That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

4th Year Anniversary

Czyli wszystko o pozostałych członkach TGWTG

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Weil Deshalb » So wrz 08, 2012 2:25 pm

Akane napisał(a):Pamiętajmy, że w założeniu to jest jednak film, a nie mini-serial


Rob wspominał, że jednak jest to pomyślane jako mini-serial.
Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez ichabod » So wrz 08, 2012 2:54 pm

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Szogun » So wrz 08, 2012 4:09 pm

Odcinek 6 choć niezwykle krótki w porównaniu do reszty wyśmienity, odniesienia do 3 cz gwiezdnych wojen czy mojego ukochanego filmu sci-fi czyli Aliena wyszły genialnie. Teraz dopiero zauważyłem że Lupa faktycznie przypomina Ripley :)
Szogun
 
Posty: 15
Dołączył(a): Cz wrz 06, 2012 4:32 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Akane » So wrz 08, 2012 5:22 pm

W takim razie mój błąd i przyznaję - można było przy takiej koncepcji nieco inaczej podejść do scenariusza, żeby nieco lepiej zbalansować odcinki ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Szogun » Wt wrz 11, 2012 7:51 am

Nie wiem czemu nikt sie nie wypowiedzial jeszcze na temat cz 7 ale moim skromnym zdaniem... byla hiper mega wypapitolona w kosmos, w sensie ze bardzo dobra wiecie :-). W kazdym razie montaz, nostalgia chick i zod spiewajacy, oraz montaz scen podczas tego, dalo mega fantastyczny klimat. Poki co to moja najulubiensza czesc, wiecej dodam jak dojade do biura i siade na kompie :-)
Szogun
 
Posty: 15
Dołączył(a): Cz wrz 06, 2012 4:32 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Puty » Wt wrz 11, 2012 1:15 pm

Ja jestem rozdarty. Nie podoba mi się to zdzieranie ze SW w skali 1:1.
Za to ze świetnych motywów:
ten Oan jest super,
Joe dostaje w końcu trochę akcji,
FB pokazuje też coś innego niż do czego przywykliśmy,
praktycznie nie ma JO,
piosenka.
Czyli odcineks ogólnie na plus.
EDIT: Przy okazji Linkara zgasił w komentarzach życzenia odnośnie Spoony'ego(że niby jego zwolnienie to była farsa).
Koment 1: I'm kind of wondering of this whole "Spoony Getting Canned" fiasco is just one whole big publicity stunt for the site. It just seems so convenient seeing how it happened just a few weeks before the major Spoony-Oriented Anniversary movie came out. Then again, it could just be a coincidence.
Koment 2: I'm still hoping that will turn out to be true, that it was all a stunt (or a worked shoot, in wrestling terms).
Koment 3: actually, I've been thinking that too. I think you're right.
Linkara: It's not, sorry to say.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez [KG]Gameshoes[KG] » Wt wrz 11, 2012 1:48 pm

7 część jedna chyba najlepsza do tej pory:). Akcja w końcu się rozwinęła ,Luke został nowym Skywalkerem;P. Natomiast Chick wraz z Oanem i załogą wdarli się na statek:). Miodzio ,no i motyw Critica ,który wlatuje do otworu... Miejmy nadzieję ,że przeżyje spotkanie z Matim i uchroni świat przed zagładą:). Świetna część ,czekam na finał. Oh BTW. Kiedy ma się ukazać? Z piątku na sobotę czy raczej później? Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam nosa do Nostalagicznych Rzeczy:P...
Avatar użytkownika
[KG]Gameshoes[KG]
 
Posty: 47
Dołączył(a): Cz cze 14, 2012 12:03 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Kaczor » Wt wrz 11, 2012 3:59 pm

Puty napisał(a):Nie podoba mi się to zdzieranie ze SW w skali 1:1

MI też, mogli się bardziej postarać, widać że to pisał Rob żeby sobie głosem Palpatina pograć ;)

A scena ze śpiewającą Chick rewelacyjna ;) Do tego fajny monolog Oancitizena o sztuce filmowej.
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Uknek » Pt wrz 14, 2012 6:41 am

Ostatnie część już jest, kto oglądał?
Oglądaj nowe odcinki GODZILLAZINE na moim kanale:

http://www.youtube.com/user/Jacob1074?feature=watch
Avatar użytkownika
Uknek
 
Posty: 52
Dołączył(a): Śr lip 11, 2012 1:25 am

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Szogun » Pt wrz 14, 2012 10:28 am

JA! I mam jedno do powiedzenia... epickie... bardzo epickie... choć żeby zrozumieć dokładnie co się stało muszę poczekać i obejrzeć jeszcze raz z napisami :)

Ależ to epickie... kurde :)


Aaaa... zapomniałem jedna rzecz, na której się zawiodłem, zamiast wklejania ducha Anakina mogli tam wrzucić ducha Ma-Ti, to by było mega zajebiste ...
Szogun
 
Posty: 15
Dołączył(a): Cz wrz 06, 2012 4:32 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostali

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron