That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Filmy Termofora

Czyli co i jak tworzymy - dyskusje i porady

Filmy Termofora

Postprzez Tremirenes » Pt sty 20, 2012 8:38 pm

Co tu dużo mówić. Po prostu mój badziewny Let's play:
http://youtu.be/2kRDQWR3ucU
Ostatnio edytowano So sty 21, 2012 3:04 pm przez Tremirenes, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Tremirenes
 
Posty: 82
Dołączył(a): So gru 24, 2011 8:54 pm

Re: Kompromitacja z Diamentem nade Łbem

Postprzez Kubas988 » Pt sty 20, 2012 8:45 pm

Odpowiedź zostawie pod filmem
Avatar użytkownika
Kubas988
 
Posty: 80
Dołączył(a): Pn lis 07, 2011 6:16 pm

Re: Kompromitacja z Diamentem nade Łbem

Postprzez Shad0546 » So sty 21, 2012 11:43 am

Podoba mnie się twój głos.
Obrazek
Shad0546 a.k.a k0t cyrkow!ec
Zbieracz CD-Action od 175 numeru. :D
"Abstynent? To słaby człowiek, który ulega pokusie odmawiania sobie przyjemności."
~Ambrose Bierce

Różowy Inkwizytor!
Avatar użytkownika
Shad0546
 
Posty: 140
Dołączył(a): Pn lis 01, 2010 6:44 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza

Re: Kompromitacja z Diamentem nade Łbem

Postprzez Tremirenes » So sty 21, 2012 2:04 pm

http://www.youtube.com/watch?v=uqPj47Fn9I4 mówiłem na shout boxie, a to tylko z obowiązku
Avatar użytkownika
Tremirenes
 
Posty: 82
Dołączył(a): So gru 24, 2011 8:54 pm

Re: Kompromitacja z Diamentem nade Łbem

Postprzez ichabod » So sty 21, 2012 3:00 pm

Obiecałem, że się wypowiem o tych Simsach, więc się wypowiadam ;)

Ok, pierwsze co mnie irytowało to Twoja maniera w głosie. Nie obraź się, jestem ostatnim który chciałby kogoś w ten sposób obrazić, ale wymawiasz końcówki wyrazów i intonujesz je jak taki stereotyp geja w filmach z lat 80-tych. ;P Ten fragment np. o tym, że nie lubisz sportów prócz PŁYWANIA I JEŻDŻENIA NA ROWERZE, man, zostało Ci krzyknąć FABULOOOOUUUUS po tym ;P Wydaje mi się, że to kwestia starania się być naturalnym na siłę, no i jakiegoś wyrobienia sie, bo już np. obejrzałem fragment Broken Sworda i jest (o wiele) lepiej. Staraj się po prostu nie artykułować randomowych wyrazów zbyt przesadnie i będzie ok.

(Nawiasem mówiąc przeskakiwałem ten filmik o BS w poszukiwaniu jakichś Twoich kwestii i cholera ciężko było, co tak mało tam nawijasz? Ale wrócę do tego jak obejrzę całość)

Poza tym jest cholera za cicho, musiałem rozkręcić głośniki na maksa, a i tak było cicho, weź następnym razem nagrywaj to głośniej ;)

No, ale to są pierdoły, które można naprawić z filmiku na filmik, mój główny zarzut tyczy się treści. Może się nie znam na specyfice Lets playów, ale trochę ich widziałem i zawsze wydawało mi się, że jest sens je robić w dwoch przypadkach. Albo autor wie o grze wszystko, zna rozmaite ciekawostki, zwyczajnie lubi opowiadać o grze z jakiegoś powodu - jak np. w przypadku fajnych LP Dark Archona (konto arhneu, polecam) z Dungeon Keepera 2. Albo autor ma poczucie humoru i zwyczajnie komentuje to co się dzieje na ekranie w zabawny, ironiczny czy jakikolwiek inny sposób, just for fun. Jak np. opus magnum Spooniego, czyli LP Phantasmagoria 2 (srsly, kto nie widział, ten niech to nadrobi). Po Twoim LP zapamiętałem tylko, ze a) nie czujesz się dziewczynka mimo że grałeś w Simsy (winny się tłumaczy? :P b) nie podoba Ci się jasna (wtf) grafika, bo wolisz true grim necro Baldurs Gate c) reszta to opowiadanie o mechanice gry mające mniej więcej tyle sensu (i równie ciekawe), co czytanie instrukcji do gry. Serio, kompletnie nic się nie działo w tym filmie, szczytem absurdu było jak zatrzymałeś się na jakimś jeziorku i zacząłeś latać kursorem po menusach. Man, mam gdzieś te Twoje menusy, pokaż mi jak gra działa, jak wygląda, jak się w to gra, cokolwiek ciekawego z nią związanego, no przecież nie wybrałeś jej przypadkowo, o poszczególnych funkcjach możesz mówić przy okazji a nie poświęcać 15 minut na opowiadanie o pierdołach, które mi osobiście nie mówią kompletnie nic.

No, ponarzekałem, to jeszcze na koniec dodam, ze mimo wszystko fajnie gdybyś nie zrezygnował z nagrywania bo masz taką pewność siebie w głosie (no, nie zawsze, ale przez większość czasu), masz jakieś pojecie o grach w ogóle i najwyraźniej nie boisz się mikrofonu, więc jakiś potencjał jest. Także próbuj dalej, przewiduję tendencję zwyżkową, tylko postaraj się zrobić tym razem coś przy czym nie usnę ;P

(Btw ,może zmień nazwę tematu na coś bardziej ogólnego, gdzie będziesz wrzucał wszystkie linki ;))
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Kompromitacja z Diamentem nade Łbem

Postprzez Tremirenes » So sty 21, 2012 3:04 pm

Zmienię nazwę. Tak przy okazji zanim napisałeś posta wrzuciłem 2-gą część. Nie wiem co zrobić aby mnie było lepiej słychać.
Avatar użytkownika
Tremirenes
 
Posty: 82
Dołączył(a): So gru 24, 2011 8:54 pm

Re: Filmy Termofora

Postprzez ichabod » So sty 21, 2012 3:10 pm

A w czym to montujesz?

btw, masz tu na zachętę ;P http://www.youtube.com/watch?v=LI-Krm6gKJs
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Filmy Termofora

Postprzez Tremirenes » So sty 21, 2012 3:17 pm

Windows Movie Maker. Innymi słowy całkowicie amatorsko
Avatar użytkownika
Tremirenes
 
Posty: 82
Dołączył(a): So gru 24, 2011 8:54 pm

Re: Filmy Termofora

Postprzez ichabod » So sty 21, 2012 3:25 pm

Aha ;) Bo w normalnym oprogramowaniu masz opcje podgłoszenia, tylko że wtedy robią się mocne szumy... No cóż, wina mikrofonu zapewne, wiec niewiele da się z tym zrobić ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Filmy Termofora

Postprzez Tremirenes » So sty 21, 2012 5:18 pm

Avatar użytkownika
Tremirenes
 
Posty: 82
Dołączył(a): So gru 24, 2011 8:54 pm

Następna strona

Powrót do Nasza twórczość filmowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron