That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Nasze wzory ;)

Czyli co i jak tworzymy - dyskusje i porady

Nasze wzory ;)

Postprzez ichabod » N lip 31, 2011 7:59 pm

Mroova w temacie o filmie Gaido napisał tak:

Po za tym, zdaje się, że każdy z innych (wliczając w to mnie) miał jakiś odgórny wzór (nie plagiat; *wzór*) z oryginalnego tgwt (...)


To jak panowie (i panie, jesli któraś z Was właśnie coś montuje :P), macie jakichś mentorów, na których sie szczególnie wzorujecie?
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Nasze wzory ;)

Postprzez Akane » N lip 31, 2011 10:10 pm

Ja nic nie montuję aktualnie i chyba miałabym kłopot ze znalezieniem inspiracji w łonie TGWTG ;) Aktorka ze mnie taka, jak z koziego ogona trąba, więc wściekłości NC czy frustracji Joe nie byłoby szans odwzorować. Chick? Nie, raczej nie za bardzo. Musiałabym pewnie pozostać sobą i diabli wiedzą, co by z tego wynikło. Aktualnie wolę nie ryzykować, choć potrzeba tworzenia czegoś tam, kiełkuje we mnie i mnie kąsa. Ale na razie wolę skupić się na promowaniu naszych konkursowych perełek ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Nasze wzory ;)

Postprzez ichabod » N lip 31, 2011 10:35 pm

Widzieliśmy Twój epizod w filmiku promującym konkurs i wypadło sympatycznie, więc może jednak mogłabyś spróbować? :)

Ze mnie tez aktor jest żaden, więc nawet nie próbuję rage'ować jak np. Spoony, raczej nie umiem okazywać zbyt wielu emocji, także na co dzień, więc wolę być powściągliwy. ;) Mówiąc o Spoonym, już parę osób wspominało o nim w kontekście mojego filmiku - i to prawda, właśnie na nim chciałbym się wzorować, a przede wszystkim chciałbym umieć być takim wyluzowanym i naturalnym przed kamera. No, ale w związku z ograniczonymi możliwościami aktorskimi i charyzma, będę zmuszony robić to po swojemu :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Nasze wzory ;)

Postprzez UncleMroowa » N lip 31, 2011 11:43 pm

Oh, jak najbardziej, mam wiele *wzorów*.

Myślę, że pod wieloma względami jestem podobny do Spoony'ego - mam bardzo podobny gust filmowy, wychowałem się na podobnym popkulturowym shicie, kulturze papierowych RPG'ów, graliśmy w wiele podobnych gier PC w dzieciństwie. Podstawową rzeczą którą nas różni, to fakt, że ja uważam się za kogoś na kimś konsole N wywarły dość duży wpływ, on nie. Dlatego też jego styl adaptuje mi się najłatwiej do swoich filmików. Ale prawda jest taka, że każdy w oryginalnym zespole odcisnął na mnie pewne piętno. Linkara pokazał, że można zrobić wideorecenzję komiksu, która jest ciekawa (co wcześniej wydawało mi się niemożliwe)

Lubie też o sobie myśleć, że jestem Spaghetti, z czego jedna kluska makaronu to Spoony, druga AVGN, a polany jestem sosem Bolognese o własnym smaku. I jeśli zabrzmiało to obrzydliwie, to tylko dlatego... że tak brzmi (ach, te moje bezsensowne metafory).

Oczywiście za wzór uważam tylko i wyłącznie punkt wyjściowy, bezpośrednią inspirację. Nie chcę być Polskim Spoonym czy Linkarą, chcę być Mroową :P
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: Nasze wzory ;)

Postprzez Akane » Pn sie 01, 2011 12:37 am

UncleMroowa napisał(a):Lubie też o sobie myśleć, że jestem Spaghetti, z czego jedna kluska makaronu to Spoony, druga AVGN, a polany jestem sosem Bolognese o własnym smaku. I jeśli zabrzmiało to obrzydliwie, to tylko dlatego... że tak brzmi (ach, te moje bezsensowne metafory).

Efekt mieszanki smakowity, więc metafora widać jednak trafna ;)

ichabod napisał(a):Widzieliśmy Twój epizod w filmiku promującym konkurs i wypadło sympatycznie, więc może jednak mogłabyś spróbować? :)

Ekhm... jedno zdanie może i faktycznie jestem w stanie z siebie wydusić, ale czy udałoby się nagrać coś więcej? Tu mam wątpliwości. Kamera stresuje mnie nieziemsko, podobnie jak kiedyś aparat fotograficzny (na widok którego umykałam tak skutecznie, że z okresu dobrych 10 lat właściwie nie mam zdjęć). Także o ile scenariusz może i dałoby się napisać (no dobra, dałoby się, parę leży w szufladzie), zmontować recenzję i wrzucić jakieś bajery - także... O tyle sama recenzja :D Nie, nie toleruję bezpłciowego, sztucznego gadania, a niewątpliwie takie coś bym osiągnęła ;) Może poczynię w nielicznych wolnych chwilach kolejne próby, ale takiej swobody przed kamerą, jaką zaprezentowali ichabod, Gaido, Mroowa czy MisterWhisk, to nie osiągnę nawet i po miesiącach gapienia się w obiektyw :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm


Powrót do Nasza twórczość filmowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron