiem, bo wtedy można było jeszcze przejrzeć wszystkie ;))
To tyle, jeśli chodzi o nieścisłości historyczne. Besides, dobrze, byś mówił bardziej żywo, a nie jakbyś dopiero wstał, lub miał kaca.
Gdyby nie te mankamenty, mogłoby być lepiej, ale temat ciekawy (acz lepiej zrobić go w dłuższej formie, np historii kilku memów).

Re: Historia memów

PostNapisane: Wt cze 12, 2012 1:16 pm
przez Tremirenes
Wygląda ciekawie, widać że prezenter się zna na tym co mówi, lecz muszę przyznać rację co do głosu: może i nie uniemożliwia oglądania, ale zmiana tonu uczyniłaby to przyjemniejszym w oglądaniu. Niemniej czekam na kolejne części.

Re: Historia memów

PostNapisane: Pt cze 15, 2012 9:24 pm
przez DoubleFace
Takie moje propozycje:

1. Zabrałbyś się za memy polskie. By dowiedzieć się o genezie internetowych obrazków wystarczy wejść na KnowYourMeme i tyle. Jak na razie rodzima wersja nie powstała, więc masz pole do popisu.
2. Jak już chcesz brać się za zagraniczne memy, zabierz się za coś mniej znanego. Wybranie do pierwszego odcinka Pedobeara to coś w stylu wzięcia do recenzji złych filmów "Planu 9 z kosmosu" albo Final Fantasy VII do najlepszych jRPGów.
3. Zapewne oglądałeś filmik po tym jak go zrenderowałeś, więc czemu od razu nie poprawiłeś "pedobira"? Mnie jednak ten błąd by strasznie raził.
4. Głos do poprawy. Za cicho i niem wiem kiedy ironizujesz a kiedy mówisz serio. No i więcej luzu, a nie czytania z kartki.