That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Nasza twórczość filmowa

Czyli co i jak tworzymy - dyskusje i porady

Nasza twórczość filmowa

Postprzez DoubleFace » N maja 15, 2011 2:47 pm

Czy ktoś z Was, wzorem Douga, tworzy recenzje? Czy też może krótkie filmy, skecze? Albo Let's Playe? Cokolwiek, co jest związane z tworzeniem filmów? Pochwalcie się i publikujcie swoje dzieła tutaj!
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Nasza twórczość filmowa

Postprzez Kronk » N maja 15, 2011 3:04 pm

http://www.youtube.com/watch?v=9es0wytlzJA

Moja dawna (i kolegi), parodia empiku z 2008. xd
Avatar użytkownika
Kronk
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 4:47 pm

Re: Nasza twórczość filmowa

Postprzez DoubleFace » N maja 15, 2011 3:09 pm

Ale ci twórcy IVONY się wycwanili z tą wersją demo. Bez "u" trudno sklecić nie jedno słowo, szczególnie taki jeden "przecinek".
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Nasza twórczość filmowa

Postprzez speiderman » N maja 15, 2011 3:57 pm

W kolegą już trzeci rok staramy się nakręcić własny serial będący parodią kina akcji, ale ostatnio stosunki co do wyglądu całości są napięte, ale może uda się nam zrobić odcinek pierwszy do końca czerwca. Raz zrobiliśmy jeden filmik na konkurs "Alan Wake - światło i mrok", ale w 1/10 pokrywa się z ogólną wizją :P: http://www.youtube.com/watch?v=MWsvV3Vk ... ideo_title

Póki co, planuję z innym znajomym zacząć robić recenzje gier, ale nadal myślę nad ogólną formą.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nasza twórczość filmowa

Postprzez MrSniffles69 » N maja 15, 2011 4:18 pm

A ten filmik Speiderman widziałem akurat już dawno x] Wciąga i powiewa tajemnicą.

Ja tam się swoimi filmikami lepiej nie chwalę
Avatar użytkownika
MrSniffles69
 
Posty: 118
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:23 pm

Re: Nasza twórczość filmowa

Postprzez LukiSacz » Wt maja 24, 2011 8:41 am

Ja filmikami zajmuję się od dobrych 4-5 lat. Mój pierwszy filmik, który trafił na YT nosił nazwę 'PES 6 GOLE WSZECHCZASÓW' i był żałosną sklejką obrazków robionych w paincie i moich bramek na najniższym poziomie trudności. Ale od czegoś trzeba zacząć. Następnie robiłem - również bardzo słaby - serial Paker. Był on robiony na silniku gry GTA San Andreas. Wraz z usunięciem starego konta na YT i założeniem nowego, zacząłem robić remake tego serialu, który wyszedł mi całkiem nieźle i nie będę się wstydził nim pochwalić :)
http://www.youtube.com/playlist?p=PL9701D002DFCCB3CF
Obecnie zrobione zostały 4 odcinki (i więcej raczej nie powstanie).

Następnie, po stworzeniu trzeciego konta, z którego korzystam do teraz, poza kilkoma gameplayami i Brytyjskimi serialami dla mojego forum, rozpocząłem serię pt.'Gry z CD-Action', gdzie co miesiąc przedstawiam główną i dodatkową pełną wersję z najnowszego numeru tego czasopisma.
Póki co powstały 4 odcinki. Dwa pierwsze można nazwać zwykłymi gameplayami, natomiast od odcinka trzeciego, dodaję swój komentarz głosowy.
Oto link do playlisty:
http://www.youtube.com/playlist?p=PL9B411EE7EFECC91F
Avatar użytkownika
LukiSacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): N lut 20, 2011 3:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasza twórczość filmowa

Postprzez Kajanka » So maja 28, 2011 6:26 pm

( głupie pytanie: jak stworzyć recenzję? w jakim programie? chciałabym kiedyś spróbować... :< )
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Nasza twórczość filmowa

Postprzez DoubleFace » So maja 28, 2011 7:07 pm

Ja już polecam Corela VideoStudio. Dość szybko nauczyłem się nim posługiwać.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Nasza twórczość filmowa

Postprzez Akane » So maja 28, 2011 7:20 pm

DoubleFace napisał(a):Ja już polecam Corela VideoStudio. Dość szybko nauczyłem się nim posługiwać.

Zgadzam się w pełni, znakomity i bardzo intuicyjny program, a poza tym ma naprawdę spore możliwości jeśli chodzi o montaż i edycję :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Nasze nagrania! :D

Postprzez Gaido » N lip 17, 2011 7:38 pm

Nie widziałem wcześniej podobnego tematu. Jeśli przeoczyłem, to proszę grzecznie moderację o sklejenie tematów ;)
[edit by Akane: było, sklejam ;)]

Ogólnie temat o tym byśmy mogli się pochwalić własną twórczością. Nie tylko videorecenzjami, ale ogólnie własną filmową twórczością na przestrzeni całego internetu. Trochę filmików na koncie swoim mam, jeśli miałbym się chwalić to obecnie chciałbym byście zobaczyli/usłyszeli mój dzisiejszy filmik (właściwie audycję):

http://www.youtube.com/watch?v=SxNxLJFCnDU

Ale polecam cały swój kanał :p

A Wy? Pochwalcie się! :D

---

O widzę, że sklejone. Super :D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Następna strona

Powrót do Nasza twórczość filmowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron