That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Reklamy na TGWTG

Czyli wszystko o pozostałych członkach TGWTG

Re: Reklamy na TGWTG

Postprzez Puty » Śr maja 16, 2012 12:38 pm

"Jack" - Cóż, nie wiem jak w poprzednich, ale w tym filmiku reklamiątka zdają się już łapać i Europejczyków - na osi czasu filmiku jest kropeczka. Następuje wtedy niedająca się przyspieszyć reklama gry Dirt, mimo której recenzja idzie dalej a spotu wyłączyć nie można, więc grają oba filmiki naraz. Damn NC, naprawdę coraz ciężej już do Ciebie wracać.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Reklamy na TGWTG

Postprzez Luklaser » Śr maja 16, 2012 3:11 pm

Puty napisał(a):"Jack" - Cóż, nie wiem jak w poprzednich, ale w tym filmiku reklamiątka zdają się już łapać i Europejczyków - na osi czasu filmiku jest kropeczka. Następuje wtedy niedająca się przyspieszyć reklama gry Dirt, mimo której recenzja idzie dalej a spotu wyłączyć nie można, więc grają oba filmiki naraz. Damn NC, naprawdę coraz ciężej już do Ciebie wracać.

Oglądaj NC na YouTubie (http://www.youtube.com/user/LeisureSuitRantFiend?feature=g-all-u) lub bezpośrednio na blipie (http://blip.tv/nostalgiacritic). Ja tych metod zarobkowych TGWTG nie ogarniam. Ale być może u mnie reklamy się nie wyświetlają, bo po ściągnięciu bazyliona aplikacji Opera mi je blokuje.
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Reklamy na TGWTG

Postprzez Puty » Pt maja 18, 2012 6:48 pm

Nie no, nie przepadam już za NC, a już na pewno nie na tyle żeby uciekać się do takich środków. Z ostatnich widziałem Aliena oraz "Jack" i wolałem kiedy leciał klip z filmu zamiast momentów w których mówił Doug. Raczej irytuje mnie typek ze spuszczonym nosem na kwintę wytykający błędy nie mający przy tym zabawy. Reklamiątka to gwóźdź do trumny. ATGWTG również przewidywalne jak cholera się zrobiło, więc jedyne na co czekam to opinia Douga o "Mroczny Rycerz Powstaje" i to by było na tyle x).
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Reklamy na TGWTG

Postprzez speiderman » Pt cze 01, 2012 11:02 am

To nie był odosobniony przypadek? Jacka akurat widziałem na YouTube, ale w dalszych recenzjach na stronie nic takiego nie miałem.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Reklamy na TGWTG

Postprzez Puty » Pt cze 01, 2012 11:52 am

A ja nie wiem, pierwszy raz tak miałem, recki z tego tygodnia już nie chce mi się oglądać, żeby sprawdzić. x)
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Reklamy na TGWTG

Postprzez ichabod » Pt cze 01, 2012 2:17 pm

Jest nędzna, nie polecam ;P

Ja oglądam zazwyczaj filmiki ludzi z tgwtg na blipie i jeszcze ani razu nie miałem do czynienia z żadnymi reklamami. Albo mam farta, albo kombinacja Firefox + AdBlock + jakieś koreańskie subskrypcje filtrów sprawdza się bezbłędnie
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia strona

Powrót do Pozostali

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron