That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

4th Year Anniversary

Czyli wszystko o pozostałych członkach TGWTG

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez ichabod » Pn sie 27, 2012 10:02 am

Obejrzałem drugą część (w ogóle wow, w porównaniu z poprzednim rokiem, nowy film cieszy się tutaj wręcz zerowym zainteresowaniem) i jest ciut lepiej niż w pierwszej, choć dalej są niepotrzebne dłużyzny i sporo fragmentów, które wypadły słabiej. Widać też spory rozstrzał między umiejętnościami aktorskimi, np. Douga czy Spooniego a Benetta czy tego gościa w ciemnych włosach i okularach, którego jakoś nie kojarzę. Motyw sprowadzenia ekipy do domu Douga wypadł całkiem z dupy (ot, pojawili się, bo Doug akurat miał gadżet od Insano, wow - to już w poprzednich filmach to było bardziej legit), podobnie nie czaję (może przeoczyłem coś w dialogach) jakim cudem dom zaczął nagle latać - w sensie wystarczyło podłączyć jakąś losową aparaturę od Insano, żeby zamienić chałupę w statek kosmiczny? Hm, to trochę pójście na łatwiznę ;P Nie no, myślałem, że to będzie jakiś istotny element fabuły, ale najwyraźniej udanie się w kosmos domem to mało istotna sprawa ;P

Żeby nie było, że tylko narzekam, parę fragmentów wypadło naprawdę fajnie - Mickey dał radę (btw, obleśne wąsy :S), podobał mi się bardzo motyw z tym, że nikt nie zauważa, że coś jest nie tak z Linkarą, no i ostatnia linijka Terla sprawiła, że po raz pierwszy podczas oglądania TBF się zaśmiałem ;P

Póki co najmilej ogląda się Brada, Douga i Linkarę, show kradnie Spoony, świetny jest Rob jako ten Palpatine-wannabe, natomiast reszta nie bardzo miała się jak wykazać, a jak juz dostawała trochę czasu, to wypadała słabiutko (kurde, Benett to jest mój level gry aktorskiej, wtf, nikt nie zauważył, że mu nie idzie? ;P)

edit: Zapomniałem, groszy od Benetta jest jeszcze Phelous. Omg, nic dziwnego, że nie ma prawie nic do mówienia w tym filmie...
Ostatnio edytowano Pn sie 27, 2012 11:59 am przez ichabod, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez [KG]Gameshoes[KG] » Pn sie 27, 2012 10:19 am

Pojawił się drugi part. Yay^_^. Zaczynam właśnie oglądać. Mam nadzieję ,że pozytywnie mnie zaskoczy. Kolejna część prawdopodobnie w czwartek albo w piątek...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam nosa do Nostalagicznych Rzeczy:P...
Avatar użytkownika
[KG]Gameshoes[KG]
 
Posty: 47
Dołączył(a): Cz cze 14, 2012 12:03 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Kaczor » Pn sie 27, 2012 7:19 pm

Na pewno lepszy od przydługiej pierwszej części i więcej zabawnych momentów, w końcu jakieś wkręty nerdowskie (napęd z 1up ;) ) Błyszczy oczywiście Spoony w trzech rolach :D
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez speiderman » Pn sie 27, 2012 7:41 pm

Całkiem fajnie, ale trochę już zaczynało się ciągnąć. Cieszy mnie odlot, więc mam nadzieję, że najlepsze dopiero przed nami. Poziom żartów bywa nierówny, ale na dobrą sprawę zawsze tak było. No i Mickey ukazał swą mroczniejszą stroną, tylko Dupek nie stanowi już chyba zagrożenia (czy aby na pewno ?!). Ale powiem, że bardziej mi się podobało z gotowymi napisami. Tylko u nas na kanale, OBEJRZYJ JUŻ DZIŚ!!!
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Weil Deshalb » Pn sie 27, 2012 8:06 pm

ichabod napisał(a):tego gościa w ciemnych włosach i okularach


Jeżeli chodzi o tego z czarną bródką, to Ed Glaser.

Hej, Bennett nie zagrał tak źle, miał całkiem niezły komediowy timing.
Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Akane » Pn sie 27, 2012 8:32 pm

speiderman napisał(a):Ale powiem, że bardziej mi się podobało z gotowymi napisami. Tylko u nas na kanale, OBEJRZYJ JUŻ DZIŚ!!!

Nie jestem obiektywna (wiadomo ;P), ale też bardziej mi całość leżała po przetłumaczeniu ;) By the way, w ciągu kwadransa rusza upload ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez [KG]Gameshoes[KG] » Pn sie 27, 2012 9:29 pm

Świetna Wiadomość Akane:). Z chęcią obejrzę jeszcze raz i to przetłumaczone. Co do odcinka to przyznam ,akcja się rozwija. Ciekawe początkowe sceny ze Spoonym. Czy członkowie CA to naprawdę Idioci ,że nie mogą się domyślić ,że coś tak naprawdę jest nie tak z Linkarą:P? Poza tym ,JesuOtaku świetnie wypadła:). A co do Mickiego ,to nie wiedziałem ,że posunie się do czegoś takiego:>. Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam nosa do Nostalagicznych Rzeczy:P...
Avatar użytkownika
[KG]Gameshoes[KG]
 
Posty: 47
Dołączył(a): Cz cze 14, 2012 12:03 pm

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez ichabod » Pn sie 27, 2012 9:46 pm

Jeżeli chodzi o tego z czarną bródką, to Ed Glaser.

Nie, Eda czasami oglądam w Deja View, chodziło mi o tego Chada Rocco (research zrobiony :P)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez speiderman » Pn sie 27, 2012 10:11 pm

ichabod napisał(a):
Jeżeli chodzi o tego z czarną bródką, to Ed Glaser.

Nie, Eda czasami oglądam w Deja View, chodziło mi o tego Chada Rocco (research zrobiony :P)

To nie obraza, jego ogólnie prawie nikt nie kojarzy, jak omawianych przez niego postaci :P . Poza tym sam załatwiłem od niego pozwolenie na tłumaczenia. Było nie śledzić tego, co mamy.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 4th Year Anniversary

Postprzez Krelian » Wt sie 28, 2012 8:19 pm

Ja się tam nie znam ale jak na razie ogląda mi się TBF bardzo fajnie (rogal na gębie niemal przez cały czas projekcji :mrgreen: i nawet miejscami idzie się ostro pośmiać). Podziękował za tłumaczenie i mam nadzieję że uda wam się przetłumaczyć w miarę na bieżąco wszystkie 8 odcinków (trzymam kciuki).
Avatar użytkownika
Krelian
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 7:22 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostali

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron