That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

4th Year Anniversary

Czyli wszystko o pozostałych członkach TGWTG

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Marcinator » Pt wrz 07, 2012 9:31 pm

NK? Łapię, że masz na myśli NC? ;) I to chyba bardziej Buma, niż NC :lol: Ale nawet jeśli tutejsi fani tgwtg zachowują się jakby mieli duży kamień w dupie, i tak to chyba jedyne miejsce, gdzie można znaleźć jakiegokolwiek fana. Większość moich znajomych nadal stawia Niekrytrgo wyżej. :D To znaczy Niekryty jest okej, ale weźcie, NC to po prostu miodzio!! :D
Marcinator
 
Posty: 9
Dołączył(a): So wrz 01, 2012 11:03 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez [KG]Gameshoes[KG] » Pt wrz 07, 2012 10:11 pm

Jeśli komuś nie chce się spać(mnie to nie dotyczy;P) To lepiej niech poczeka do 24:30 albo 1:00 w nocy. Gdyż o tych godzinach na 99,9% są już odcinki TBF. Następny prawdopodobnie ukaże się z poniedziałku na wtorek ,a ostatni chyba z czwartku na piątek. Nie wiem zbytnio:)

Pozdrawiam i życzę słodkiej nocy:)...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam nosa do Nostalagicznych Rzeczy:P...
Avatar użytkownika
[KG]Gameshoes[KG]
 
Posty: 47
Dołączył(a): Cz cze 14, 2012 12:03 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Marcinator » Pt wrz 07, 2012 10:15 pm

O, to się teraz napaliłem! Teraz na pewno nie zasnę! :D Dzięki!
Marcinator
 
Posty: 9
Dołączył(a): So wrz 01, 2012 11:03 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez [KG]Gameshoes[KG] » Pt wrz 07, 2012 10:26 pm

Marcinator napisał(a):O, to się teraz napaliłem! Teraz na pewno nie zasnę! :D Dzięki!



Proszę ;) . Wiem o czasie premier gdyż wszystkie odcinki ukazują się o tych samych godzinach(18:30 czasu amerykańskiego = 24:30 czasu polskiego).

To tyle ,dobranoc:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam nosa do Nostalagicznych Rzeczy:P...
Avatar użytkownika
[KG]Gameshoes[KG]
 
Posty: 47
Dołączył(a): Cz cze 14, 2012 12:03 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez ichabod » So wrz 08, 2012 12:32 am

Obejrzałem właśnie częśc 6 i byłem zdziwiony (i rozczarowany nawet), że tak szybko zleciało. Rob, Brad, Spoony jak zwykle świetnie, reszta też daje rade, Phelousa praktycznie nie ma, warto obejrzeć. ;) Jest zabawnie i nieźle zagrane. Dwa ostatnie party naprawdę dają radę, nie można było tak od razu? :P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Akane » So wrz 08, 2012 8:13 am

Ummm... imo nie, nie można było ;) Bo gdyby jakikolwiek film pełnometrażowy podzielić na 6-8 części po 20 minut, to i w jego przypadku trafiłyby się części lepsze i gorsze, a i narzekanie "NIERÓWNE!" miałoby rację bytu. Pamiętajmy, że w założeniu to jest jednak film, a nie mini-serial ;) "Kickassia" czy "Rycerze" też byli dużo przyjemniejsi w odbiorze "hurtem" (dla mnie przynajmniej) niż w wersji "czkanej" po kwadrans.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez [KG]Gameshoes[KG] » So wrz 08, 2012 9:08 am

Co mam powiedzieć? Odcinek niesamowity;P. W końcu odkryli tożsamość Meckakary. No i uratowali Toda i NChick. Lupa doje<cenzura> najbardziej^^. Get away from her you BITCH!;P No i Cinema Snoob jako Dark Snoob;P. Jaka nazwa...

Odcinek dużo lepszy od poprzedniego. Kciuk w górę...

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam nosa do Nostalagicznych Rzeczy:P...
Avatar użytkownika
[KG]Gameshoes[KG]
 
Posty: 47
Dołączył(a): Cz cze 14, 2012 12:03 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Kaczor » So wrz 08, 2012 9:37 am

"Faster and more intense" jak by powiedział George Lucas ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez ichabod » So wrz 08, 2012 10:41 am

Ummm... imo nie, nie można było Bo gdyby jakikolwiek film pełnometrażowy podzielić na 6-8 części po 20 minut, to i w jego przypadku trafiłyby się części lepsze i gorsze, a i narzekanie "NIERÓWNE!" miałoby rację bytu. Pamiętajmy, że w założeniu to jest jednak film, a nie mini-serial "Kickassia" czy "Rycerze" też byli dużo przyjemniejsi w odbiorze "hurtem" (dla mnie przynajmniej) niż w wersji "czkanej" po kwadrans.


Przecież to jest typowy miniserial i jako miniserial go oceniam :) Wyraźnie widać, że był nawet kręcony jak serial, każdy odcinek ma nawet swoją własną kulminację i cliffhanger na koniec. Decyzja zrozumiała i ze względów ekonomicznych (kilka partów to zawsze więcej pieniążków z wyświetleń), i czysto praktycznych - wątpię, czy dałbym radę wysiedzieć na tym dwie godziny. Gdyby miał to być w domyśle film, to ocena poleciałaby tylko w dół za niepotrzebne dłużyzny i rozwlekanie materiału w nieskończoność, bo śmiało można by to wszystko skrócić do jakichś 90 minut (a pewnie nawet i 60) bez straty jakości ani niczego istotnego z fabuły.

No i będę jednak zdania, że dobry film obroni się nawet w częściach :>
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Kaczor » So wrz 08, 2012 11:11 am

Zawsze można zrobić fan-edit i np. wyciąć Jar-Jara... tzn. Phelousa i wszystkie "dick jokes" ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostali

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron