That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

BenZaie

Czyli wszystko o pozostałych członkach TGWTG

BenZaie

Postprzez Hiena » So lip 23, 2011 2:17 pm

Witam forumowiczów. Jako że jest to mój pierwszy post, a tym bardziej pierwszy temat, chciałbym poświęcić go mojemu ulubionemu recenzentowi jakim jest BenZaie. Po pierwsze bardzo odpowiada mi tematyka jego recenzji, starych i mało znanych gier i mimo że nie są jakoś szczególnie obiektywne, to nie przeszkadza mi to z powodu całego teatrzyku jaki odstawia Ben. Jest strasznie chaotyczny ale i absurdalnie śmieszny, no i świetnie wyróżnia się dzięki swojemu misiowi oraz akcentem. Mam równierz pytanie co do bardziej wtajemniczonych, za co BenZaie "nie lubi" Suede'a?
Uczcie się od Hien. Idźcie przez życie ze śmiechem.
Avatar użytkownika
Hiena
 
Posty: 24
Dołączył(a): So lip 23, 2011 2:08 pm

Re: BenZaie

Postprzez ichabod » So lip 23, 2011 2:29 pm

Ja nie przepadam za recenzjami Benzaie, są strasznie chaotyczne, sam Benjamin zachowuje sie w nich, jakby miał ADHD, a motyw z misiem jest nudny i niesmieszny. Za to całkiem lubię te jego let's playe gier hentai, ale są strasznie długie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: BenZaie

Postprzez Akane » So lip 23, 2011 7:05 pm

Ja lubię Bena, najbardziej przypadł mi do gustu "Hardcorner" ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: BenZaie

Postprzez Yonish » N lip 24, 2011 8:55 pm

Ja z uwielbieniem oglądam Let's Fap.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: BenZaie

Postprzez scarlet » Pn sie 01, 2011 10:03 am

Iii... stało się.

Polski Wiedźmin w 5sec.
Trafnie zresztą.

http://thatguywiththeglasses.com/videol ... -5-seconds
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: BenZaie

Postprzez Kaczor » Wt sie 16, 2011 6:49 pm

http://thatguywiththeglasses.com/bt/ben ... -true-lies

Bardzo ciekawe - "Prawdziwe kłamstwa" to remake francuskiego filmu. :D
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: BenZaie

Postprzez Kajanka » Śr sie 17, 2011 4:32 pm

Ja kocham recenzje BenZaia (te o starych i nieznanych grach) :D Szczególnie jak przebiera się za jakąś postać albo nawet staje się częścią omawianych gier. Szkoda, że miś nie występował w "Rycerzach..." ;)
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: BenZaie

Postprzez speiderman » Śr sie 17, 2011 6:48 pm

ichabod napisał(a):Ja nie przepadam za recenzjami Benzaie, są strasznie chaotyczne, sam Benjamin zachowuje sie w nich, jakby miał ADHD, a motyw z misiem jest nudny i niesmieszny.

Akurat to są cechy za które go lubię. Jest w nich tak nieprzewidywalny, że można się spodziewać wszystkiego. A to bez powodu wrzuci jakąś "prawie prawdziwą" scenę z dzieciństwa, sitcom z Misiem albo piosenkę o własnej orientacji. A śmianie się ze stereotypów zawsze mnie rozwala. Poza tym przyjemnie się słucha jego recenzji. Tak samo lubię go w Hardcornerze, a i w Gamefapie jest rozbrajający (zwłaszcza w dłuższych scenkach pod koniec).

Hiena napisał(a):Mam równierz pytanie co do bardziej wtajemniczonych, za co BenZaie "nie lubi" Suede'a?

O ile wiem, Suede wyśmiał go w jednej recenzji. Benzaie odpowiedział tym samym. Potem się chyba zaczepiali od czasu do czasu, a i Ben zrobił mu oddzielne pożegnanie, gdy Suede odszedł ze strony.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: BenZaie

Postprzez Nemo » N sie 28, 2011 1:12 am

Benzaie całkiem lubię. Gamefap jest dość uroczy, szczególnie to jak Bate mimiką wyraża samozachwyt ze swoich punów które są so bad it's good ;). Ogólnie ma dość konkretnie wykreowanego bohatera i potrafi tak zaserwować nawet lame gry słowne, że człowiek się uśmiechnie.
EDIT
Zapomniałbym. Misio jest przeuroczy.
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: BenZaie

Postprzez Puty » Wt sie 30, 2011 4:37 pm

http://www.blisteredthumbs.net/2011/08/ ... s-montage/
Nie oglądam Benka, ale tu moją uwagę przykuła tematyka filmiku: panny z gamescom. Zapraszam. Warto.Obrazek.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Następna strona

Powrót do Pozostali

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron