That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Obscurus Lupa

Czyli wszystko o pozostałych członkach TGWTG

Re: Obscurus Lupa

Postprzez ichabod » Pn sie 01, 2011 1:03 pm

Obscurus Lupa and NChick together. There is a God.
:mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Obscurus Lupa

Postprzez Puty » Pn sie 01, 2011 4:06 pm

No właśnie Lupa ma dość podobne poczucie humoru do Douga i pozostaje jedynie żałować, że nie zgłosiła się(jak mniemam) onegdaj do konkursu na NC ponieważ według mnie to ona zasługuje na to miano. Sam oglądam ją tylko jeśli recenzuje materiał, który przykuje moją uwagę bądź który znam(jak ktoś już wyżej pisał - seria Amerykański Ninja czy The Room).
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Obscurus Lupa

Postprzez ichabod » Pn sie 01, 2011 4:23 pm

Hm, Lupa raczej nie recenzuje nostalgicznych filmów, tylko horrory i filmy akcji klasy Z ;) Robiła to od jakiegoś czasu na YT i w tej roli sprawdza się świetnie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Obscurus Lupa

Postprzez Puty » Pn sie 01, 2011 4:31 pm

Zależy jak na to patrzeć, u nas te obskurne filmy były/lub nadal są Megahitami (bądź też Hitami Tygodnia, łorewa)w Polsacie czy innym TVN ;]. Sporo z nich pokazywało i nadal pokazują rodzime stacje(ostatnio przeglądając program TV widziałem amerykanskiego ninję). Chodzi mi o to, że NChick ma inny styl niż Doug, który mnie raczej irytuje niż śmieszy. Pamiętam też, że później nie wydawała filmików przez jakiś czas, potem zajęła się czymś innym, przedstawiła inne postaci ze swojej załogi, ale w tamtym czasie już poddałem wszelkie nadzieje związane z jej show.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Obscurus Lupa

Postprzez ichabod » Pn sie 01, 2011 4:38 pm

A niesłusznie, bo choć na początku jej filmy były zbyt dougowate (tj. jechała po kolei z fabułą, czepiała się kolejnych scen) i niezbyt udane, to potem zmieniła styl i odnalazła się w swoim, gdzie raczej stara się dany film umieścić w pewnym kulturowym kontekście, zwraca uwagę na wiele innych aspektów niż tylko scenariusz czy wykonanie. i imo daje radę zdecydowanie, bo to jej wychodzi świetnie, szczególnie przy udziale NCHick Team :) Obejrzyj sobie recenzję Małej Syrenki czy Grease 2, to są naprawdę dobre rzeczy, na pewno o klasę lepsze niż te ostatnie dziełka Duuga, któremu chyba szkodzi to, że musi robić te filmy co tydzień...

Lupa za to recenzuje filmy podobnie jak Doug, tyle, że jednak pozostanę przy swoim zdaniu, one nie są nostalgiczne, tylko po prostu złe. Wybiera sobie żałosne filmy, zarówno stare, jak i nowe (polecam recenzję Pterodaktyla, genialna) i zwyczajnie się z nich śmieje. Nie drze japy, nie irytuje się, raczej podchodzi do tych koszmarków entuzjastycznie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Obscurus Lupa

Postprzez Kaczor » Pn sie 01, 2011 4:48 pm

Tak, Lupa jest pocieszna ;) Ciekawe kiedy ktoś na TGWTG zrecenzuje Counter Measures z Dudikoffem (u nas znany jako "Nuklearny szantaż 2") kiedyś to oglądaliśmy z kumplami i zaśmiewaliśmy się do łez z różnych głupot (np. greckie litery udające cyrylicę na rosyjskim okręcie itp. )
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Obscurus Lupa

Postprzez Puty » Pn sie 01, 2011 5:24 pm

Lupa za to recenzuje filmy podobnie jak Doug, tyle, że jednak pozostanę przy swoim zdaniu, one nie są nostalgiczne, tylko po prostu złe. Wybiera sobie żałosne filmy, zarówno stare, jak i nowe (polecam recenzję Pterodaktyla, genialna) i zwyczajnie się z nich śmieje. Nie drze japy, nie irytuje się, raczej podchodzi do tych koszmarków entuzjastycznie ;)

Nie wiemy czy to był jej wybór czy też musiała znaleźć sobie jakąś specyficzną gałąź. Co za dużo to niezdrowo, jak Irate Gamer z AVGN - jest miejsce dla tylko jednego w tej dziedzinie. Odnośnie NChick - Nie lubię postaci, którą gra/grała - za bardzo przemądrzała się w tym wydawała. W Kickassi i SK wydawała się robić łaskę swoją obecnością. W zbiorowym komentarzu do tej ostatniej produkcji wyjaśniała, że to niby taka poza, ale pozwolę sobie w to nie wierzyć.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Obscurus Lupa

Postprzez ichabod » Pn sie 01, 2011 5:26 pm

Jak wolisz, ale to trochę niesprawiedliwe wobec niej ;)

Co do Lupy, to mogę postawić nawet mój ołtarzyk ku jej czci, że to jej wybór, inaczej nie robiłaby tych recenzji na YT długo zanim trafiła na TGWTG :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Obscurus Lupa

Postprzez MistrzSeller » Cz sie 18, 2011 5:02 pm

Jest szansa na to, że zobaczymy przetłumaczone recenzje Obscurus Lupy?
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: Obscurus Lupa

Postprzez Kaczor » Cz sie 18, 2011 9:49 pm

Jest ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostali

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron