That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

5th Year Anniversary

Czyli wszystko o pozostałych członkach TGWTG

5th Year Anniversary

Postprzez Luklaser » Wt lip 02, 2013 11:37 pm

Oho! Znowu coś się szykuje! I w porównaniu z poprzednimi filmami rocznicowymi to coś znacznie... mniejszego? Nawet nie nazywają tego filmem rocznicowym, tylko "colletion of shorts". W dodatku cała ta "kolekcja" składa się tylko z 6 odcinków. Tematyka pozostaje zagadką. Wiemy tylko że ma coś wspólnego z technologią, ale w końcu dwa poprzednie filmy rocznicowe też poruszały tę tematykę. W sumie Doug już wcześniej ostrzegał żebyśmy nie nastawiali się na epickość i szczerze mówiąc, nie spodziewałem się że ekipa w ogóle coś przygotuje.

Tutaj zwiastun:
http://blip.tv/nostalgiacritic/the-uncanny-valley-6611096
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: 5th Year Anniversary

Postprzez speiderman » So lip 06, 2013 9:31 am

Racja, sam się dałem złapać na tym, że niczego nie oczekuję, a tu już wakacje. Po obejrzeniu nie wiem czego oczekiwać, ale liczę na coś zabawnego.

EDIT:
Znamy konkrety pierwszej części, czyli paradokument MikeJ o internetowych randkach. Pokazuje mało, a choć nie jestem fanem jego twórczości, może będzie potencjał.
http://thatguywiththeglasses.com/videol ... r-5th-year

Co mnie jedynie martwi, to że w tym roku nie będzie jakiegoś większego zgromadzenia większej ilości osób :| .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 5th Year Anniversary

Postprzez Weil Deshalb » So lip 06, 2013 5:48 pm

Będzie też film dokumentalny Welshy'ego (trailer) oraz pilot nowego serialu Brada Jonesa, The Reviewers (materiały z planu).
Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Re: 5th Year Anniversary

Postprzez Kajanka » N sie 25, 2013 6:24 pm

Ech, gdzie te stare dobre czasy, gdy płakałam po Matim, śpiewałam pieśń na jego cześć (How great was he) jadąc na rowerze i w kółko puszczałam sobie ulubione fragmenty filmu ucząc się ich na pamięć... Tym razem film rocznicowy jest po prostu średniawy, nic specjalnego, chociaż z drugiej strony czego niby mieliśmy oczekiwać, skoro już wszystko zostało powiedziane...?
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)


Powrót do Pozostali

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron