That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

4th Year Anniversary

Czyli wszystko o pozostałych członkach TGWTG

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Akane » Pt wrz 07, 2012 9:53 am

Wiem od Joe ;) Powiem tylko tyle, że niektórzy po prostu nazbyt poważnie podeszli do "TBF" i wymuszali kręcenie dodatkowych ujęć, co i rusz zmieniając zdanie jak właściwie daną kwestię wygłosić, a własną rolę zagrać.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez ichabod » Pt wrz 07, 2012 10:01 am

To pewnie Phelous, w przeciwnym razie by nie wypadł tak dobrze :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Hevio » Pt wrz 07, 2012 10:11 am

Akane jeżeli mnie pamięć nie myli to tu Joe miał na myśli (cenzura) i jego poprawki, liczne marudzenia( ,że (ktoś tam) mówi tak i tak itd). Faktem jest ,że "TBF" naprawdę miało potencjał na bycie czymś świetnym( ostatnie części to świetnie to pokazują)

PS.:Akane damit wiedziałem ,że o czymś zapomniałem edit jest
Ostatnio edytowano Pt wrz 07, 2012 10:30 am przez Hevio, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Akane » Pt wrz 07, 2012 10:13 am

Uch, Hevio! Joe prosił o dyskrecję! :/
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez ichabod » Pt wrz 07, 2012 10:22 am

No to najwyraźniej uwagi były uzasadnione, bo akurat Linkara wypadł bardzo ok, w przeciwieństwie do Joe np. :D

edit: Lol, Hevio, sorry, za późno ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Ciastek » Pt wrz 07, 2012 12:11 pm

Linkara po prostu jest w tym filmie, pierwsze skrzypce bezsprzecznie gra Spoony i pozostali recenzenci na jego tle wypadają sredniawo. Angry Joe jest chyba po prostu sobą, nie wiem zresztą jak oceniać jego występ bo strasznie go mało w tym filmie a szkoda, w "SK" się zaprezentował fajnie i mogłoby go być więej też tutaj. Spodobało mi się wprowadzenie kolejnej damy, JesuOtaku nie kojarzyłem, a jest na czym oko zawiesić ;) Ogólne wrażenia raczej pozytywne, oglądam zresztą głownie dla Spooniego, bo rozwala mnie za każdym razem i w każdym wcieleniu.
Avatar użytkownika
Ciastek
 
Posty: 35
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Szogun » Pt wrz 07, 2012 12:33 pm

Nie rozumiem lekko narzekań na ten film, nie przeszkadza mi w nim chyba nic oprócz niektórych przeciąganych co prawda scenek, ok są sucharki i tym podobne, ale bawi mnie to niemiłosiernie. To jest zdecydowanie mój typ humoru i styl opowiadanej historii, gdzie powaga niektórych zdarzeń miesza się z humorem, często niski lotów gdzie najważniejsze jest wyśmianie czegoś w iście podwórkowej łacinie, a wszystko ukazane w krzywym zwierciadle. Gra Spoony'ego faktycznie robi wrażenie, ale na równi z nią stawiam rolę NC, zwłaszcza gdy przebiera się za Dreda i wykrzykuje z koślawym akcentem "Ajem de loł"... Efekty jak na film amatorski są naprawdę wysokich lotów, fabuła z początku bez sensowna, z części na część nabiera sensu, wątki które zdawały się prowadzić donikąd, zaczynają nabierać wyrazistości, a co najważniejsze zgrabnie się łączyć. Według mnie po prostu zbyt wielu członków TGWTG.com zostało zaangażowanych w projekt, który śmiało mógł się obejść bez nich. Mimo wszystko póki co to mój najulubieńszy film, zaraz po nim jest SK, a na samym końcu Kickassia. Choć jeszcze wszystko może się zdarzyć i fabularne zakończenie może mnie rozczarować i nie przebić tego z SK czy Kickassi.

Póki co czwarta część jest moją ulubioną, cameo Benzaia, krótka rola Joe, zniszczenie Wenus, Critic walczący z przeciwnikami, czy sama wideo rozmowa Zoda i Ferdynanda z załogą USS wyjście awaryjne były genialane :)
Szogun
 
Posty: 15
Dołączył(a): Cz wrz 06, 2012 4:32 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Marcinator » Pt wrz 07, 2012 8:54 pm

Ludzie, co z wami? To przecież to film rocznicowy! Powinniście się dobrze bawić, a nie szukać dziury w całym! Myślałem, że wreszcie trafiłem na forum fanów mojej ulubionej paczuszki z Zachodu i ich naśladowców z Polski! Okażcie trochę entuzjazmu! :D
Marcinator
 
Posty: 9
Dołączył(a): So wrz 01, 2012 11:03 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Szogun » Pt wrz 07, 2012 9:21 pm

No nie ? Też byłem w szoku :P tutejsi fani mają takie miny jak NK po seansie ostatniego Batmana Nolana :)
Szogun
 
Posty: 15
Dołączył(a): Cz wrz 06, 2012 4:32 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez ichabod » Pt wrz 07, 2012 9:27 pm

Jakbym czuł, że autorzy tez się dobrze bawią na planie, to pewnie entuzjazm by się udzielił ;) Sam chętnie wracam co jakiś czas do Brawl z tego powodu ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostali

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron