That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Blockbuster Buster

Czyli wszystko o pozostałych członkach TGWTG

Blockbuster Buster

Postprzez Roy_v_beck » Pn lis 19, 2012 4:45 pm

Nie ma chyba jeszcze nic o tym człowieku, nie? A on w sumie robi mocno mainstreamowe filmy, znaczy ich recenzje. To obejrzałem sobie właśnie jego materiał o najnowszym Ghost Riderze i oto kilka moich przemyśleń.

Straszny nerd, się bulwersuje, że twórcy nie powielili dokładnie fabuły z jego jakiegoś gównianego komiksiku. Uważa za wadę, że w filmie nie ma Danny'ego Ketcha, to jakby narzekać, że w "Mrocznym Rycerzu" nie ma Robina. Do tego za dużo się bulwersuje, zwłaszcza że często zdarza mu się wściekać o rzeczy, które za chwilę twórcy wyjaśniają. Na poważnie bierze te wszystkie bzdury z demonami i w ogóle, wymaga logiki od takiego filmu fantasy... Naprawdę powinien odstawić komiksy.

Ale ostatecznie nie jest tak irytujący jak Film Brain czy Phelous, brakuje mu strasznie dystansu. Trochę za mało swojej opinii daje, chociaż z drugiej strony nie streszcza też wiele filmu. Tak czy inaczej współczuję twórcom takich adaptacji komiksów, robią dobry film, a jakieś nerdy się ich czepiają, że w filmie źle jest wykonane to, czego w nim nie ma. :)
I will make you hate me cuz you ain't me.
Avatar użytkownika
Roy_v_beck
 
Posty: 47
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Blockbuster Buster

Postprzez Weil Deshalb » Pn lis 19, 2012 7:12 pm

Lubię Bustera. Nie zawsze jest bardzo zabawny, albo bardzo ciekawy, ale nadrabia entuzjazmem. I trzeba mu przyznać, że z klasą potrafił przyjąć negatywny odbiór swojego setnego odcinka.
Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Re: Blockbuster Buster

Postprzez Kaczor » Śr lis 21, 2012 7:11 pm

Latynoski komiksowy nerd z wybuchowym temperamentem i pocieszną aparycją ;) Często wrzuca filmiki więc co jakiś czas trafia się dobry ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Blockbuster Buster

Postprzez Hevio » Śr lis 21, 2012 11:43 pm

Lubie faceta . Odwala solidnie robotę. Do jego recenzji rzadko kiedy mogę się przyczepić.( pomijając jego Mroczne widmo ). Ma temperament, pomysły, niech tylko wyzbędzie się strachu ,że będzie zbyt podobny do kogoś . A wszystko będzie ok. Szanuje go, chodź opiera się bardziej na faktach a nie własnych odczuciach. I czasem się czepia o szczegóły ale po za tym jego recenzje są bardzo solidne . Jak go nie lubić ?
Ostatnio edytowano Cz lis 22, 2012 6:06 am przez Hevio, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Re: Blockbuster Buster

Postprzez Roy_v_beck » Cz lis 22, 2012 12:50 am

Hmmm w sumie reckę "Jonah Hexa" obejrzałem i ta mi się akurat spodobała, w niej przynajmniej też plusy dostrzegał, pokazywał, że są w filmie fajne elementy, nie bulserfował się tak jak przy Ghost Riderze.

A tak w ogóle to nie wiedziałem, że on tyle już recek nakręcił. Czemu Doug nie chce mu dać własnej rubryki na głównej stronie? Tam gdzieś w głębokim menu go ukryli, ciężko cokolwiek znaleźć na tej stronie.
I will make you hate me cuz you ain't me.
Avatar użytkownika
Roy_v_beck
 
Posty: 47
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Blockbuster Buster

Postprzez Hevio » Cz lis 22, 2012 7:22 am

Może BB nie robi tyle wejść na stronę aby go tak promować? Zgadzam się ,że chłopak zasłużył na docenienie go przez ekipę TGWTG.
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm


Powrót do Pozostali

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron