That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Nasza twórczość filmowa

Czyli co i jak tworzymy - dyskusje i porady

Re: Nasza twórczość filmowa

Postprzez Kaczor » N lip 17, 2011 8:00 pm

DoubleFace napisał(a):Ale ci twórcy IVONY się wycwanili z tą wersją demo.

Cóż, każdy chce zarobić na swoim produkcie, szczególnie że IVONA to jeden z najlepszych tego typu programów na świecie :)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Nasza twórczość filmowa

Postprzez Gaido » N lip 17, 2011 8:08 pm

Niewątpliwie najpopularniejszy, ale jak widzę filmik z Ivoną to mam często problem by powstrzymac rękę od naciśnięcia "krzyżyka". Domyślam się, że jedni się boją mówić do mikrofonu, a drudzy tego mikrofonu nie mają wcale, no ale bez jaj. Większość filmików z "Ivoną" jest co najmniej... Ten... no... Zapomniałem słowa... Na "p"... Nie obskurne, tylko ten. No... P... p...

Prymitywne! Tak właśnie! Prymitywne :D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Nasza twórczość filmowa

Postprzez Akane » N lip 17, 2011 8:35 pm

Gaido, no no. Kawał głosu :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Nasza twórczość filmowa

Postprzez Kaczor » N lip 17, 2011 8:37 pm

To prawda, z tym że ten program nie był stworzony z myślą o dzieciach neostrady ;)

A co do tematu jedyny mój publiczny występ to udział w "Awanturze o kasę" w czasach jak Ibisz był jeszcze stary :P Acha jeszcze udział w średio udanym LipDubie w Ciechanowie (który de facto lipdubem nie jest bo prawie nikt tam nie śpiewa, raczej więcej jest podrygów ;) )

http://lipdubciechanow.pl/
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Nasza twórczość filmowa

Postprzez Kronk » N lip 17, 2011 8:45 pm

Akurat na Polsacie 2 zaczęli emitować powtórki Awanturę o Kasę, więc może kiedyś zauważysz siebie. ;) A w którym to było roku?
Avatar użytkownika
Kronk
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 4:47 pm

Re: Nasza twórczość filmowa

Postprzez Kaczor » N lip 17, 2011 8:52 pm

Jakoś koło 2002. Oczywiście moja drużyna przegrała (zdobyliśmy 1000 zł na czterech). Nasz odcinek był interesujący bo przywieźliśmy ze sobą zdalnie sterowany model Tygrysa 1:10 którym pojeździłem po studiu :mrgreen: Z kolei w innej drużynie trafili się zawodowi tancerze którzy sobie potańcowali. Ogólnie wesoło było. A Ibisz poza planem okazał się miłym kolesiem, później mu palma odbiła ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Nasza twórczość filmowa

Postprzez Kronk » N lip 17, 2011 8:53 pm

Avatar użytkownika
Kronk
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 4:47 pm

Re: Nasza twórczość filmowa

Postprzez Gaido » N lip 17, 2011 8:55 pm

Kaczor napisał(a):Jakoś koło 2002.


To chyba będzie ciężko na youtubie znaleźć :p Szkoda. Stare programy powinny być archiwizowane w jakieś ogólnodostepnym archiwum, co każdy by mógł sobie popatrzeć i odświeżyć pamięć :D W końcu i tak nie będą robić powtórek z programów które emitowali 10 lat temu, co nie?

Akane napisał(a):Gaido, no no. Kawał głosu


Dziękuję, staram się :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Nasza twórczość filmowa

Postprzez Masters » N lip 17, 2011 8:55 pm

Jestem ciekaw czy z grona administracyjno-moderacyjnego ktoś się przymierza do kręcenia materiałów. Wasz kanał śledzę od paru miesięcy i wiem, że coś tam od siebie czasem wrzucacie (niech pomyślę: klip "Happy birthday", intro do interview, teraz ten konkursowy motyw). Chęci zatem chyba są, choć je dementujecie. Ale Akane już została okrzyknięta polską Nostalgią Chick, więc może by pójść za ciosem?
Embrace your dreams, and whatever happens, protect your SOLDIER honor.
Avatar użytkownika
Masters
 
Posty: 11
Dołączył(a): N lip 17, 2011 8:43 pm
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Nasza twórczość filmowa

Postprzez Kronk » N lip 17, 2011 8:58 pm

Gaido napisał(a):To chyba będzie ciężko na youtubie znaleźć :p Szkoda. Stare programy powinny być archiwizowane w jakieś ogólnodostepnym archiwum, co każdy by mógł sobie popatrzeć i odświeżyć pamięć :D W końcu i tak nie będą robić powtórek z programów które emitowali 10 lat temu, co nie?

Bardzo szkoda że nie można obejrzeć starych milionerów z lat 99-03, bo w tych czasach nie odbierał mi TVN, a bym sobie chętnie obejrzał, zwłaszcza po zawieszeniu produkcji tych nowszych odcinków. :(
Avatar użytkownika
Kronk
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 4:47 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasza twórczość filmowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości

cron