Strona 1 z 1

AGK

PostNapisane: So maja 12, 2012 8:36 am
przez Adept
Witam, też próbuję swoich sił we własnych wideo recenzjach. Tu moje najnowsze dzieło. W sumie parę dni temu skleiłem. Uwaga: Straszne suchary ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Ba30bKvtsmk

Re: AGK

PostNapisane: So maja 12, 2012 10:50 am
przez Gaido
Oglądało mi się z przyjemnością. Recenzja była najlepsza w momentach kiedy starałeś się nie żartować. Ale nie dlatego, że były słabe (ten przerobiony filmik "Ale mamy już instrukcję..." mnie rozwalił xD), tylko strasznie nienaturalne i wrzucone na siłę. Intro (pomimo, że musiałeś je robić pół roku ha ha xD) to jeden wielki PunkGamerPointlessMoment :p Filmik o tyle jest fajny, że o tych grach nie miałem zielonego pojęcia i ogląda się to jak jedną wielką ciekawostkę.

Chcę tego tekturowego Batmana :] TERAZ!

Re: AGK

PostNapisane: So maja 12, 2012 11:07 am
przez Akane
Gry LK Avalonu kojarzę, parę nawet miałam (ale nie upchniętych w pudełkach po VHS-ach :D), także z tym większym zainteresowaniem rzuciłam okiem na Twoją recenzję. I powiem Ci, że oglądało mi się ją naprawdę sympatycznie, choć miałam wrażenie, że niektóre gagi wrzuciłeś trochę na siłę (to plucie wodą/piwem/cokolwiek to było) niezbyt naturalnie wypadło :D Ale ogólnie in plus, nawet jestem gotowa wybaczyć ten szpan z kopniakami z pół obrotu ;) Czekam na więcej :)

Re: AGK

PostNapisane: So maja 12, 2012 11:28 am
przez Gaido
Akane napisał(a):(to plucie wodą/piwem/cokolwiek to było) niezbyt naturalnie wypadło


Było mi o tyle tego dżołku żal, że poświęcenie spore, bo coś tam pewnie sobie uplułeś, a efekt marny :p Gdybyś trochę inaczej to zmontował, że wczesniej (przed pokazaniem gry) bierzesz ten kubek do ust, i dopiero po pokazaniu fragmentu gry go wypluwasz, to by mogło być lepsze. Choć do gry zręcznościowej jakoś równoczesna konsumpcja płynów różnego rodzaju wydaje mi się nienaturalna. Grając w gry na Nesa czas na popicie mam jedynie w przerwach pomiędzy poziomami, albo gdy specjalnie się pamprem na moment zatrzymam.

Następnym razem spróbuj zrobić reckę bardziej merytoryczną, opowiadając jak Ci się gra, bez wciskania żartów na siłę. Jak na debiut nie jest źle.

Re: AGK

PostNapisane: So maja 12, 2012 11:44 am
przez Adept
Dziękuję za opinie! A ten Batman to obraz namalowany akwarelami na płycie z dykty. To prezent urodzinowy od przyjaciela.

http://img688.imageshack.us/img688/420/dsc01602zy.jpg

Następnym razem spróbuj zrobić reckę bardziej merytoryczną, opowiadając jak Ci się gra, bez wciskania żartów na siłę. Jak na debiut nie jest źle.


Tzn. Taką recenzję już miałem w sumie: http://www.youtube.com/watch?v=IPKWxgVpVYQ bez większych żartów. Ale nie wrzucałem jej, bo nie jestem z niej zadowolony. Wiele osób mi mówiło, że dykcję mam złą do czytania i mówienia, więc w grami LK Avalonu nieco bardziej się postarałem i to tym filmem chciałem tutaj zadebiutować :-)

Następny raz postaram się, by żarty były mniej sztywne!